De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

1317 stemmen
De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

Dimitri De Condé zit al sinds 2015 bij KRC Genk. Door een uitgekiend transferbeleid is Genk financieel een van de best geleide ploegen in België én pakken ze regelmatig een prijs. De Head of Football lokte niet erg verrassend toch wel de nodige interesse de afgelopen jaren.

Zo werden ploegen als Club Brugge, Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht in het verleden genoemd. Geen een van hen kon De Condé weghalen bij de Limburgers. Hij geeft aan waarom dat zo is in Het Belang van Limburg.

Belgische clubs moeten niet dromen

"Er zijn telefoontjes geweest uit het buitenland en van Belgische clubs, maar daar ga ik niet op in. In mijn hoofd ben ik een Genkie en dat gaat niet meer veranderen. Ik heb me geëngageerd voor deze club. Als ik spelers wil overtuigen om naar Genk te komen, dan moet ik in de eerste plek zelf een clubman zijn. Dat wil niet zeggen dat ik niet ambitieus ben, maar dan vooral binnen Genk", aldus De Condé. 

De fans van Racing Genk mogen voorlopig op beide oren slapen. Ook een buitenlandse club lijkt De Condé voorlopig niet weg te kunnen halen uit Genk. Hij is er héél gelukkig.

De Condé blijft bij Genk

"Hoe ik hier nu zit, zie ik me nooit voor een andere club werken. Genk geeft me nog veel energie en we zijn hier iets aan het neerzetten dat nog niet af isé, aldus De Condé. De Condé is 49 jaar en kan dus nog heel wat jaren mee als de sportieve baas van Genk.

De club is ook bezig met het bouwen van een indrukwekkend oefencomplex, waardoor er nog meer groei mogelijk is. Racing Genk lijkt ook dit seizoen weer mee te doen voor de prijzen. Dankzij, onder meer, het zeer goede werk van De Condé.

🚀

Is De Condé de beste TD in België?

Meest recent

'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

20
20
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

27
27
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

46
46
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

39
39
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

35
35
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

99
99
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

93
93
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

92
92
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

81
81
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

114
114
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

40
40
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

96
96
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

176
176
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

233
233
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

557
557
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

65
65
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

183
183
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

507
507
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

887
887
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

128
128
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

387
387
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

180
180
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

726
726
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

626
626
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

21
21

Meer sportnieuws