Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

door
Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte zege op het veld van AA Gent blijft KRC Genk de ongenaakbare leider in onze competitie. Helaas voor Thorsten Fink viel er evenwel ook slecht nieuws te rapen na het bezoek aan de Planet Group Arena.

Tenslotte kwam daar niet iedereen zonder kleerscheuren uit de strijd. Nauwelijks een tiental minuutjes nadat hij Jarne Steuckers was komen vervangen sloeg het noodlot helaas alweer toe voor Yira Sor, die de strijd meteen moest staken en zelf afgelost werd door Noah Adedeji-Sternberg.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Weer pech voor Sor

Achteraf kwam Fink met een update op de proppen over de Nigeriaanse pechvogel, die al vaker in de lappenmand lag. "Yira is zwaar aangeslagen", klonk het bij Het Belang van Limburg. Volgens de krant voelde Sor nu een pijnscheut in de streek van het schaambeen bij een schot op doel.

"Het is nog wachten op een definitieve diagnose maar hij ondervond eerder ook al hinder aan de adductoren. Omdat hij weer voluit kon gaan op training, voelde hij zich klaar voor een invalbeurt", vertelde de coach nog over de 24-jarige spurtbom, die vrij goed begonnen was aan het seizoen.

Fink kruist vingers

"Hopelijk valt de schade mee, het is een speler met een enorme toekomst, wanneer hij weer topfit is", besluit Fink, die een nieuwe blessure kan missen met het oog op de topper tegen Antwerp van aanstaande zondag. Tussendoor staat in de beker bovendien Waasland-Beveren op het menu.

Gelukkig voor de Duitser heeft hij in het offensief compartiment wel voldoende opties voorhanden. Wellicht zal Genk dus geen risico's nemen met Sor, die in januari 2023 voor 6,5 miljoen werd weggeplukt bij Slavia Praag en sindsdien al goed was voor tien treffers en vijf assists in 63 optredens.

Gelooft u nog in Sor?

Meest recent

Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

2
2
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

192
192
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

251
251
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

84
84
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

311
311
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

136
136
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

202
202
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

249
249
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

104
104
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

58
58
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

193
193
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

148
148
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

72
72
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

94
94
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

44
44
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

254
254
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

273
273
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

249
249
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

233
233
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

310
310
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

401
401
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

469
469
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

776
776
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

517
517
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

127
127

Meer sportnieuws