Ten Hag baalt van transfer: "Ik wilde het echt niet"

door
Ten Hag baalt van transfer:

Manchester United wist vorig weekend Brentford met 2-1 te verslaan en dat was een broodnodige zege voor Erik ten Hag. De Nederlandse trainer stond de voorbije weken immers alweer zwaar onder druk, want zijn ploeg miste haar start dit seizoen alweer volledig.

Na acht speeldagen staat Man Utd pas op de twaalfde plaats in de Premier League met een schamele 11 op 24. Ook in de Europa League kon het nog niet overtuigen. In de eerste twee matchen in de league phase tegen FC Twente en FC Porto raakte het telkens niet verder dan een gelijkspel.

LEES OOK: 'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

Ten Hag wou middenvelder absoluut niet kwijt

Nochtans was United in de zomer weer behoorlijk actief op de transfermarkt. Het gaf meer dan 200 miljoen euro uit aan de komst van Yoro, Ugarte, De Ligt, Zirkzee en Mazraoui. Die eerste kwam door een blessure echter nog niet in actie, terwijl Ugarte maar niet in de ploeg raakt.

Op het middenveld greep Ten Hag dan maar terug naar good old Christian Eriksen, die nochtans al maanden niet meer van de bank geraakt was. Dat kwam ook omdat de Nederlander op het middenveld een andere pion zeer tegen zijn zin zag vertrekken.

McTominay moest weg door Financial Fair Play

Hij gaf tegenover de Britse pers aan dat hij niet blij was dat Scott McTominay aan Napoli verkocht werd. "Ik wilde echt niet dat Scott verkocht werd en naar Napoli vertrok", vertelde hij. "Onze club moet zich echter aan de Financial Fair Play-regels houden en daarom moesten we hem verkopen."

De 27-jarige Schot was onder Ten Hag nochtans ook veelal invaller, maar was wel een nuttige en multifunctionele pion op het middenveld. Hij kon zowel op de zes als acht uit de voeten en depanneerde soms zelfs in de spits. McTominay wou echter meer spelen en Napoli legde een dikke 30 miljoen euro op tafel voor zijn komst. Met twee goals en een assist in zijn eerste zes matchen is dat alvast een goede deal gebleken.

Had Man Utd hem dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

1
1
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

41
41
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

38
38
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

178
178
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

192
192
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

166
166
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

98
98
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

251
251
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

240
240
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

186
186
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

82
82
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

47
47
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

516
516
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

371
371
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

619
619
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

386
386
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

116
116
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

128
128
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

473
473
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

174
174
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

279
279
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

121
121
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

281
281
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

489
489

Meer sportnieuws