Ritchie De Laet maakt fans gek met spectaculaire comeback

door
Ritchie De Laet maakt fans gek met spectaculaire comeback

Ritchie De Laet kunnen we gerust omschrijven als een echte cultheld voor de Antwerp-supporters. De verdediger hing eind vorig seizoen de voetbalschoenen aan de haak, al blijkt dat toch niet definitief te zijn.

LEES OOK: Club wint, Antwerp bloedt: toekomst Wils aan zijden draadje

Voetbalsprookje bij Great Old

De Laet (35) was lange tijd actief in het buitenland. In het voorjaar van 2018 maakte hij een comeback bij The Great Old, in de zomer van 2019 volgde een definitieve terugkeer.

De Laet kende nog een prachtig sprookje bij Rood-Wit en veroverde er de landstitel (2023) en tweemaal de beker (2020 en 2023). Eind vorig seizoen werd hij nog opgelapt om enkele minuten mee te spelen in de Play-Off wedstrijd tegen Anderlecht, zijn laatste wapenfeit als profvoetballer.

Een comeback leek er niet meteen nog in te zitten voor de ervaren verdediger. "Op een lager niveau uitbollen zie ik niet zitten. Het moet al een heel mooie uitdaging zijn om "nee" te zeggen tegen Antwerp", zo klonk het bij Sporza.

Nieuwe carrière

De Laet bleef actief bij The Great OId, waar hij zorgt voor de individuele begeleiding van spelers bij de U16 en U23. En toch kriebelde het hard bij de ex-Antwerp speler om weer op het veld te staan.

Op een lager niveau zal Ritchie nu zijn comeback maken. Bij de de veteranen van K Wijnegem VC spelen volgens GVA een aantal vrienden van De Laet, die hem overtuigden om toch weer de voetbalschoenen aan te trekken. Of hij terug in de spits wordt gezet (zoals in Australië) is nog ongeweten.

Een echte cultheld van Antwerp?

Meest recent

Lamine Yamal en Shakira bezegelen prachtig nieuw verhaal

Lamine Yamal blijft de Spaanse(roddel)pers domineren. De jonge superster van FC Barcelona werd in de ...

102
102
Imago Rik Verheye aan diggelen: ex maakt brandhout van BV

Bij Sporting Hasselt loopt het sportief lekker, maar naast het veld krijgt de club onverwacht ...

929
929
Inter in shock: dodelijk verkeersongeval met man in rolstoel

Inter is opgeschrikt door een dodelijk verkeersongeval met doelman Josep Martinez. De reservegoalie ...

25
25
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

192
192
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

85
85
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

187
187
Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Een pakkend moment in het AFAS Stadion. Ondanks het verlies van zijn vader kwam Benito Raman in ...

578
578
Kums praat over toekomstplannen: “Ongelooflijk…”

Sven Kums is weer even terug bij KAA Gent. De middenvelder is een icoon van de Buffalo’s en de ...

399
399
Aster Nzeyimana verrast en maakt dé transfer van zijn leven

Plotseling nieuws uit de Vlaamse showbizz- én sportwereld: Aster Nzeyimana maakt plots een ...

105
105
Rel bij DAZN: Morren beledigt Parlakou live op televisie

DAZN komt nog maar eens slecht in het nieuws. Tijdens Sporting Charleroi - RSC Anderlecht was Peter ...

288
288
RAFC-fan Celine in shock na pikante Metejoor-geruchten

Het glamourkoppel van het moment zorgt opnieuw voor stof tot praten. Sinds kort vormen Metejoor en ...

303
303
'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

475
475
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

284
284
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

395
395
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

940
940
Vandaag Inside ontploft: Genee, Derksen en Gijp op ramkoers

Bij Vandaag Inside werd vorige week nog uitgebreid gefeest na het winnen van de Gouden ...

84
84
Hevige TV-clash: Sergio zet ‘Flipke’ Joos op zijn plaats

De populaire voetbalpodcast 90 Minutes zorgt onverwacht voor heel wat opschudding. De 'opvolger' van ...

640
640
Erik Van Looy in shock na tussenkomst federale politie

Het leek een onschuldige grap in de studio van De Slimste Mens ter Wereld, maar die draaide toch ...

289
289
DIW gaat volledig los op KDB: "Noa Lang niet goed genoeg"

Voor Kevin De Bruyne werd een bezoek aan Nederland dinsdagavond een ware martelgang. Napoli kreeg ...

71
71
Brusselmans haalt snoeihard uit: “Kwelende oude dozen”

Hij is al veertig jaar de enfant terrible van de Vlaamse letteren. Herman Brusselmans — ...

303
303
Zware paniek om Peter Vandenbempt: “Weet hij dat wel?"

Hij is de stem van het Belgische voetbal — een man die spanning kan maken uit een ...

123
123
Haatstorm treft Olivier Deschacht: "Is hij het lief van...?"

Voormalig Rode Duivel Olivier Deschacht ligt zwaar onder vuur. Na een opvallend loyaliteitsparcours ...

217
217
Marc Coucke schaakmat gezet: "In minder dan één minuut"

Hij is een man die niet snel terugdeinst voor risico’s. Miljardair, ondernemer, eigenaar van ...

604
604
Klopp barst in tranen uit: “Het is zó hard…”

De voetbalwereld werd afgelopen zomer opgeschrikt door de dood van Diogo Jota. De voormalige ...

54
54
‘Dag is aangebroken’ – Van Crombrugge en Vanessa breken los

Hendrik Van Crombrugge en Vanessa D'Hooghe pakten goed een jaar geleden de voetbalwereld in ...

328
328

Meer sportnieuws