PSG spuugt in gezicht Mbappé na geruchten verkrachtingszaak

180 stemmen
PSG spuugt in gezicht Mbappé na geruchten verkrachtingszaak

Plots stond Frankrijk in rep en roer. Kylian Mbappé werd door Zweedse media genoemd bij een verkrachtingszaak. De spits reageerde meteen en gaf aan dat het ‘fake news’ was. Mbappé wees ook naar ex-club PSG.

Mbappé zit in een rechtszaak verwikkeld met de Parijzenaars en eist nog een flinke som geld na zijn vertrek uit de Franse hoofdstad. ‘Nep nieuws. Het wordt nu wel erg voorspelbaar, een dag voor het verhoor’, zei Mbappé op X. PSG maakt de aanvaller af na diens uitspraken.

LEES OOK: 'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

Mbappé onder vuur

Mbappé krijgt de wind van voren de afgelopen dagen/weken. De aanvaller zei de Franse nationale ploeg af door een blessure, maar speelde wel bij Real Madrid. De ploegmakker van Thibaut Courtois werd vervolgens gespot in het Zweedse nachtleven, de supporters en analisten waren erg verbaasd.

En nu, vlak voor de belangrijke rechtszaak tegen PSG, wordt Mbappé in verband gebracht met een verkrachtingszaak. Het is niet duidelijk in welke mate de Franse sterspeler verdacht wordt, maar de incidenten stapelen zich plots op. Nu mengt ook PSG zich in het debat.

PSG houdt zich niet in 

Mbappé wees aldus naar PSG voor het verspreiden van de ‘valse geruchten’, maar de Franse grootmacht lacht de aanvaller in zijn gezicht uit. 'Eerlijk gezegd is het beschamend’, klinkt het in een reactie tegenover het Franse L’Équipe. 

PSG gaat verder en maakt Mbappé met de grond gelijk. ‘Hij scoort geen goals (buiten penalty’s) voor Real Madrid? De schuld van PSG. Hij zegt de nationale ploeg af voor Frankrijk, schuld van PSG. En nu zou PSG verhalen verzinnen in Zweden? We gaan dit negeren en de eer aan onszelf houden.'

Denk jij dat PSG iets met de geruchten te maken heeft?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

54
54
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

79
79
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

100
100
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

49
49
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

18
18
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

48
48
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

89
89
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

260
260
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

57
57
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

30
30
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

50
50
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

357
357
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

39
39
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

182
182
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

117
117
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

647
647
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

141
141
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

123
123
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

484
484
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

27
27
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

672
672
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

499
499
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

75
75
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

419
419
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

522
522

Meer sportnieuws