Ten Hag baalt van transfer: "Ik wilde het echt niet"

door
Ten Hag baalt van transfer:

Manchester United wist vorig weekend Brentford met 2-1 te verslaan en dat was een broodnodige zege voor Erik ten Hag. De Nederlandse trainer stond de voorbije weken immers alweer zwaar onder druk, want zijn ploeg miste haar start dit seizoen alweer volledig.

Na acht speeldagen staat Man Utd pas op de twaalfde plaats in de Premier League met een schamele 11 op 24. Ook in de Europa League kon het nog niet overtuigen. In de eerste twee matchen in de league phase tegen FC Twente en FC Porto raakte het telkens niet verder dan een gelijkspel.

LEES OOK: Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

Ten Hag wou middenvelder absoluut niet kwijt

Nochtans was United in de zomer weer behoorlijk actief op de transfermarkt. Het gaf meer dan 200 miljoen euro uit aan de komst van Yoro, Ugarte, De Ligt, Zirkzee en Mazraoui. Die eerste kwam door een blessure echter nog niet in actie, terwijl Ugarte maar niet in de ploeg raakt.

Op het middenveld greep Ten Hag dan maar terug naar good old Christian Eriksen, die nochtans al maanden niet meer van de bank geraakt was. Dat kwam ook omdat de Nederlander op het middenveld een andere pion zeer tegen zijn zin zag vertrekken.

McTominay moest weg door Financial Fair Play

Hij gaf tegenover de Britse pers aan dat hij niet blij was dat Scott McTominay aan Napoli verkocht werd. "Ik wilde echt niet dat Scott verkocht werd en naar Napoli vertrok", vertelde hij. "Onze club moet zich echter aan de Financial Fair Play-regels houden en daarom moesten we hem verkopen."

De 27-jarige Schot was onder Ten Hag nochtans ook veelal invaller, maar was wel een nuttige en multifunctionele pion op het middenveld. Hij kon zowel op de zes als acht uit de voeten en depanneerde soms zelfs in de spits. McTominay wou echter meer spelen en Napoli legde een dikke 30 miljoen euro op tafel voor zijn komst. Met twee goals en een assist in zijn eerste zes matchen is dat alvast een goede deal gebleken.

Had Man Utd hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

34
34
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

172
172
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

33
33
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels valt uit

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

62
62
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

59
59
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

112
112
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

260
260
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

172
172
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

83
83
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

25
25
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

196
196
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

238
238
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

400
400
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

348
348
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

243
243
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

39
39
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

143
143
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

124
124
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

45
45
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

171
171
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

83
83
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

365
365
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

95
95
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

102
102
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

182
182

Meer sportnieuws