Leko maakt spelers wéér met de grond gelijk na verlies

door
Leko maakt spelers wéér met de grond gelijk na verlies

Ivan Leko verloor met Standard vrij kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. De coach van de Rouches was nog maar eens snoeihard voor zijn spelers. Achteraf gaf hij een aantal spelers een veeg uit de pan bij Het Laatste Nieuws.

Standard speelde aanvankelijk goed mee, maar na de tactische omzetting van Jonas De Roeck werd het een stuk moeilijker. De Great Old maakt met zijn aanvallende spelers uiteindelijk het verschil om met 3-0 te winnen.

LEES OOK: Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Scherpe Leko

Leko was van mening dat een aantal spelers niet voor het team speelde. Toch wel een forse uitspraak van Leko.

De coach doet dit niet voor de eerste keer. “Om tegen ploegen van dit niveau te winnen, moeten we als collectief spelen. Wat zagen we vandaag? Enkele spelers die resoluut voor zichzelf speelden en niet voor de ploeg. Ze wilden liever een dribbel aangaan tegen drie verdedigers in plaats van hun vrije ploegmaat aan te spelen. Dan kwamen ze ook nog eens niet terug om te verdedigen, terwijl anderen in de ploeg dat wel deden. That pisses me off", zei Leko.

Opletten geblazen

De coach moet uiteraard niet opletten dat hij al te vaak een tirade tegenover zijn spelers gaat geven. Na een tijd verlies je dan ook je geloofwaardigheid. Standard speelde degelijk tegen Antwerp, maar het is nu eenmaal een feit dat de Great Old meer kwaliteit heeft in de kern.

De Rouches moeten vooral proberen een rustig seizoen te kennen, met misschien wat uitzicht op de top zes. Het is vooral belangrijk dat ze niet in degradatiezorgen komen.

Goed dat Leko dit doet?

Meest recent

LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

34
34
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

34
34
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

18
18
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

26
26
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

61
61
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

81
81
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

157
157
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

50
50
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

141
141
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

408
408
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

204
204
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

43
43
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

177
177
Play-Off-boost AA Gent: De Mil heeft uitstekend nieuws

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

213
213
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

84
84
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

165
165
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

224
224
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

231
231
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

157
157
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

339
339
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

252
252
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

72
72
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

43
43

Meer sportnieuws