Muslic optimistisch: "Dan staat Cercle weer waar het hoort"

door
Muslic optimistisch:

Vorig seizoen was Cercle Brugge nog de sensatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen gaat het een pak moeizamer voor de Vereniging. In Europa draait het wel nog met een klinkende zege in de openingsmatch van de Conference League, maar in de competitie staan ze na tien speeldagen pas voorlaatste.

LEES OOK: Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

Muslic denkt dat Cercle in december weer opklimt

Dat is toch zeer opmerkelijk na de straffe vierde plaats van vorig seizoen. Miron Muslic zag in de zomer echter de nodige sterkhouders vertrekken en hun vervangers zijn veelal onervaren, waardoor de coach een zeer drukke zomer door moest met een jonge kern.

Daardoor zijn de resultaten wisselvallig, maar Muslic panikeert niet. "Slechts drie spelers zijn ouder dan 25 jaar en dan is Warleson nog weggevallen. 70% van onze ploeg zit nog in de ontwikkelingsfase en dus is de tijd met ons", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Geloof mij maar weer op mijn woord: in december zal Cercle staan waar het hoort en dat is veel hoger in de rangschikking."

Cercle haalt mogelijk extra doelman

Het zal de komende weken zaak zijn voor Cercle om punten te pakken en weer op te klimmen, te beginnen zaterdag tegen FCV Dender. Volgende week volgt ook nog de tweede match in de Conference League, waarin ze op bezoek moeten bij Vikingur Reykjavik.

Muslic hoopt in de komende weken ook nog enkele geblesseerde sterkhouders te recupereren. Doelman Warleson is met een knieblessure in principe wel tot januari out, waardoor Muslic niet uitsluit dat Cercle nog een doelman zal aantrekken. Maxime Delanghe krijgt het vertrouwen, maar verder zijn er enkel piepjonge alternatieven zonder ervaring op het hoogste niveau.

Zal Cercle snel weer beginnen winnen?

Meest recent

'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

3
3
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

39
39
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

17
17
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

38
38
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

97
97
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

18
18
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

218
218
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

101
101
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

62
62
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

105
105
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

114
114
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

94
94
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

86
86
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

121
121
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

179
179
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

207
207
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

109
109
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

80
80
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

320
320
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

200
200
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

603
603
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

214
214
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

496
496
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

470
470

Meer sportnieuws