'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

413 stemmen
'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

FC Barcelona is financieel nog altijd een onstabiele club. De Catalanen kunnen geen enorme transfersommen én een peperduur loon op tafel leggen. Pijnlijk voor zo een grote club. Volgens Fichajes, niet altijd even betrouwbaar, zal Barça weer proberen transfervrije 'topspelers' aan te trekken. Er komen drie jongens in beeld.

LEES OOK: 'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Shoppen bij Bayern München?

FC Barcelona zou graag bij Bayern München twee spelers weghalen. Leroy Sane is er daar een van. De flankaanvaller is geen basispion onder Vincent Kompany en heeft eigenlijk nooit echt die stap naar 'speler van wereldklasse' kunnen zetten ondanks al het aanwezig talent bij de speler. Hij is einde contract in München en Barça ziet hem als een buitenkans. Uiteraard kent trainer Hansi Flick hem nog vanuit hun periode bij Bayern. Sane is 28 jaar.

Ploegmaat Joshua Kimmich is 29 jaar en ook een speler met een aflopend contract. Afgelopen zomer waren er al geruchten over een vertrek, maar Kompany heeft Kimmich belangrijk gemaakt. De speler, die een sterke persoonlijkheid heeft, lag in het verleden wel al eens in de clinch met Flick. Bovendien wil Bayern zijn contract openbreken.

Eindelijk toptransfer voor Jonathan David?

Tot slot is er de spitspositie. Robert Lewandowski zit in de laatste jaren van zijn carrière en het is duidelijk dat FC Barcelona daar wat verjonging kan gebruiken. De naam van Jonathan David wordt steeds harder genoemd. De Canadese aanvaller doet het al jaren zeer goed bij Lille OSC, maar geen enkele club was bereid om bedragen van minstens 60 miljoen euro op tafel te leggen. De ex-speler van AA Gent is einde contract in Rijsel, maar de strijd om zijn handtekening zal zeer pittig zijn.

Zal David bij FC Barcelona belanden?

Meest recent

"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

24
24
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

72
72
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

140
140
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

173
173
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

40
40
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

32
32
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

152
152
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

84
84
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

95
95
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

79
79
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

45
45
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

169
169
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

66
66
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

274
274
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

113
113
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

253
253
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

334
334
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

197
197
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

1002
1002
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

1318
1318
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

439
439
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

199
199
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

264
264

Meer sportnieuws