Tolu antwoordt op Sonck: "Dat een legend zoiets zegt..."

door
Tolu antwoordt op Sonck:

KRC Genk blijft de overwinningen aaneenrijgen. Ook de topper op het veld van AA Gent bleek geen probleem voor de Limburgers, want ze gingen in de Planet Group Arena al bij al vrij vlot winnen met 0-2. Daardoor blijven ze uiteraard ook de fiere leider in de Jupiler Pro League.

Daarnaast blijft Genk ook de topschutter in zijn rangen hebben. Adriano Bertaccini was hem even gepasseerd met twee goals op zaterdag, maar Tolu Arokodare pikte zondag ook weer zijn goaltje mee en blijft daardoor de Gouden Stier in zijn bezit houden.

LEES OOK: 'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Sonck keert zijn kar over Tolu

De Nigeriaanse spits speelde echter ook een belangrijke rol in het tweede doelpunt. Hij dwong immers de strafschop af waaruit Steuckers voor 0-2 zorgde. Het was al de tweede week op rij dat hij een penalty kon versieren.

Tolu lijkt dus alsmaar meer te groeien en dat blijft niet onopgemerkt. Daar waar bijvoorbeeld Wesley Sonck in het begin van het seizoen nog kritisch was voor de Genkse targetspits, heeft de analist nu een pak meer lof.

Tolu blij met lof van legende

Dat waardeert Tolu enorm. "Eerst was hij niet tevreden over mijn performance, maar ik waardeer het enorm hij heeft opgemerkt dat ik het nu beter doe", reageert hij bij Het Laatste Nieuws. "Dat een legend van de club zoiets zegt, geeft een boost. Volgende week wil ik nog beter doen."

Volgende week wacht immers een nieuwe topper tegen Antwerp. "Antwerp blijft speciaal voor ons", verwijst Tolu naar de titelmatch in 2023. "Maar zoals altijd gaan we dan uit van onze eigen kracht. Ik geloof ook dat ik een behoorlijke balans tegen ze heb."

Is Tolu de voorbije maanden veel gegroeid?

Meest recent

Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

32
32
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

50
50
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

20
20
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

66
66
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

48
48
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

166
166
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

318
318
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

196
196
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

194
194
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

152
152
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

294
294
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

262
262
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

117
117
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

347
347
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

84
84
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

297
297
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

117
117
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

81
81
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

196
196
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

224
224
Onthutsende details over politie-optreden: Genk reageert hard

Eindelijk kon KRC Genk nog eens winnen. Donderdagavond maakte het in Utrecht een einde aan een reeks ...

517
517
AA Gent slaat toe en haalt nieuwe spits binnen

AA Gent veroverde vorig weekend opnieuw de zesde plaats in de rangschikking en ligt zo weer op koers ...

119
119
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

89
89
'Nieuwe mokerslag bij Genk: vertrek dichterbij'

KRC Genk kon donderdagavond eindelijk nog eens juichen. Het had al sinds 30 november geen wedstrijd ...

219
219

Meer sportnieuws