Tolu antwoordt op Sonck: "Dat een legend zoiets zegt..."

1059 stemmen
Tolu antwoordt op Sonck:

KRC Genk blijft de overwinningen aaneenrijgen. Ook de topper op het veld van AA Gent bleek geen probleem voor de Limburgers, want ze gingen in de Planet Group Arena al bij al vrij vlot winnen met 0-2. Daardoor blijven ze uiteraard ook de fiere leider in de Jupiler Pro League.

Daarnaast blijft Genk ook de topschutter in zijn rangen hebben. Adriano Bertaccini was hem even gepasseerd met twee goals op zaterdag, maar Tolu Arokodare pikte zondag ook weer zijn goaltje mee en blijft daardoor de Gouden Stier in zijn bezit houden.

LEES OOK: Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

Sonck keert zijn kar over Tolu

De Nigeriaanse spits speelde echter ook een belangrijke rol in het tweede doelpunt. Hij dwong immers de strafschop af waaruit Steuckers voor 0-2 zorgde. Het was al de tweede week op rij dat hij een penalty kon versieren.

Tolu lijkt dus alsmaar meer te groeien en dat blijft niet onopgemerkt. Daar waar bijvoorbeeld Wesley Sonck in het begin van het seizoen nog kritisch was voor de Genkse targetspits, heeft de analist nu een pak meer lof.

Tolu blij met lof van legende

Dat waardeert Tolu enorm. "Eerst was hij niet tevreden over mijn performance, maar ik waardeer het enorm hij heeft opgemerkt dat ik het nu beter doe", reageert hij bij Het Laatste Nieuws. "Dat een legend van de club zoiets zegt, geeft een boost. Volgende week wil ik nog beter doen."

Volgende week wacht immers een nieuwe topper tegen Antwerp. "Antwerp blijft speciaal voor ons", verwijst Tolu naar de titelmatch in 2023. "Maar zoals altijd gaan we dan uit van onze eigen kracht. Ik geloof ook dat ik een behoorlijke balans tegen ze heb."

Is Tolu de voorbije maanden veel gegroeid?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

18
18
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

44
44
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

11
11
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

66
66
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

102
102
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

75
75
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

218
218
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

56
56
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

393
393
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

352
352
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

287
287
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

80
80
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

144
144
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

636
636
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

41
41
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

121
121
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

74
74
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

29
29
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

99
99
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

198
198
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

91
91
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

180
180
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

94
94
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

710
710
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

210
210

Meer sportnieuws