Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

1035 stemmen
Fink vloekt: KRC Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte zege op het veld van AA Gent blijft KRC Genk de ongenaakbare leider in onze competitie. Helaas voor Thorsten Fink viel er evenwel ook slecht nieuws te rapen na het bezoek aan de Planet Group Arena.

Tenslotte kwam daar niet iedereen zonder kleerscheuren uit de strijd. Nauwelijks een tiental minuutjes nadat hij Jarne Steuckers was komen vervangen sloeg het noodlot helaas alweer toe voor Yira Sor, die de strijd meteen moest staken en zelf afgelost werd door Noah Adedeji-Sternberg.

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Weer pech voor Sor

Achteraf kwam Fink met een update op de proppen over de Nigeriaanse pechvogel, die al vaker in de lappenmand lag. "Yira is zwaar aangeslagen", klonk het bij Het Belang van Limburg. Volgens de krant voelde Sor nu een pijnscheut in de streek van het schaambeen bij een schot op doel.

"Het is nog wachten op een definitieve diagnose maar hij ondervond eerder ook al hinder aan de adductoren. Omdat hij weer voluit kon gaan op training, voelde hij zich klaar voor een invalbeurt", vertelde de coach nog over de 24-jarige spurtbom, die vrij goed begonnen was aan het seizoen.

Fink kruist vingers

"Hopelijk valt de schade mee, het is een speler met een enorme toekomst, wanneer hij weer topfit is", besluit Fink, die een nieuwe blessure kan missen met het oog op de topper tegen Antwerp van aanstaande zondag. Tussendoor staat in de beker bovendien Waasland-Beveren op het menu.

Gelukkig voor de Duitser heeft hij in het offensief compartiment wel voldoende opties voorhanden. Wellicht zal Genk dus geen risico's nemen met Sor, die in januari 2023 voor 6,5 miljoen werd weggeplukt bij Slavia Praag en sindsdien al goed was voor tien treffers en vijf assists in 63 optredens.

Gelooft u nog in Sor?

Meest recent

Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

137
137
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

30
30
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

23
23
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

61
61
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

236
236
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

148
148
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

106
106
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

145
145
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

214
214
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

135
135
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

438
438
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

68
68
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

138
138
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

36
36
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

506
506
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

119
119
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1502
1502
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

283
283
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

652
652
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

293
293
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

261
261
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

355
355
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

99
99
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

665
665

Meer sportnieuws