Muslic optimistisch: "Dan staat Cercle weer waar het hoort"

door
Muslic optimistisch:

Vorig seizoen was Cercle Brugge nog de sensatie van de Jupiler Pro League, maar dit seizoen gaat het een pak moeizamer voor de Vereniging. In Europa draait het wel nog met een klinkende zege in de openingsmatch van de Conference League, maar in de competitie staan ze na tien speeldagen pas voorlaatste.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Muslic denkt dat Cercle in december weer opklimt

Dat is toch zeer opmerkelijk na de straffe vierde plaats van vorig seizoen. Miron Muslic zag in de zomer echter de nodige sterkhouders vertrekken en hun vervangers zijn veelal onervaren, waardoor de coach een zeer drukke zomer door moest met een jonge kern.

Daardoor zijn de resultaten wisselvallig, maar Muslic panikeert niet. "Slechts drie spelers zijn ouder dan 25 jaar en dan is Warleson nog weggevallen. 70% van onze ploeg zit nog in de ontwikkelingsfase en dus is de tijd met ons", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Geloof mij maar weer op mijn woord: in december zal Cercle staan waar het hoort en dat is veel hoger in de rangschikking."

Cercle haalt mogelijk extra doelman

Het zal de komende weken zaak zijn voor Cercle om punten te pakken en weer op te klimmen, te beginnen zaterdag tegen FCV Dender. Volgende week volgt ook nog de tweede match in de Conference League, waarin ze op bezoek moeten bij Vikingur Reykjavik.

Muslic hoopt in de komende weken ook nog enkele geblesseerde sterkhouders te recupereren. Doelman Warleson is met een knieblessure in principe wel tot januari out, waardoor Muslic niet uitsluit dat Cercle nog een doelman zal aantrekken. Maxime Delanghe krijgt het vertrouwen, maar verder zijn er enkel piepjonge alternatieven zonder ervaring op het hoogste niveau.

Zal Cercle snel weer beginnen winnen?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

0
0
RSCA, Union, Gent of Club: 1B-revelatie spreekt klare taal

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

17
17
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

78
78
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

407
407
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

38
38
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

47
47
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

223
223
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

35
35
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

144
144
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

251
251
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

241
241
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

576
576
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

303
303
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

169
169
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

206
206
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

419
419
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

443
443
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

167
167
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

184
184
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

527
527
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

295
295
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

262
262
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

32
32

Meer sportnieuws