Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

door
Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte zege op het veld van AA Gent blijft KRC Genk de ongenaakbare leider in onze competitie. Helaas voor Thorsten Fink viel er evenwel ook slecht nieuws te rapen na het bezoek aan de Planet Group Arena.

Tenslotte kwam daar niet iedereen zonder kleerscheuren uit de strijd. Nauwelijks een tiental minuutjes nadat hij Jarne Steuckers was komen vervangen sloeg het noodlot helaas alweer toe voor Yira Sor, die de strijd meteen moest staken en zelf afgelost werd door Noah Adedeji-Sternberg.

LEES OOK: Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

Weer pech voor Sor

Achteraf kwam Fink met een update op de proppen over de Nigeriaanse pechvogel, die al vaker in de lappenmand lag. "Yira is zwaar aangeslagen", klonk het bij Het Belang van Limburg. Volgens de krant voelde Sor nu een pijnscheut in de streek van het schaambeen bij een schot op doel.

"Het is nog wachten op een definitieve diagnose maar hij ondervond eerder ook al hinder aan de adductoren. Omdat hij weer voluit kon gaan op training, voelde hij zich klaar voor een invalbeurt", vertelde de coach nog over de 24-jarige spurtbom, die vrij goed begonnen was aan het seizoen.

Fink kruist vingers

"Hopelijk valt de schade mee, het is een speler met een enorme toekomst, wanneer hij weer topfit is", besluit Fink, die een nieuwe blessure kan missen met het oog op de topper tegen Antwerp van aanstaande zondag. Tussendoor staat in de beker bovendien Waasland-Beveren op het menu.

Gelukkig voor de Duitser heeft hij in het offensief compartiment wel voldoende opties voorhanden. Wellicht zal Genk dus geen risico's nemen met Sor, die in januari 2023 voor 6,5 miljoen werd weggeplukt bij Slavia Praag en sindsdien al goed was voor tien treffers en vijf assists in 63 optredens.

Gelooft u nog in Sor?

Meest recent

Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

2
2
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

62
62
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

27
27
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

86
86
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

273
273
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

35
35
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

67
67
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

132
132
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

182
182
Zeer verrassend centraal duo bij Rode Duivels?

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten voor hun laatste oefenstage voor het ...

132
132
'Rangers hakt transferknoop door over Belgische sensatie'

In Schotland blijft de titelstrijd razend spannend. Hearts prijkt nog steeds verrassend aan de ...

74
74
'Anderlecht waagt nieuwe poging bij oud target'

Er is nog altijd grote onzekerheid over welke richting Anderlecht uit zal gaan, want de zoektocht ...

163
163
'Lukaku gooit olie op vuur bij Napoli'

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten voor twee oefenwedstrijden tegen het ...

129
129
Mannaert komt met Duivels plan dat alles kan veranderen

De Rode Duivels willen komende zomer zo ver mogelijk raken op het WK, maar heel erg hoog zijn de ...

194
194
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in 1B, Arsenal haalt zwaar uit'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Jonge Duivel geeft WK niet op: “Het kan snel gaan”

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel in de Verenigde Staten op stage met de Rode Duivels. Het is een ...

71
71
Grote vrees WK 2026: cijfers spreken ‘grote drie’ tegen

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten, maar bondscoach Rudi Garcia zit nu al ...

88
88
‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

259
259
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

377
377
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

196
196
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

100
100
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

44
44
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

489
489
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

69
69
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

186
186

Meer sportnieuws