Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

94 stemmen
Balotelli wordt ploegmakker Rode Duivel: ‘Why always us?’

Mario Balotelli is terug op het hoogste niveau van Italië te zien. Genoa waagt de stap met de veelbesproken aanvaller en stelde de spits groots voor op de officiële kanalen. Super Mario wordt de ploegmakker van Rode Duivel Koni De Winter.

Ooit lag de wereld aan de voeten van Balotelli. Een supertalent die onder meer bij Inter, Manchester City, AC Milan en Liverpool heeft gespeeld én furore maakte bij de Italiaanse nationale ploeg. Nu is de spits inmiddels al 34 en talloze capriolen later heeft hij eindelijk een nieuwe club gevonden. De goaltjesdief werd zelfs aangeboden bij Belgische clubs.

LEES OOK: Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

Grote verrassing

En verrassend genoeg is Balotelli weer te zien in de Serie A. De aanvaller tekende een contract bij Genoa. Op de webstek reageerde de 36-voudige Italiaanse international al. “Ik ben zeer enthousiast. Veel meer wil ik eigenlijk niet zeggen. Ik wil gewoon beginnen aan dit avontuur. Ik ga alles geven en ik hoop snel fit te zijn.”

Zijn laatste uitdaging was in Turkije, maar bij Adana Demirspor liep zijn contract afgelopen zomer af na een uitleenbeurt in Zwitserland. Sindsdien zocht de aanvaller naar een nieuwe club. De uitblinker van het Europees Kampioenschap in 2012, waar hij met Italië tweede werd, speelde zes jaar geleden voor het laatst in de Italiaanse hoogste klasse.

Woelwater met flitsen

Balotelli staat erom bekend een woelwater te zijn. Inter, Manchester City, AC Milan, Liverpool, Nice, Olympique Marseille, Brescia, Monza, Adana Demirspor, FC Sion, waar de spits ook kwam, Balotelli kwam overal in het nieuws. Nu gaat hij aldus zijn geluk beproeven bij het Genoa van De Winter. Kan Super Mario flitsen zoals weleer?

🚀

Denk jij dat Balotelli nog potten gaat breken in de Serie A?

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

13
13
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

25
25
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

10
10
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

29
29
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

81
81
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

245
245
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

104
104
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

282
282
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

349
349
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

29
29
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1011
1011
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

104
104
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

400
400
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

149
149
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

165
165
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

80
80
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

117
117
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

68
68
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

68
68
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

250
250
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

149
149
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

126
126
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

46
46

Meer sportnieuws