Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

door
Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

Mario Balotelli is terug op het hoogste niveau van Italië te zien. Genoa waagt de stap met de veelbesproken aanvaller en stelde de spits groots voor op de officiële kanalen. Super Mario wordt de ploegmakker van Rode Duivel Koni De Winter.

Ooit lag de wereld aan de voeten van Balotelli. Een supertalent die onder meer bij Inter, Manchester City, AC Milan en Liverpool heeft gespeeld én furore maakte bij de Italiaanse nationale ploeg. Nu is de spits inmiddels al 34 en talloze capriolen later heeft hij eindelijk een nieuwe club gevonden. De goaltjesdief werd zelfs aangeboden bij Belgische clubs.

LEES OOK: Biglia roept ambitieuze toekomstplannen bij Anderlecht

Grote verrassing

En verrassend genoeg is Balotelli weer te zien in de Serie A. De aanvaller tekende een contract bij Genoa. Op de webstek reageerde de 36-voudige Italiaanse international al. “Ik ben zeer enthousiast. Veel meer wil ik eigenlijk niet zeggen. Ik wil gewoon beginnen aan dit avontuur. Ik ga alles geven en ik hoop snel fit te zijn.”

Zijn laatste uitdaging was in Turkije, maar bij Adana Demirspor liep zijn contract afgelopen zomer af na een uitleenbeurt in Zwitserland. Sindsdien zocht de aanvaller naar een nieuwe club. De uitblinker van het Europees Kampioenschap in 2012, waar hij met Italië tweede werd, speelde zes jaar geleden voor het laatst in de Italiaanse hoogste klasse.

Woelwater met flitsen

Balotelli staat erom bekend een woelwater te zijn. Inter, Manchester City, AC Milan, Liverpool, Nice, Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor, FC Sion, waar de spits ook kwam, Balotelli kwam overal in het nieuws. Nu gaat hij aldus zijn geluk beproeven bij het Genoa van De Winter. Kan Super Mario flitsen zoals weleer?

Denk jij dat Balotelli nog potten gaat breken in de Serie A?

Meest recent

Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

6
6
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

174
174
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

182
182
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

58
58
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

60
60
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

83
83
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

88
88
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

146
146
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

330
330
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

153
153
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

339
339
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

162
162
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

97
97
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

77
77
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

545
545
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

210
210
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

74
74
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

126
126
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

129
129
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

157
157
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

201
201
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

99
99
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

101
101
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

79
79
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

184
184

Meer sportnieuws