'Kompany machteloos: Barça contacteert Bayern-smaakmaker'

door
'Kompany machteloos: Barça contacteert Bayern-smaakmaker'

Vincent Kompany heeft een goede start genomen als hoofdcoach van Bayern München. Maar in de komende weken staan hij en zijn manschappen voor een erg lastig programma. Ondertussen wordt er ook al druk gespeculeerd over het vertrek van verschillende spelers.

Bayern nam een vliegende start onder zijn Belgische trainer. Zo won Der Rekordmeister met duidelijke 4-0-cijfers in de bekerwedstrijd tegen tweedeklasser Ulm. Vervolgens werd een 9 op 9 gepakt in de Bundesliga en deze week werd met 9-2 gewonnen van Dinamo Zagreb in de Champions League.

In het veldspel blijft er weliswaar ruimte voor verbetering, maar de resultaten zijn uiterst hoopgevend. Al kan dat ook moeilijk anders met zo'n talentrijke selectie. Bovendien werd Kompany tijdens de zomermercato met Michael Olise, Hiroki Ito en Joao Palhinha van nog enkele stevige aanwinsten voorzien.

LEES OOK: 'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Davies naar uitgang

In de komende transferperiodes zal dat lijstje ongetwijfeld nog langer worden. Men dreigt echter ook een pak spelers te verliezen. Jongens als Alphonso Davies, Joshua Kimmich, Leroy Sané, Manuel Neuer, ... zijn immers hun laatste contractjaar ingegaan. De sportieve leiding zal dus met hen om de tafel moeten gaan om een transfervrij vertrek te voorkomen.

Maar in één dossier lijkt Bayern zich op voorhand al gewonnen te moeten geven. Zo meldde Relevo onlangs dat er nauwelijks nog sprake is van gesprekken met Davies en zijn entourage. De clubleiding legde in de zomer al enkele voorstellen neer bij de Canadese vleugelback, die werden echter systematisch als ontoereikend bestempeld.

Spaanse titanenstrijd

Sindsdien is van progressie in het dossier geen sprake meer. Bayern zou een verlengd verblijf van Davies dan ook stilaan opgeven. Ondertussen zijn er voldoende kandidaten om hem over te nemen. Met name Real Madrid geldt als topkandidaat om de Canadees te strikken. De Spaanse kampioen krijgt er nu echter een flinke concurrent bij.

Ook eeuwige rivaal FC Barcelona heeft blijkbaar zijn zinnen gezet om de komst van de vleugelback. Volgens SPORT hebben de Catalanen zelfs al contacten gelegd. Sportieve baas Deco zou ook al goed op de hoogte zijn van de salariseisen. Vanaf januari kunnen de onderhandelingen omtrent een transfervrije overstap officieel beginnen.

🚀

Welke club heeft dit seizoen de sterkste selectie?

Meest recent

'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

16
16
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

49
49
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

95
95
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

194
194
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

190
190
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

190
190
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

221
221
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

65
65
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

154
154
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

247
247
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

56
56
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

116
116
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

175
175
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

163
163
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

259
259
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

121
121
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40
Duivelse zorgen voor WK: “Wisten daar geen raad mee”

De Rode Duivels hebben de oefenstage in de Verenigde Staten afgesloten met een 1-1 gelijkspel tegen ...

76
76
Emoties Messi gaan wereld rond, Thiago scoort bij Brazilië

Titelverdediger Argentinië heeft richting het WK een nieuw statement gemaakt met een erg ruime ...

77
77
Thorgan Hazard tast markt af: schoktransfer in JPL?

Hoewel hij ook dit seizoen van groot belang is, blijft een groot vraagteken staan achter de toekomst ...

289
289
Ruben Van Gucht zorgt voor ophef met nieuwe show

Ruben Van Gucht liet zijn volgers even geloven dat hij binnenkort de Vlaamse theaters zou veroveren. ...

33
33
Openbaring bij Belgen: afwezige Duivel plots in nesten

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

170
170
Nieuw goudklompje voor Club: Stankovic laaiend enthousiast

De U19 van Club Brugge maakte dit seizoen heel wat indruk in de Youth League, de jongeren-versie van ...

600
600
Achilleshiel Duivels blootgelegd: "Het blijft maar duren"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

136
136

Meer sportnieuws