'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

413 stemmen
'FC Barcelona strikt drie vrije spelers, waaronder ex-JPL'er'

FC Barcelona is financieel nog altijd een onstabiele club. De Catalanen kunnen geen enorme transfersommen én een peperduur loon op tafel leggen. Pijnlijk voor zo een grote club. Volgens Fichajes, niet altijd even betrouwbaar, zal Barça weer proberen transfervrije 'topspelers' aan te trekken. Er komen drie jongens in beeld.

LEES OOK: 'Leger grootmachten meldt zich voor Fernandez-Pardo'

Shoppen bij Bayern München?

FC Barcelona zou graag bij Bayern München twee spelers weghalen. Leroy Sane is er daar een van. De flankaanvaller is geen basispion onder Vincent Kompany en heeft eigenlijk nooit echt die stap naar 'speler van wereldklasse' kunnen zetten ondanks al het aanwezig talent bij de speler. Hij is einde contract in München en Barça ziet hem als een buitenkans. Uiteraard kent trainer Hansi Flick hem nog vanuit hun periode bij Bayern. Sane is 28 jaar.

Ploegmaat Joshua Kimmich is 29 jaar en ook een speler met een aflopend contract. Afgelopen zomer waren er al geruchten over een vertrek, maar Kompany heeft Kimmich belangrijk gemaakt. De speler, die een sterke persoonlijkheid heeft, lag in het verleden wel al eens in de clinch met Flick. Bovendien wil Bayern zijn contract openbreken.

Eindelijk toptransfer voor Jonathan David?

Tot slot is er de spitspositie. Robert Lewandowski zit in de laatste jaren van zijn carrière en het is duidelijk dat FC Barcelona daar wat verjonging kan gebruiken. De naam van Jonathan David wordt steeds harder genoemd. De Canadese aanvaller doet het al jaren zeer goed bij Lille OSC, maar geen enkele club was bereid om bedragen van minstens 60 miljoen euro op tafel te leggen. De ex-speler van AA Gent is einde contract in Rijsel, maar de strijd om zijn handtekening zal zeer pittig zijn.

Zal David bij FC Barcelona belanden?

Meest recent

WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

23
23
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

10
10
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

27
27
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

73
73
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

21
21
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

71
71
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

88
88
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

76
76
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

137
137
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

127
127
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

26
26
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

243
243
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

267
267
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

56
56
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

187
187
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

869
869
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

174
174
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

123
123
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

136
136
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

172
172
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

156
156
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1174
1174
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

494
494

Meer sportnieuws