Club Brugge schiet zichzelf wéér in de voet in Milaan

door
Club Brugge schiet zichzelf wéér in de voet in Milaan

Club Brugge speelde om 18u45 zijn derde match in de Champions League op het veld van AC Milan. Ze speelden een zeer sterke 35 minuten, maar nadien schoot het zichzelf meermaals in eigen voet, waardoor de Italiaanse topclub met 3-1 wist te winnen. Net als tegen Borussia Dortmund greep Club zijn momenten niet. Een verhaal dat Belgische clubs wel vaker meemaken in de Champions League.

Club Brugge begon ijzersterk aan de match. Tzolis kreeg meteen twee enorme kansen, maar Maignan redde twee keer knap. Ordonez trapte dan weer met een heerlijke knal op de lat. Wat een start van de Bruggelingen, waar ook Jutgla nog een goede kans kreeg.

LEES OOK: Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Club Brugge geeft het zelf weg

AC Milan had het dus zeer moeilijk, maar halverwege de eerste helft moest Mignolet eindelijk eens redding brengen. De Italiaanse topclub kwam steeds beter in de partij en in de 34ste minuut werd het 1-0. Pulisic draaide een corner in één tijd binnen. Daar gingen de verdedigers en Mignolet toch in de fout. Wat een domper. En het werd alleen maar erger. Onyedika ging samen met Reijnders stevig in duel. De VAR kwam tussen en de middenvelder van Club Brugge kreeg rood. Streng.

Club ging zo rusten met een 1-0-achterstand nadat ze het zelf toch hadden verbrod. Hayen greep in tijdens de rust door Vetlesen en Sabbe in te brengen voor Seys en Talbi. Bij Club hadden ze, ook in de eerste periode, vooral problemen met Leao. Hij was een gesel voor Seys en ook al snel voor Sabbe. Club wist bij zijn eerste aanval in die tweede periode San Siro stil te krijgen. Na een goede aanval bediende Vetlesen Sabbe en die trapte de 1-1 tegen de netten. Geslaagde wissels van Hayen. Kregen we dan toch nog een Brugse stunt?

Sabbe geeft even hoop

Fonseca haalde vreemd genoeg Leao naar de kant, net als Choftus Leek. Okafor en Chukwueze kwamen in de ploeg en dat rendeerde meteen. Okafor dribbelde Sabbe toch te makkelijk voorbij en legde de bal panklaar voor Reijnders, die de 2-1 tegen de touwen knalde. Even later scoorde Jashari bijna een own-goal, maar de lat bracht redding.

Hayen probeerde de bakens nog te verzetten met Skov Olsen en Skoras voor Tzolis en Jutgla. Dat bracht geen zoden meer aan de dijk, want na onnodig balverlies van De Cuyper ging Chukwueze aan de haal met het leer en hij bediende Reijnders, die de 3-1 beheerst in doel trapte. Game over voor Club, dat de 4-1 nog afgekeurd zag worden. Het bleef 3-1 na een frustrerende avond waar het zichzelf toch vooral in de voet schoot. Alweer in deze Champions League.

Scoreverloop:

  • 1-0 (34') Christian Pulisic
  • 1-1 (50') Kyriani Sabbe
  • 2-1 (60') Tijani Reijnders
  • 3-1 (70') Tijani Reijnders

Zat er meer in voor Club?

Meest recent

AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

4
4
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

10
10
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

13
13
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

44
44
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

88
88
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

28
28
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

261
261
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

52
52
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

165
165
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

72
72
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

97
97
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

83
83
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

328
328
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

307
307
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

267
267
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

60
60
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

67
67
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

60
60
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

295
295
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

499
499
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

188
188
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

129
129

Meer sportnieuws