Weergaloze Messi heerst, maar Benteke gaat met de eer lopen

door
Weergaloze Messi heerst, maar Benteke gaat met de eer lopen

In de Major League Soccer heerst Lionel Messi. Nadat de Argentijn tijdens de interlandperiode tegen Bolivia al een hattrick maakte lukte de sterspeler datzelfde kunststukje ook in Amerika. En toch moet een weergaloze Messi alle eer aan een Belg laten: Christian Benteke.

Inter Miami kwam op achterstand tegen New Engeland Revolution, maar de scheve situatie werd nog voor rust rechtgetrokken. Uiteindelijk werd het 6-2. Daardoor eindigt de club van David Beckham op een eerste plek in de Eastern Conference met een recordaantal van 74 punten. Messi werd echter nét geen topscorer.

LEES OOK: Messi zakt pijnlijk door de grond na belachelijke misser

Big Ben bovenaan

Luis Suarez wiste met twee doelpunten voor rust de 0-2 achterstand van Inter Miami tegen New Engeland Revolution uit. Na een uur spelen viel Messi in en toen begon het spektakel. Eerst scoorde Cremaschi nog namens Inter Miami, maar vervolgens zorgde Messi voor een hattrick in elf minuten tijd. De Argentijn is nu ook de topscorer aller tijden van Inter Miami.

Benteke is dit seizoen goed op schot, maar ging op de slotspeeldag met DC United kopje onder tegen Charlotte. Uiteindelijk werd het 0-3. Toch werd Big Ben gevierd, de Rode Duivel is namelijk topscorer van de competitie met 23 doelpunten (7 assists). Een weergaloze Messi eindigt met 20 rozen en 17 assists. Luis Suarez heeft ook 20 doelpunten en 9 assists achter zijn naam staan.

Nog Belgen onderuit

Er kwamen nog Belgen in actie in de MLS. Hugo Cuypers verloor met Chicago Fire met 0-3 van Nashville SC en Dante Vanzeir speelde een uur voor New York Red Bulls. De voormalige aanvaller van Union SG verloor op zijn beurt met 2-3. NY Red Bulls speelt als zevende Play-Offs, DC United met topscorer Benteke eindigt tiende en hun seizoen zit erop, net zoals Cuypers en Chicago Fire (15e plek).

Denk jij dat Benteke nog een meerwaarde kan zijn voor de Rode Duivels?

Meest recent

Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

100
100
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

396
396
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

219
219
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

99
99
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

77
77
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

96
96
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

101
101
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

169
169
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

216
216
Kompany clasht weer met Bayern-icoon: “Slaat nergens op!”

Vincent Kompany is met Bayern München perfect aan de Bundesliga begonnen, maar de ambities van ...

175
175
Rode Duivels schrikken na drastische ingreep FIFA

De interlandperiodes komen vaak onder vuur te liggen. De spelers vinden dat de kalender al bomvol ...

202
202
Grote verrassing: databureau voorspelt kansen Club én Union

De League Phase van de Champions League staat voor de deur. Dinsdagavond neemt Union SG het in zijn ...

182
182
Genk troeft buitenland af: oude bekende keert terug

KRC Genk greep de afgelopen seizoenen naast de titel in de Jupiler Pro League, maar dit seizoen zijn ...

170
170
'Anderlecht vloekt: zware schorsing Degreef bekend'

Tristan Degreef pakte al vroeg rood tegen KRC Genk afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. De ...

503
503
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge shockeert, vijf Anderlecht-dossiers’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

576
576
Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

106
106
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

308
308
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

104
104
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

188
188
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

472
472
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

277
277
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

225
225
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

317
317
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

452
452
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

199
199

Meer sportnieuws