Leko maakt spelers wéér met de grond gelijk na verlies

door
Leko maakt spelers wéér met de grond gelijk na verlies

Ivan Leko verloor met Standard vrij kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. De coach van de Rouches was nog maar eens snoeihard voor zijn spelers. Achteraf gaf hij een aantal spelers een veeg uit de pan bij Het Laatste Nieuws.

Standard speelde aanvankelijk goed mee, maar na de tactische omzetting van Jonas De Roeck werd het een stuk moeilijker. De Great Old maakt met zijn aanvallende spelers uiteindelijk het verschil om met 3-0 te winnen.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

Scherpe Leko

Leko was van mening dat een aantal spelers niet voor het team speelde. Toch wel een forse uitspraak van Leko.

De coach doet dit niet voor de eerste keer. “Om tegen ploegen van dit niveau te winnen, moeten we als collectief spelen. Wat zagen we vandaag? Enkele spelers die resoluut voor zichzelf speelden en niet voor de ploeg. Ze wilden liever een dribbel aangaan tegen drie verdedigers in plaats van hun vrije ploegmaat aan te spelen. Dan kwamen ze ook nog eens niet terug om te verdedigen, terwijl anderen in de ploeg dat wel deden. That pisses me off", zei Leko.

Opletten geblazen

De coach moet uiteraard niet opletten dat hij al te vaak een tirade tegenover zijn spelers gaat geven. Na een tijd verlies je dan ook je geloofwaardigheid. Standard speelde degelijk tegen Antwerp, maar het is nu eenmaal een feit dat de Great Old meer kwaliteit heeft in de kern.

De Rouches moeten vooral proberen een rustig seizoen te kennen, met misschien wat uitzicht op de top zes. Het is vooral belangrijk dat ze niet in degradatiezorgen komen.

Goed dat Leko dit doet?

Meest recent

Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

13
13
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

62
62
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

9
9
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

38
38
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

60
60
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

87
87
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

124
124
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

36
36
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

38
38
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

32
32
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

90
90
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

239
239
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

190
190
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

41
41
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

180
180
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

92
92
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

69
69
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

374
374
'Real grijpt naast droomtarget: alternatief van 120 miljoen'

Real Madrid beleeft voorlopig een tegenvallend seizoen. Het werd in de beker al uitgeschakeld en ...

68
68
Jonge Duivels komende zomer Europees kampioen?

België bracht in de voorbije decennia heel wat talent voort, maar kon dat nooit vertalen in ...

123
123
'Barça zet alles op oude JPL-parel'

De media hadden de voorbije jaren telkens een vette kluif aan de transferzomer van FC Barcelona en ...

53
53
Napoli overweegt het ondenkbare met De Bruyne

Kevin De Bruyne staat dicht bij zijn comeback, maar in Napoli draait het intussen om meer dan alleen ...

157
157
Antwerp rekent op 'nieuwe Janssen'

Antwerp deed vorige week een geweldige zaak door STVV te kloppen. Vrijdagavond hoopt het weer wat ...

147
147

Meer sportnieuws