Ten Hag baalt van transfer: "Ik wilde het echt niet"

door
Ten Hag baalt van transfer:

Manchester United wist vorig weekend Brentford met 2-1 te verslaan en dat was een broodnodige zege voor Erik ten Hag. De Nederlandse trainer stond de voorbije weken immers alweer zwaar onder druk, want zijn ploeg miste haar start dit seizoen alweer volledig.

Na acht speeldagen staat Man Utd pas op de twaalfde plaats in de Premier League met een schamele 11 op 24. Ook in de Europa League kon het nog niet overtuigen. In de eerste twee matchen in de league phase tegen FC Twente en FC Porto raakte het telkens niet verder dan een gelijkspel.

LEES OOK: 'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Ten Hag wou middenvelder absoluut niet kwijt

Nochtans was United in de zomer weer behoorlijk actief op de transfermarkt. Het gaf meer dan 200 miljoen euro uit aan de komst van Yoro, Ugarte, De Ligt, Zirkzee en Mazraoui. Die eerste kwam door een blessure echter nog niet in actie, terwijl Ugarte maar niet in de ploeg raakt.

Op het middenveld greep Ten Hag dan maar terug naar good old Christian Eriksen, die nochtans al maanden niet meer van de bank geraakt was. Dat kwam ook omdat de Nederlander op het middenveld een andere pion zeer tegen zijn zin zag vertrekken.

McTominay moest weg door Financial Fair Play

Hij gaf tegenover de Britse pers aan dat hij niet blij was dat Scott McTominay aan Napoli verkocht werd. "Ik wilde echt niet dat Scott verkocht werd en naar Napoli vertrok", vertelde hij. "Onze club moet zich echter aan de Financial Fair Play-regels houden en daarom moesten we hem verkopen."

De 27-jarige Schot was onder Ten Hag nochtans ook veelal invaller, maar was wel een nuttige en multifunctionele pion op het middenveld. Hij kon zowel op de zes als acht uit de voeten en depanneerde soms zelfs in de spits. McTominay wou echter meer spelen en Napoli legde een dikke 30 miljoen euro op tafel voor zijn komst. Met twee goals en een assist in zijn eerste zes matchen is dat alvast een goede deal gebleken.

Had Man Utd hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

9
9
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

14
14
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

22
22
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

54
54
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

110
110
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

51
51
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

45
45
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

73
73
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

28
28
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

73
73
'Nieuwe knaltransfer Union: meer dan 20 miljoen'

Union moet de Champions League-wedstrijden van deze week op de televisie volgen, nadat de ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Twijfels rond Schreuder, exit Verschaeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Mbappé scheldt ‘racist’ de huid vol: “Nooit meer spelen”

De racismerel in de Champions League tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. ...

104
104
Vandenbempt draait kar volledig over Club Brugge

Club Brugge staat in de Champions League-tussenronde tegenover Atlético Madrid. De ...

372
372
Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Noa Lang verliet Napoli in de winter voor Galatasaray. De concurrentie in Italië was enorm en ...

117
117
Mignolet emotioneel: "Ze vragen alleen of ik pijn heb"

Bij Club Brugge leven ze toe naar wat hopelijk opnieuw een sprookjesachtige avond wordt op Jan ...

180
180
Einde CL-verhaal voor Mignolet? 'Big Si' velt oordeel

Simon Mignolet lijkt bezig aan zijn laatste maanden als doelman van Club Brugge. Hij is er einde ...

297
297
'Anderlecht en Renard: dé oorzaak voor vertrek bekend'

RSC Anderlecht ontsloeg Olivier Renard, wat geen verrassende beslissing was. De sportief directeur ...

383
383
Carrasco over Duivels én transfer: "Wil toch iets zeggen"

Yannick Carrasco kende al een héél mooie carrière, waarbij vooral zijn periode ...

80
80
Speler Club trapt niet in val: "Of ik naar Atlético wil?"

Nicolo Tresoldi praat regellmatig met buitenlandse media. De aanvaller gaf een interview aan het ...

137
137
Anderlecht switcht: enorme koerswijziging op komst

RSC Anderlecht blijft maar veranderen van visie, dat blijkt ook nu weer. Deze keer willen ze meer en ...

556
556
Verhuurde JPL-spelers: twee huurlingen tonen hun klasse

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

33
33
Atlético alert: AS waarschuwt voor twee Club-spelers

Club Brugge droomt ervan om zijn straffe Champions League-prestaties van vorige seizoen te evenaren. ...

150
150
Bizar tafereel in Benfica-Real: "Niet goed bij zijn hoofd"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

105
105
"Fysiek wonder" - Spanjaarden vol lof voor 'rots' bij Club

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Atlético Madrid. De ...

284
284

Meer sportnieuws