De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

door
De Condé weg bij KRC Genk? Dit is zijn antwoord

Dimitri De Condé zit al sinds 2015 bij KRC Genk. Door een uitgekiend transferbeleid is Genk financieel een van de best geleide ploegen in België én pakken ze regelmatig een prijs. De Head of Football lokte niet erg verrassend toch wel de nodige interesse de afgelopen jaren.

Zo werden ploegen als Club Brugge, Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht in het verleden genoemd. Geen een van hen kon De Condé weghalen bij de Limburgers. Hij geeft aan waarom dat zo is in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Belgische clubs moeten niet dromen

"Er zijn telefoontjes geweest uit het buitenland en van Belgische clubs, maar daar ga ik niet op in. In mijn hoofd ben ik een Genkie en dat gaat niet meer veranderen. Ik heb me geëngageerd voor deze club. Als ik spelers wil overtuigen om naar Genk te komen, dan moet ik in de eerste plek zelf een clubman zijn. Dat wil niet zeggen dat ik niet ambitieus ben, maar dan vooral binnen Genk", aldus De Condé. 

De fans van Racing Genk mogen voorlopig op beide oren slapen. Ook een buitenlandse club lijkt De Condé voorlopig niet weg te kunnen halen uit Genk. Hij is er héél gelukkig.

De Condé blijft bij Genk

"Hoe ik hier nu zit, zie ik me nooit voor een andere club werken. Genk geeft me nog veel energie en we zijn hier iets aan het neerzetten dat nog niet af isé, aldus De Condé. De Condé is 49 jaar en kan dus nog heel wat jaren mee als de sportieve baas van Genk.

De club is ook bezig met het bouwen van een indrukwekkend oefencomplex, waardoor er nog meer groei mogelijk is. Racing Genk lijkt ook dit seizoen weer mee te doen voor de prijzen. Dankzij, onder meer, het zeer goede werk van De Condé.

Is De Condé de beste TD in België?

Meest recent

Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

3
3
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

28
28
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

69
69
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

39
39
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

260
260
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

484
484
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

481
481
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

323
323
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

326
326
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

231
231
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

563
563
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

235
235
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

272
272
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

81
81
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

439
439
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

195
195
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

46
46
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

194
194
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

118
118
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

63
63
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

263
263
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

130
130

Meer sportnieuws