Furieuze Ronaldo maakt brandhout van Lawrence Visser

door
Furieuze Ronaldo maakt brandhout van Lawrence Visser

In Groep 1 van de hoogste divisie van de Nations League, heeft Portugal dinsdagavond zijn eerste punten laten liggen. Dat was uiteraard niet naar de zin van Cristiano Ronaldo. Die botvierde zijn frustraties op niemand minder dan de Belgische scheidsrechter Lawrence Visser.

De Portugezen stelden afgelopen zomer teleur op het Europees kampioenschap. Met heel wat moeite werd de tweede ronde tegen Slovenië overleefd, waarna Portugal in de kwartfinales alsnog sneuvelde tegen Frankrijk. Ook voor Ronaldo persoonlijk werd het een toernooi om snel te vergeten, de superster scoorde geen enkele keer. 

In de Nations League wilde zowel de aanvaller als de hele ploeg zich dan ook herpakken. Dat lukte aanvankelijk vrij aardig. De Portugezen wonnen hun eerste drie wedstrijden tegen Kroatië, Schotland en Polen. In elk van die duels was Ronaldo ook telkens goed voor een doelpuntje. Maar daar kwam dinsdagavond verandering in.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

In de clinch met Visser

Zo leed de ploeg van bondscoach Roberto Martinez een eerste keer puntenverlies. Op het veld van Schotland bleef de Europese kampioen van 2016 steken op een teleurstellend 0-0-gelijkspel. Ook Ronaldo slaagde er dus niet in om het verschil te maken. En dat zorgde zichtbaar voor frustraties. Iets waar Visser een 'bevoorrecht' getuige van was.

De Belgische scheidsrechter werd door de UEFA naar Glasgow gestuurd om de interland in goede banen te fluiten. In de eerste helft kreeg hij het echter al een eerste keer aan de stok met Ronaldo. Die was het niet eens met een licht gefloten overtreding en ging dat met het nodige theater ook duidelijk maken aan de arbiter.

Grote woede-uitbarsting

Visser loste dat akkefietje rustig op, maar in de slotfase gingen de poppetjes helemaal aan het dansen. De ref besloot namelijk om af te fluiten om het moment dat Portugal een hoekschop zou krijgen. Die beslissing werkte bij Ronaldo als een rode lap op een stier. Opnieuw ging hij in Franse colère verhaal halen. Met de nodige wegwerpgebaren maakte hij zijn onvrede duidelijk. Vervolgens riep hij Visser enkele verwensingen toe, gaf hij hem een cynisch applausje en stak hij twee duimen in de lucht, waarna de wereldster woedend de catacomben instoof.

Visser is momenteel de beste Belgische scheidsrechter ...

Meest recent

Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal raakt iedereen diep

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

0
0
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

0
0
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

92
92
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

45
45
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

190
190
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

143
143
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

159
159
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

213
213
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

56
56
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

454
454
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

627
627
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

199
199
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

253
253
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

271
271
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

454
454
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

659
659
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

401
401
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

389
389
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

261
261
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

150
150
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

261
261
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

89
89
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

64
64
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

231
231

Meer sportnieuws