Muslic optimistisch: "Dan staat Cercle weer waar het hoort"

door
Muslic optimistisch:

Vorig seizoen was Cercle Brugge nog de sensatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen gaat het een pak moeizamer voor de Vereniging. In Europa draait het wel nog met een klinkende zege in de openingsmatch van de Conference League, maar in de competitie staan ze na tien speeldagen pas voorlaatste.

LEES OOK: Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Muslic denkt dat Cercle in december weer opklimt

Dat is toch zeer opmerkelijk na de straffe vierde plaats van vorig seizoen. Miron Muslic zag in de zomer echter de nodige sterkhouders vertrekken en hun vervangers zijn veelal onervaren, waardoor de coach een zeer drukke zomer door moest met een jonge kern.

Daardoor zijn de resultaten wisselvallig, maar Muslic panikeert niet. "Slechts drie spelers zijn ouder dan 25 jaar en dan is Warleson nog weggevallen. 70% van onze ploeg zit nog in de ontwikkelingsfase en dus is de tijd met ons", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Geloof mij maar weer op mijn woord: in december zal Cercle staan waar het hoort en dat is veel hoger in de rangschikking."

Cercle haalt mogelijk extra doelman

Het zal de komende weken zaak zijn voor Cercle om punten te pakken en weer op te klimmen, te beginnen zaterdag tegen FCV Dender. Volgende week volgt ook nog de tweede match in de Conference League, waarin ze op bezoek moeten bij Vikingur Reykjavik.

Muslic hoopt in de komende weken ook nog enkele geblesseerde sterkhouders te recupereren. Doelman Warleson is met een knieblessure in principe wel tot januari out, waardoor Muslic niet uitsluit dat Cercle nog een doelman zal aantrekken. Maxime Delanghe krijgt het vertrouwen, maar verder zijn er enkel piepjonge alternatieven zonder ervaring op het hoogste niveau.

Zal Cercle snel weer beginnen winnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

74
74
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

7
7
'Leegloop bij Club Brugge: woekerwinst op winger'

Of de titelrace tot een goed einde zal worden gebracht valt nog af te wachten, maar hoe dan ook mag ...

30
30
'Duiventil in Genk: verlanglijst De Condé lekt uit'

Of het nog een Europees ticket kan bemachtigen valt voorlopig af te wachten, maar dat KRC Genk ...

31
31
Anderlecht-fans spuwen gal: bestuur in het verweer

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

92
92
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

248
248
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

462
462
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

366
366
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

252
252
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

353
353
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

642
642
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

129
129
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

132
132
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

47
47
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

25
25
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

48
48
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

67
67
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

159
159
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

107
107
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

344
344
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

137
137
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

245
245
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

42
42
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

249
249
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

66
66
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

215
215

Meer sportnieuws