Verheyen doet zorgwekkende Anderlecht-vaststelling

258 stemmen
Verheyen doet zorgwekkende Anderlecht-vaststelling

RSC Anderlecht speelde bijzonder zwak op het veld van Club Brugge. De 2-1 was een gevleide nederlaag, want het gerust 4-1 kunnen zijn. Bij Paars-Wit viel vooral het eerste uur heel zwaar tegen. Gert Verheyen deed een opvallende vaststelling na de Brusselse nederlaag.

RSCA speelde een uur lang héél mak. Club Brugge werd weinig in de weggelegd en mocht zonder druk op de bal uitvoetballen. Leander Dendoncker was na de match ook niet bepaald enthousiast.

LEES OOK: Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Club Brugge scherper

"Bij Club Brugge zag je die wilskracht om te winnen. Bij ons was dat minder het geval en daar begint alles mee. Dat de fans hier tevreden mee zullen zijn? Dat snap ik maar al te goed. Het moet gewoon beter, ook van mij”, vertelde hij bij DAZN.

Het is al heel het seizoen dat er weinig vreugde aanwezig is bij Anderlecht. Gert Verheyen ziet dit ook en dat is een moeilijk op te lossen item in een groep. Komt dit nog goed? 

Vertonghen zo belangrijk?

"Het gebrek aan leven is gevaarlijk. Niemand begrijp het nog, zelfs de spelers. Hoeveel geloof hebben de spelers van Anderlecht gehad om iets te rapen in Brugge? Dat vind ik allemaal opvallend", zegt Verheyen.

Heeft de gemiste titel er zo hard ingehakt? Dat zou niet mogen, want dat is ondertussen toch al vijf maanden geleden. Je zou het net moeten omzetten in extra motivatie. Of kan deze ploeg niet zonder de verbetenheid van leider Jan Vertonghen? David Hubert zal eens duchtig moeten praten met zijn groep. Het is aan hem om zijn groep messcherp te krijgen.

Is er te weinig passie bij Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

36
36
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

189
189
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

119
119
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

291
291
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

103
103
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

36
36
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

156
156
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

207
207
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

415
415
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

228
228
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

386
386
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

117
117
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

278
278
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

261
261
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

224
224
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

332
332
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1268
1268
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

285
285
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

137
137
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

357
357
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

87
87
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

362
362
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

307
307
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

375
375
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

339
339

Meer sportnieuws