Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

94 stemmen
Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

Mario Balotelli is terug op het hoogste niveau van Italië te zien. Genoa waagt de stap met de veelbesproken aanvaller en stelde de spits groots voor op de officiële kanalen. Super Mario wordt de ploegmakker van Rode Duivel Koni De Winter.

Ooit lag de wereld aan de voeten van Balotelli. Een supertalent die onder meer bij Inter, Manchester City, AC Milan en Liverpool heeft gespeeld én furore maakte bij de Italiaanse nationale ploeg. Nu is de spits inmiddels al 34 en talloze capriolen later heeft hij eindelijk een nieuwe club gevonden. De goaltjesdief werd zelfs aangeboden bij Belgische clubs.

LEES OOK: Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

Grote verrassing

En verrassend genoeg is Balotelli weer te zien in de Serie A. De aanvaller tekende een contract bij Genoa. Op de webstek reageerde de 36-voudige Italiaanse international al. “Ik ben zeer enthousiast. Veel meer wil ik eigenlijk niet zeggen. Ik wil gewoon beginnen aan dit avontuur. Ik ga alles geven en ik hoop snel fit te zijn.”

Zijn laatste uitdaging was in Turkije, maar bij Adana Demirspor liep zijn contract afgelopen zomer af na een uitleenbeurt in Zwitserland. Sindsdien zocht de aanvaller naar een nieuwe club. De uitblinker van het Europees Kampioenschap in 2012, waar hij met Italië tweede werd, speelde zes jaar geleden voor het laatst in de Italiaanse hoogste klasse.

Woelwater met flitsen

Balotelli staat erom bekend een woelwater te zijn. Inter, Manchester City, AC Milan, Liverpool, Nice, Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor, FC Sion, waar de spits ook kwam, Balotelli kwam overal in het nieuws. Nu gaat hij aldus zijn geluk beproeven bij het Genoa van De Winter. Kan Super Mario flitsen zoals weleer?

🚀

Denk jij dat Balotelli nog potten gaat breken in de Serie A?

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

26
26
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

27
27
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

96
96
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

184
184
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

180
180
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

97
97
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

22
22
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

128
128
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

641
641
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

190
190
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

115
115
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

62
62
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

387
387
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

345
345
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

843
843
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

150
150
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

545
545
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

762
762

Meer sportnieuws