'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

door
'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

FC Barcelona is financieel nog altijd een onstabiele club. De Catalanen kunnen geen enorme transfersommen én een peperduur loon op tafel leggen. Pijnlijk voor zo een grote club. Volgens Fichajes, niet altijd even betrouwbaar, zal Barça weer proberen transfervrije 'topspelers' aan te trekken. Er komen drie jongens in beeld.

LEES OOK: Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Shoppen bij Bayern München?

FC Barcelona zou graag bij Bayern München twee spelers weghalen. Leroy Sane is er daar een van. De flankaanvaller is geen basispion onder Vincent Kompany en heeft eigenlijk nooit echt die stap naar 'speler van wereldklasse' kunnen zetten ondanks al het aanwezig talent bij de speler. Hij is einde contract in München en Barça ziet hem als een buitenkans. Uiteraard kent trainer Hansi Flick hem nog vanuit hun periode bij Bayern. Sane is 28 jaar.

Ploegmaat Joshua Kimmich is 29 jaar en ook een speler met een aflopend contract. Afgelopen zomer waren er al geruchten over een vertrek, maar Kompany heeft Kimmich belangrijk gemaakt. De speler, die een sterke persoonlijkheid heeft, lag in het verleden wel al eens in de clinch met Flick. Bovendien wil Bayern zijn contract openbreken.

Eindelijk toptransfer voor Jonathan David?

Tot slot is er de spitspositie. Robert Lewandowski zit in de laatste jaren van zijn carrière en het is duidelijk dat FC Barcelona daar wat verjonging kan gebruiken. De naam van Jonathan David wordt steeds harder genoemd. De Canadese aanvaller doet het al jaren zeer goed bij Lille OSC, maar geen enkele club was bereid om bedragen van minstens 60 miljoen euro op tafel te leggen. De ex-speler van AA Gent is einde contract in Rijsel, maar de strijd om zijn handtekening zal zeer pittig zijn.

Zal David bij FC Barcelona belanden?

Meest recent

Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

64
64
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

55
55
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

52
52
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

57
57
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

82
82
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

119
119
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

423
423
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

464
464
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

43
43
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

212
212
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

95
95
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

181
181
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

131
131
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

46
46
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

251
251
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

40
40
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

289
289
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

468
468
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

138
138
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

391
391
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

230
230
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

96
96
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

514
514
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

681
681
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

123
123

Meer sportnieuws