De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

door
De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

Dimitri De Condé zit al sinds 2015 bij KRC Genk. Door een uitgekiend transferbeleid is Genk financieel een van de best geleide ploegen in België én pakken ze regelmatig een prijs. De Head of Football lokte niet erg verrassend toch wel de nodige interesse de afgelopen jaren.

Zo werden ploegen als Club Brugge, Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht in het verleden genoemd. Geen een van hen kon De Condé weghalen bij de Limburgers. Hij geeft aan waarom dat zo is in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Belgische clubs moeten niet dromen

"Er zijn telefoontjes geweest uit het buitenland en van Belgische clubs, maar daar ga ik niet op in. In mijn hoofd ben ik een Genkie en dat gaat niet meer veranderen. Ik heb me geëngageerd voor deze club. Als ik spelers wil overtuigen om naar Genk te komen, dan moet ik in de eerste plek zelf een clubman zijn. Dat wil niet zeggen dat ik niet ambitieus ben, maar dan vooral binnen Genk", aldus De Condé. 

De fans van Racing Genk mogen voorlopig op beide oren slapen. Ook een buitenlandse club lijkt De Condé voorlopig niet weg te kunnen halen uit Genk. Hij is er héél gelukkig.

De Condé blijft bij Genk

"Hoe ik hier nu zit, zie ik me nooit voor een andere club werken. Genk geeft me nog veel energie en we zijn hier iets aan het neerzetten dat nog niet af isé, aldus De Condé. De Condé is 49 jaar en kan dus nog heel wat jaren mee als de sportieve baas van Genk.

De club is ook bezig met het bouwen van een indrukwekkend oefencomplex, waardoor er nog meer groei mogelijk is. Racing Genk lijkt ook dit seizoen weer mee te doen voor de prijzen. Dankzij, onder meer, het zeer goede werk van De Condé.

Is De Condé de beste TD in België?

Meest recent

OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

0
0
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

42
42
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

257
257
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

59
59
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

309
309
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

336
336
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

206
206
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

651
651
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

145
145
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

228
228
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

220
220
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

192
192
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

534
534
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

227
227
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

138
138
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

939
939
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

1091
1091
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

480
480
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

447
447
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

787
787
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

150
150
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

764
764
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

208
208
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

214
214
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

484
484

Meer sportnieuws