"De Rode Duivels? Ik ben daar totaal niet mee bezig"

114 stemmen

Bij Racing Genk zagen ze dat Matte Smets door Domenico Tedesco werd opgeroepen voor de interlands tegen Frankrijk en Italië. De talentvolle centrale verdediger mocht proeven van de sfeer bij de nationale ploeg, maar minuten maken zat er niet in. Krijgen ze in de toekomst nog een Rode Duivel erbij?

LEES OOK: Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

Doelmannen bij de Rode Duivels

De bondscoach zag Thomas Kaminski en Matz Sels afhaken voor de matchen in de Nations League, maar verraste wel. Maarten Vandevoordt speelt niet bij RB Leipzig en werd toch opgeroepen, daarnaast was er toch ook wel de vreemde selectie van Ortwin De Wolf.

Andere doelmannen mogen toch hopen, aangezien Arnaud Bodart ook niet speelt. Keepers als Senne Lammens, Colin Coosemans en Hendrik Van Crombrugge komen wel aan bod. Die laatste kende voorlopig wel een wisselvallige start van het seizoen. Er waren al een aantal goals waar Van Crombrugge beter had moeten doen en zijn allerbeste niveau haalde hij nog niet, maar na 1,5 jaar niet spelen is dat niet onlogisch. Het niveau is wel stijgende.

Van Crombrugge

Bij TVL Sportcafé sprak hij over de Rode Duivels. "Kijk, ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Als dat zou moeten komen, dan komt dat wel. Ik ben fier dat ik een keer voor de Rode Duivels -het is toch altijd het hoogste wat je kan halen als voetballer- heb mogen spelen. Voor mij is dat vooral speciaal omdat het twee of drie dagen gebeurde na de geboorte van mijn tweede zoon. Maar ik focus mij nu vooral op Racing Genk. De Rode Duivels is geen doel op zich", zei de ervaren keeper.

Zal hij ooit nog Rode Duivel worden?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

98
98
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

140
140
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

246
246
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

290
290
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

183
183
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

244
244
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

138
138
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

135
135
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

282
282
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

266
266
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

588
588
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

203
203
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

536
536
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

185
185
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

100
100
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

156
156
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

94
94
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws