De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

door
De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

Dimitri De Condé zit al sinds 2015 bij KRC Genk. Door een uitgekiend transferbeleid is Genk financieel een van de best geleide ploegen in België én pakken ze regelmatig een prijs. De Head of Football lokte niet erg verrassend toch wel de nodige interesse de afgelopen jaren.

Zo werden ploegen als Club Brugge, Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht in het verleden genoemd. Geen een van hen kon De Condé weghalen bij de Limburgers. Hij geeft aan waarom dat zo is in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Belgische clubs moeten niet dromen

"Er zijn telefoontjes geweest uit het buitenland en van Belgische clubs, maar daar ga ik niet op in. In mijn hoofd ben ik een Genkie en dat gaat niet meer veranderen. Ik heb me geëngageerd voor deze club. Als ik spelers wil overtuigen om naar Genk te komen, dan moet ik in de eerste plek zelf een clubman zijn. Dat wil niet zeggen dat ik niet ambitieus ben, maar dan vooral binnen Genk", aldus De Condé. 

De fans van Racing Genk mogen voorlopig op beide oren slapen. Ook een buitenlandse club lijkt De Condé voorlopig niet weg te kunnen halen uit Genk. Hij is er héél gelukkig.

De Condé blijft bij Genk

"Hoe ik hier nu zit, zie ik me nooit voor een andere club werken. Genk geeft me nog veel energie en we zijn hier iets aan het neerzetten dat nog niet af isé, aldus De Condé. De Condé is 49 jaar en kan dus nog heel wat jaren mee als de sportieve baas van Genk.

De club is ook bezig met het bouwen van een indrukwekkend oefencomplex, waardoor er nog meer groei mogelijk is. Racing Genk lijkt ook dit seizoen weer mee te doen voor de prijzen. Dankzij, onder meer, het zeer goede werk van De Condé.

Is De Condé de beste TD in België?

Meest recent

Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

264
264
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

5
5
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

568
568
Afgang van Anderlecht: data zorgen voor opvallende schets

RSC Anderlecht verloor met 4-0 van KVC Westerlo. Paars-Wit was nergens en dat gedurende de hele ...

73
73
Verrast Garcia met WK-selectie voor Genkie?

Bij KRC Genk loopt heel wat talent rond. De Limburgers hopen dat een aantal spelers van hen mogen ...

71
71
Union SG ruikt nieuwe stunt: "Wereldklasse!"

Union SG heeft alweer heel erg verrast in de Champions League. Ze wonnen op het veld van PSV en ...

54
54
Club Brugge wacht af: Duits of Italiaans international?

Bij Club Brugge zijn ze best tevreden over de ontwikkeling van aanwinst Nicolo Tresoldi. Het is soms ...

101
101
Waarom zeperd plots een 'zegen' kan zijn voor Hasi

RSC Anderlecht likt zijn wonden na de afgang tegen KVC Westerlo. De voetjes staan weer ...

133
133
Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

51
51
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

278
278
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

38
38
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

139
139
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

252
252
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

127
127
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

145
145
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

255
255
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

98
98
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

321
321
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

628
628
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

125
125
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

343
343
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

203
203
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

358
358

Meer sportnieuws