Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

door
Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte zege op het veld van AA Gent blijft KRC Genk de ongenaakbare leider in onze competitie. Helaas voor Thorsten Fink viel er evenwel ook slecht nieuws te rapen na het bezoek aan de Planet Group Arena.

Tenslotte kwam daar niet iedereen zonder kleerscheuren uit de strijd. Nauwelijks een tiental minuutjes nadat hij Jarne Steuckers was komen vervangen sloeg het noodlot helaas alweer toe voor Yira Sor, die de strijd meteen moest staken en zelf afgelost werd door Noah Adedeji-Sternberg.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Weer pech voor Sor

Achteraf kwam Fink met een update op de proppen over de Nigeriaanse pechvogel, die al vaker in de lappenmand lag. "Yira is zwaar aangeslagen", klonk het bij Het Belang van Limburg. Volgens de krant voelde Sor nu een pijnscheut in de streek van het schaambeen bij een schot op doel.

"Het is nog wachten op een definitieve diagnose maar hij ondervond eerder ook al hinder aan de adductoren. Omdat hij weer voluit kon gaan op training, voelde hij zich klaar voor een invalbeurt", vertelde de coach nog over de 24-jarige spurtbom, die vrij goed begonnen was aan het seizoen.

Fink kruist vingers

"Hopelijk valt de schade mee, het is een speler met een enorme toekomst, wanneer hij weer topfit is", besluit Fink, die een nieuwe blessure kan missen met het oog op de topper tegen Antwerp van aanstaande zondag. Tussendoor staat in de beker bovendien Waasland-Beveren op het menu.

Gelukkig voor de Duitser heeft hij in het offensief compartiment wel voldoende opties voorhanden. Wellicht zal Genk dus geen risico's nemen met Sor, die in januari 2023 voor 6,5 miljoen werd weggeplukt bij Slavia Praag en sindsdien al goed was voor tien treffers en vijf assists in 63 optredens.

Gelooft u nog in Sor?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

6
6
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

48
48
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

23
23
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

182
182
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

158
158
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

91
91
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

256
256
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

183
183
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

132
132
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

129
129
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

250
250
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

65
65
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

77
77
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

135
135
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

264
264
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

507
507
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

247
247
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

426
426
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

248
248
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

394
394
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

652
652

Meer sportnieuws