Nicky Hayen grijpt keihard in na interlandperiode

door
Nicky Hayen grijpt keihard in na interlandperiode

Club Brugge staat voor een belangrijk drieluik tegen Westerlo, AC Milan en Anderlecht. Coach Nicky Hayen staat onder druk en beseft dat het van moeten is bij Blauw-Zwart na een aarzelende start in de Jupiler Pro League.

Hayen kampt ook met veel blessureleed en niet fitte spelers na de interlandperiode. Onder meer verdediger Ordonez is mogelijk niet genoeg uitgerust voor de wedstrijd tegen Westerlo en dat terwijl hij niet in actie is gekomen bij Ecuador.

Harde taal Hayen

Hayen dreigt keihard in te grijpen na de interlandperiode. De oefenmeester vindt het niet kunnen dat Ordonez telkens ver moet reizen, maar al voor de derde interlandbreak op rij geen minuut heeft gemaakt. “Het is iets wat we intern misschien eens moeten bespreken. Elke speler is trots om voor zijn land te spelen. Maar misschien moeten we dit met hen opnemen en bekijken voor de toekomst.”

Verder moet Hayen ook afrekenen met de afwezigheid van Gustaf Nilsson en is Skov Olsen er mogelijk ook niet bij tegen Westerlo. Dinsdag staat de trip naar San Siro op het programma. Daar neemt Club Brugge het in de Champions League op tegen grootmacht AC Milan. Volgende week zondag staat het dan weer tegenover rivaal en concurrent RSC Anderlecht.

Toekomst

Niet enkel Ordonez kwam vermoeid terug, maar ook Onyedika maakte veel mee bij de Nigeriaanse nationale ploeg. De middenvelder zat urenlang opgesloten op de luchthaven van Libië. Uiteindelijk is Onyedika wél speelklaar geraakt voor de clash tegen Westerlo.

De toekomst van Hayen werd al enkele keren in vraag gesteld na de aarzelende start in de competitie. De oefenmeester liet eerder al weten dat hij beseft dat Club Brugge voor een levensbelangrijk drieluik staat. Er zullen punten moeten worden gepakt tegen Westerlo en Anderlecht en in het beste scenario wint het ook vertrouwen tegen AC Milan.

POLL: Heeft Hayen hier gelijk?

Meest recent

Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

34
34
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

51
51
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

125
125
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

41
41
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

136
136
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

306
306
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

991
991
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

164
164
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

382
382
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

237
237
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

324
324
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

102
102
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

313
313
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

403
403
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

441
441
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

111
111
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

678
678
Viva Romeo: Club vermorzelt op Jan Breydel zwalpend AA Gent

Ook Club Brugge mag met veel vertrouwen toeleven richting de bekerfinale. Een oppermachtig ...

159
159
Straffe taal Hasi doet Club Brugge bibberen

Zondag staat de bekerfinale tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma. Eerst moet er ...

1327
1327
Ulderink maakt Antwerp genadeloos met de grond gelijk

Royal Antwerp FC kon de strijd om plek 4 weer spannend maken, maar The Great Old ging roemloos ten ...

545
545

Meer sportnieuws