Baseggio: "Hij was misschien beter vertrokken bij Anderlecht"

door
Baseggio:

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonden na de nederlaag tegen Club Brugge. David Hubert kreeg ook wat kritiek nadat hij toch wel wat vreemde keuzes maakte. Walter Baseggio is van mening dat één speler alvast niet op zijn beste positie stond bij de Brusselaars. Al had hij toch beter moeten doen.

Yari Verschaeren stond op de linkerflank, al speelde hij uiteraard niet als winger. De voormalige Rode Duivel kreeg een soort van vrije rol, zoals Thorgan Hazard vorig jaar op die positie, maar de 23-jarige middenvelder bakte er helemaal niets van. 

LEES OOK: Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Matige Verschaeren

"Voor mij is Yari sterker als '10'. Hij weet het verschil te maken door de bal tussen de linies te vragen. Hij heeft niet genoeg diepgang in zijn spel om op de flank bruikbaar te zijn. Hij heeft niet het gestel of kwaliteiten om tegen fysiek sterke verdedigers te strijden", aldus Baseggio in La Dernière Heure. Al was het ook niet de bedoeling dat hij als een echte flankspeler ging spelen, maar net in die vrije rol centraal voor een mannetje meer ging zorgen.

Dat lukte echter voor geen meter. Verschaeren is bezig aan een zwak seizoen. Baseggio ziet ook dat het niet goed gaat met Verschaeren.

Basisplaats kwijt?

"Ik hoop dat hij de rug nog kan rechten, want als hij goed is zie ik hem graag aan het werk. Misschien had hij twee of drie jaar geleden voor een goede prijs moeten vertrekken bij Anderlecht. Maar hij wilde de club met een prijs verlaten, maar we moeten ook zeggen dat die blessures hem niet echt geholpen hebben de afgelopen seizoenen", zegt Baseggio nog.

Verschaeren lijkt op deze manier zijn basisplaats wel te verliezen, zeker als Thorgan Hazard binnen een tweetal maanden weer stilaan terugkeert.

Zal Verschaeren zich nog gaan herpakken?

Meest recent

Sels incasseert mokerslag, extra Belg naar Eredivisie

Het einde van de wintermercato is in zicht en dus worden nog volop deals beklonken. Een aantal van ...

4
4
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over komst Schjelderup'

Club Brugge wil vlak voor het sluiten van de winterse transfermarkt zijn selectie versterken ...

161
161
Hasi verrast met debutant in basis, Standard zonder Epolo

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op Luik gericht. Daar nemen met Standard en ...

138
138
Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

264
264
TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

279
279
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

69
69
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

56
56
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

62
62
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

198
198
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

226
226
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

108
108
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

337
337
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

511
511
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

72
72
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

272
272
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

114
114
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

104
104
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1238
1238
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

446
446
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

369
369
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

164
164
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

127
127
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

605
605
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

176
176
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

209
209

Meer sportnieuws