Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

door
Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte zege op het veld van AA Gent blijft KRC Genk de ongenaakbare leider in onze competitie. Helaas voor Thorsten Fink viel er evenwel ook slecht nieuws te rapen na het bezoek aan de Planet Group Arena.

Tenslotte kwam daar niet iedereen zonder kleerscheuren uit de strijd. Nauwelijks een tiental minuutjes nadat hij Jarne Steuckers was komen vervangen sloeg het noodlot helaas alweer toe voor Yira Sor, die de strijd meteen moest staken en zelf afgelost werd door Noah Adedeji-Sternberg.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Weer pech voor Sor

Achteraf kwam Fink met een update op de proppen over de Nigeriaanse pechvogel, die al vaker in de lappenmand lag. "Yira is zwaar aangeslagen", klonk het bij Het Belang van Limburg. Volgens de krant voelde Sor nu een pijnscheut in de streek van het schaambeen bij een schot op doel.

"Het is nog wachten op een definitieve diagnose maar hij ondervond eerder ook al hinder aan de adductoren. Omdat hij weer voluit kon gaan op training, voelde hij zich klaar voor een invalbeurt", vertelde de coach nog over de 24-jarige spurtbom, die vrij goed begonnen was aan het seizoen.

Fink kruist vingers

"Hopelijk valt de schade mee, het is een speler met een enorme toekomst, wanneer hij weer topfit is", besluit Fink, die een nieuwe blessure kan missen met het oog op de topper tegen Antwerp van aanstaande zondag. Tussendoor staat in de beker bovendien Waasland-Beveren op het menu.

Gelukkig voor de Duitser heeft hij in het offensief compartiment wel voldoende opties voorhanden. Wellicht zal Genk dus geen risico's nemen met Sor, die in januari 2023 voor 6,5 miljoen werd weggeplukt bij Slavia Praag en sindsdien al goed was voor tien treffers en vijf assists in 63 optredens.

Gelooft u nog in Sor?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

3
3
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

27
27
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

189
189
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

182
182
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

98
98
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

178
178
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

92
92
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

110
110
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

66
66
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

149
149
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

69
69
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

227
227
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1325
1325
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

135
135
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

72
72
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

204
204
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

412
412
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

77
77
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

149
149
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

48
48
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

206
206
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

102
102
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

381
381

Meer sportnieuws