'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

413 stemmen
'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

FC Barcelona is financieel nog altijd een onstabiele club. De Catalanen kunnen geen enorme transfersommen én een peperduur loon op tafel leggen. Pijnlijk voor zo een grote club. Volgens Fichajes, niet altijd even betrouwbaar, zal Barça weer proberen transfervrije 'topspelers' aan te trekken. Er komen drie jongens in beeld.

LEES OOK: 'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Shoppen bij Bayern München?

FC Barcelona zou graag bij Bayern München twee spelers weghalen. Leroy Sane is er daar een van. De flankaanvaller is geen basispion onder Vincent Kompany en heeft eigenlijk nooit echt die stap naar 'speler van wereldklasse' kunnen zetten ondanks al het aanwezig talent bij de speler. Hij is einde contract in München en Barça ziet hem als een buitenkans. Uiteraard kent trainer Hansi Flick hem nog vanuit hun periode bij Bayern. Sane is 28 jaar.

Ploegmaat Joshua Kimmich is 29 jaar en ook een speler met een aflopend contract. Afgelopen zomer waren er al geruchten over een vertrek, maar Kompany heeft Kimmich belangrijk gemaakt. De speler, die een sterke persoonlijkheid heeft, lag in het verleden wel al eens in de clinch met Flick. Bovendien wil Bayern zijn contract openbreken.

Eindelijk toptransfer voor Jonathan David?

Tot slot is er de spitspositie. Robert Lewandowski zit in de laatste jaren van zijn carrière en het is duidelijk dat FC Barcelona daar wat verjonging kan gebruiken. De naam van Jonathan David wordt steeds harder genoemd. De Canadese aanvaller doet het al jaren zeer goed bij Lille OSC, maar geen enkele club was bereid om bedragen van minstens 60 miljoen euro op tafel te leggen. De ex-speler van AA Gent is einde contract in Rijsel, maar de strijd om zijn handtekening zal zeer pittig zijn.

Zal David bij FC Barcelona belanden?

Meest recent

"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

7
7
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

39
39
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

10
10
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

42
42
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

121
121
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

259
259
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

166
166
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

522
522
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

44
44
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

392
392
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

786
786
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

103
103
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

225
225
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

178
178
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

326
326
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

81
81
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

45
45
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

585
585
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

79
79
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

273
273
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

59
59
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

260
260
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

191
191
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

139
139

Meer sportnieuws