Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

94 stemmen
Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

Mario Balotelli is terug op het hoogste niveau van Italië te zien. Genoa waagt de stap met de veelbesproken aanvaller en stelde de spits groots voor op de officiële kanalen. Super Mario wordt de ploegmakker van Rode Duivel Koni De Winter.

Ooit lag de wereld aan de voeten van Balotelli. Een supertalent die onder meer bij Inter, Manchester City, AC Milan en Liverpool heeft gespeeld én furore maakte bij de Italiaanse nationale ploeg. Nu is de spits inmiddels al 34 en talloze capriolen later heeft hij eindelijk een nieuwe club gevonden. De goaltjesdief werd zelfs aangeboden bij Belgische clubs.

LEES OOK: Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Grote verrassing

En verrassend genoeg is Balotelli weer te zien in de Serie A. De aanvaller tekende een contract bij Genoa. Op de webstek reageerde de 36-voudige Italiaanse international al. “Ik ben zeer enthousiast. Veel meer wil ik eigenlijk niet zeggen. Ik wil gewoon beginnen aan dit avontuur. Ik ga alles geven en ik hoop snel fit te zijn.”

Zijn laatste uitdaging was in Turkije, maar bij Adana Demirspor liep zijn contract afgelopen zomer af na een uitleenbeurt in Zwitserland. Sindsdien zocht de aanvaller naar een nieuwe club. De uitblinker van het Europees Kampioenschap in 2012, waar hij met Italië tweede werd, speelde zes jaar geleden voor het laatst in de Italiaanse hoogste klasse.

Woelwater met flitsen

Balotelli staat erom bekend een woelwater te zijn. Inter, Manchester City, AC Milan, Liverpool, Nice, Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor, FC Sion, waar de spits ook kwam, Balotelli kwam overal in het nieuws. Nu gaat hij aldus zijn geluk beproeven bij het Genoa van De Winter. Kan Super Mario flitsen zoals weleer?

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'
264

Denk jij dat Balotelli nog potten gaat breken in de Serie A?

Meest recent

Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

15
15
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

50
50
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

69
69
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

27
27
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

219
219
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

249
249
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

103
103
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

129
129
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

158
158
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

41
41
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

322
322
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

39
39
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

339
339
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

117
117
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

320
320
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

126
126
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

238
238
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

198
198
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

120
120
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

107
107
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

284
284
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

783
783
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

220
220

Meer sportnieuws