Baseggio: "Hij was misschien beter vertrokken bij Anderlecht"

door
Baseggio:

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonden na de nederlaag tegen Club Brugge. David Hubert kreeg ook wat kritiek nadat hij toch wel wat vreemde keuzes maakte. Walter Baseggio is van mening dat één speler alvast niet op zijn beste positie stond bij de Brusselaars. Al had hij toch beter moeten doen.

Yari Verschaeren stond op de linkerflank, al speelde hij uiteraard niet als winger. De voormalige Rode Duivel kreeg een soort van vrije rol, zoals Thorgan Hazard vorig jaar op die positie, maar de 23-jarige middenvelder bakte er helemaal niets van. 

LEES OOK: ‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

Matige Verschaeren

"Voor mij is Yari sterker als '10'. Hij weet het verschil te maken door de bal tussen de linies te vragen. Hij heeft niet genoeg diepgang in zijn spel om op de flank bruikbaar te zijn. Hij heeft niet het gestel of kwaliteiten om tegen fysiek sterke verdedigers te strijden", aldus Baseggio in La Dernière Heure. Al was het ook niet de bedoeling dat hij als een echte flankspeler ging spelen, maar net in die vrije rol centraal voor een mannetje meer ging zorgen.

Dat lukte echter voor geen meter. Verschaeren is bezig aan een zwak seizoen. Baseggio ziet ook dat het niet goed gaat met Verschaeren.

Basisplaats kwijt?

"Ik hoop dat hij de rug nog kan rechten, want als hij goed is zie ik hem graag aan het werk. Misschien had hij twee of drie jaar geleden voor een goede prijs moeten vertrekken bij Anderlecht. Maar hij wilde de club met een prijs verlaten, maar we moeten ook zeggen dat die blessures hem niet echt geholpen hebben de afgelopen seizoenen", zegt Baseggio nog.

Verschaeren lijkt op deze manier zijn basisplaats wel te verliezen, zeker als Thorgan Hazard binnen een tweetal maanden weer stilaan terugkeert.

Zal Verschaeren zich nog gaan herpakken?

Meest recent

‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

46
46
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

40
40
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

96
96
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

406
406
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

99
99
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

413
413
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

304
304
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

330
330
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

220
220
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

295
295
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

538
538
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

596
596
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

471
471
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

244
244
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

499
499
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

473
473
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

433
433
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

473
473
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

492
492
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

611
611
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

751
751
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

41
41
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

737
737
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

331
331
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1628
1628

Meer sportnieuws