'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

door
'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

FC Barcelona is financieel nog altijd een onstabiele club. De Catalanen kunnen geen enorme transfersommen én een peperduur loon op tafel leggen. Pijnlijk voor zo een grote club. Volgens Fichajes, niet altijd even betrouwbaar, zal Barça weer proberen transfervrije 'topspelers' aan te trekken. Er komen drie jongens in beeld.

LEES OOK: 'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Shoppen bij Bayern München?

FC Barcelona zou graag bij Bayern München twee spelers weghalen. Leroy Sane is er daar een van. De flankaanvaller is geen basispion onder Vincent Kompany en heeft eigenlijk nooit echt die stap naar 'speler van wereldklasse' kunnen zetten ondanks al het aanwezig talent bij de speler. Hij is einde contract in München en Barça ziet hem als een buitenkans. Uiteraard kent trainer Hansi Flick hem nog vanuit hun periode bij Bayern. Sane is 28 jaar.

Ploegmaat Joshua Kimmich is 29 jaar en ook een speler met een aflopend contract. Afgelopen zomer waren er al geruchten over een vertrek, maar Kompany heeft Kimmich belangrijk gemaakt. De speler, die een sterke persoonlijkheid heeft, lag in het verleden wel al eens in de clinch met Flick. Bovendien wil Bayern zijn contract openbreken.

Eindelijk toptransfer voor Jonathan David?

Tot slot is er de spitspositie. Robert Lewandowski zit in de laatste jaren van zijn carrière en het is duidelijk dat FC Barcelona daar wat verjonging kan gebruiken. De naam van Jonathan David wordt steeds harder genoemd. De Canadese aanvaller doet het al jaren zeer goed bij Lille OSC, maar geen enkele club was bereid om bedragen van minstens 60 miljoen euro op tafel te leggen. De ex-speler van AA Gent is einde contract in Rijsel, maar de strijd om zijn handtekening zal zeer pittig zijn.

Zal David bij FC Barcelona belanden?

Meest recent

'Real schiet in actie: opvolger voor clubicoon bepaald'

Bij Real werkten ze in de voorbije zomers al aan een verjonging van het elftal, met dit seizoen nog ...

8
8
'Afrikaanse kampioen op weg naar Belgische club'

De wintermercato gaat binnen enkele dagen van start en de zoektocht naar versterking is bij de ...

76
76
Tip voor De Mil: "Hij moet meer kansen krijgen"

Rik De Mil heeft tot dusver nog maar weinig plezier beleefd aan zijn overstap naar AA Gent. De ...

72
72
'Paniek bij Club: ook transfer Tzolis weer op tafel'

Club Brugge gaat vrijdagmiddag in Genk nog op zoek naar een resultaat, maar daarna kan het vizier ...

140
140
Ophef op Africa Cup: Saintfiet haalt keihard uit

Op tweede kerstdag wordt er ook op de Africa Cup weer gevoetbald. Daarbij zijn ook twee Belgische ...

99
99
Plots vreemde situatie voor Nicky Hayen

De Kerstspeeldag in de Jupiler Pro League wordt straks om 13u30 afgetrapt met meteen een pikante ...

268
268
'Transferplannen Standard: zes deals op til'

Na twee derde van de reguliere competitie lijken Union, Club Brugge, STVV en Anderlecht al vrijwel ...

145
145
‘Club Brugge schrikt: Broos’ comeback botst direct’

Hugo Broos wil stoppen als coach, maar niet verdwijnen uit het voetbal. Alleen: de manier waarop hij ...

300
300
KV Mechelen in Play-Off I? Revelatie schat kansen in

Vrijdag en zaterdag staan nog de laatste wedstrijden van 2025 in de Jupiler Pro League op het ...

69
69
Marouane Fellaini toch nog langer bij Charleroi?

Charleroi pakte onlangs groots uit met de komst van Marouane Fellaini. De ex-Rode Duivel was sinds ...

26
26
Cinel keert plots helemaal zijn kar bij Cercle

Cercle Brugge sluit zijn kalenderjaar af met een lastige opdracht, want vrijdag komt Union op bezoek ...

194
194
'Club Brugge onderhandelt keihard: 35 miljoen'

Club Brugge gaat vrijdagnamiddag in Genk op zoek naar een mooie afsluiter van 2025. Daarna kan het ...

308
308
Zucht van opluchting bij Club: Leko maakt selectie bekend

Vrijdag gaat de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League van start met een bijzonder aantrekkelijke ...

252
252
'City zet nieuwe jaar in met knal: eerste toptransfer 2026'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

101
101
Gouden Schoen: Anderlecht favoriet voor twéé grote prijzen

RSC Anderlecht moest tijdens de voorbije gala's van de Gouden Schoen telkens vrede nemen met een ...

708
708
Enorme verrassing in Play-Off I? "Onder radar blijven"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League is voor ...

135
135
'Club ruikt wéér record: ongelooflijke transfersom Ordoñez'

Club Brugge KV wist in 2025 opnieuw straffe financiële cijfers voor te leggen en dat had het in ...

440
440
'Transferclash Barça: Flick smeekt om deze winteraanwinst'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

97
97
Winterversterking voor Genk: Hayen doet boekje open

Nicky Hayen heeft niet lang zonder job gezeten. Amper twee weken na zijn veelbesproken ontslag bij ...

456
456
'Anderlecht zet mercato in brand: nieuwe zes als topdeal'

Elke Anderlecht-fan voelt het meteen kriebelen als paars-wit opnieuw in Zuid-Amerika gaat shoppen: ...

462
462
'Union houdt hart vast: topcompetitie wenkt voor revelatie'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

138
138
'Club troeft Anderlecht af: miljoenenaanwinst op komst'

Na een vrij wisselvallige eerste helft van het seizoen, wil Club Brugge KV tijdens de wintermercato ...

502
502
Kompany verovert Europa: spectaculaire uitspraak Micah Richards

Verschillende Belgische protagonisten uit de voetbalwereld kunnen terugblikken op een geslaagd 2025. ...

366
366
'Club bibbert en beeft: steunpilaar kiest nieuwe ploeg'

Club Brugge vat de komende mercato aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord te houden. ...

556
556
Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

De voorbije drie jaar leek hij gedoemd om in de categorie miscasts te belanden, maar samen met ...

666
666

Meer sportnieuws