"De Rode Duivels? Ik ben daar totaal niet mee bezig"

door

Bij Racing Genk zagen ze dat Matte Smets door Domenico Tedesco werd opgeroepen voor de interlands tegen Frankrijk en Italië. De talentvolle centrale verdediger mocht proeven van de sfeer bij de nationale ploeg, maar minuten maken zat er niet in. Krijgen ze in de toekomst nog een Rode Duivel erbij?

LEES OOK: Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Doelmannen bij de Rode Duivels

De bondscoach zag Thomas Kaminski en Matz Sels afhaken voor de matchen in de Nations League, maar verraste wel. Maarten Vandevoordt speelt niet bij RB Leipzig en werd toch opgeroepen, daarnaast was er toch ook wel de vreemde selectie van Ortwin De Wolf.

Andere doelmannen mogen toch hopen, aangezien Arnaud Bodart ook niet speelt. Keepers als Senne Lammens, Colin Coosemans en Hendrik Van Crombrugge komen wel aan bod. Die laatste kende voorlopig wel een wisselvallige start van het seizoen. Er waren al een aantal goals waar Van Crombrugge beter had moeten doen en zijn allerbeste niveau haalde hij nog niet, maar na 1,5 jaar niet spelen is dat niet onlogisch. Het niveau is wel stijgende.

Van Crombrugge

Bij TVL Sportcafé sprak hij over de Rode Duivels. "Kijk, ik ben daar eigenlijk totaal niet mee bezig. Als dat zou moeten komen, dan komt dat wel. Ik ben fier dat ik een keer voor de Rode Duivels -het is toch altijd het hoogste wat je kan halen als voetballer- heb mogen spelen. Voor mij is dat vooral speciaal omdat het twee of drie dagen gebeurde na de geboorte van mijn tweede zoon. Maar ik focus mij nu vooral op Racing Genk. De Rode Duivels is geen doel op zich", zei de ervaren keeper.

Zal hij ooit nog Rode Duivel worden?

Meest recent

Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

12
12
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

96
96
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

87
87
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

133
133
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

133
133
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

90
90
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

124
124
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

196
196
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

152
152
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

289
289
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

238
238
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

422
422
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

142
142
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

904
904
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

182
182
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

740
740
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

77
77
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

213
213
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

241
241
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

94
94
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

617
617
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

72
72
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34

Meer sportnieuws