Baseggio: "Hij was misschien beter vertrokken bij Anderlecht"

377 stemmen
Baseggio:

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonden na de nederlaag tegen Club Brugge. David Hubert kreeg ook wat kritiek nadat hij toch wel wat vreemde keuzes maakte. Walter Baseggio is van mening dat één speler alvast niet op zijn beste positie stond bij de Brusselaars. Al had hij toch beter moeten doen.

Yari Verschaeren stond op de linkerflank, al speelde hij uiteraard niet als winger. De voormalige Rode Duivel kreeg een soort van vrije rol, zoals Thorgan Hazard vorig jaar op die positie, maar de 23-jarige middenvelder bakte er helemaal niets van. 

LEES OOK: 'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Matige Verschaeren

"Voor mij is Yari sterker als '10'. Hij weet het verschil te maken door de bal tussen de linies te vragen. Hij heeft niet genoeg diepgang in zijn spel om op de flank bruikbaar te zijn. Hij heeft niet het gestel of kwaliteiten om tegen fysiek sterke verdedigers te strijden", aldus Baseggio in La Dernière Heure. Al was het ook niet de bedoeling dat hij als een echte flankspeler ging spelen, maar net in die vrije rol centraal voor een mannetje meer ging zorgen.

Dat lukte echter voor geen meter. Verschaeren is bezig aan een zwak seizoen. Baseggio ziet ook dat het niet goed gaat met Verschaeren.

Basisplaats kwijt?

"Ik hoop dat hij de rug nog kan rechten, want als hij goed is zie ik hem graag aan het werk. Misschien had hij twee of drie jaar geleden voor een goede prijs moeten vertrekken bij Anderlecht. Maar hij wilde de club met een prijs verlaten, maar we moeten ook zeggen dat die blessures hem niet echt geholpen hebben de afgelopen seizoenen", zegt Baseggio nog.

Verschaeren lijkt op deze manier zijn basisplaats wel te verliezen, zeker als Thorgan Hazard binnen een tweetal maanden weer stilaan terugkeert.

Zal Verschaeren zich nog gaan herpakken?

Meest recent

Punten van VN: Zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

63
63
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

19
19
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

103
103
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

23
23
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

40
40
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

21
21
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

126
126
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

128
128
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

20
20
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

124
124
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

24
24
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

270
270
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

357
357
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

170
170
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

106
106
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

802
802
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

476
476
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

836
836

Meer sportnieuws