Ochtendkranten delen onvoldoende uit aan één Rode Duivel

door
Ochtendkranten delen onvoldoende uit aan één Rode Duivel

De Rode Duivels hebben maandagavond hun beste wedstrijd in lange tijd gespeeld. Op eigen veld werd weliswaar verloren van Frankrijk, maar België was overwegend de betere ploeg. Al waren wel niet alle spelers op hun beste niveau.

De Duivels begonnen voortreffelijk aan de match in een uitverkocht Koning Boudewijn-stadion. Onder impuls van een flitsende Jeremy Doku was het meermaals pompen of verzuipen voor de Fransen. Halfweg de eerste helft leek de 1-0 ook in de maak, maar Youri Tielemans faalde van op de stip.

LEES OOK: Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Casteels de mist in

Van een peperdure misser gesproken: niet veel later scoorde Frankrijk immers wél van op elf meter. Vlak voor rust werden de bordjes echter weer in evenwicht gebracht. Loïs Openda maakte een einde aan zijn droogte bij de nationale ploeg en tekende voor de dik verdiende gelijkmaker.

Na de pauze kwamen de Fransen aanvankelijk beter voor dag. Daar werden ze uiteindelijk ook voor beloond met het winnende doelpunt van Randal Kolo Muani. De spits van PSG kreeg van Arthur Theate wel alle ruimte om te koppen. Maar ook doelman Koen Casteels had veel beter moeten reageren op die poging.

Geen internationaal niveau

Voor het sluitstuk is het nog maar de eerste keer dat hij zich laat betrappen op zo'n fout sinds hij promoveerde tot nummer één. Desondanks krijgt hij bij La Dernière Heure toch een strenge 4 op 10. "Hij ging in de fout bij het tweede Franse doelpunt: een doelman van internationaal niveau moet zo'n ballen wegwerken", klinkt het.

Ook Het Nieuwsblad is vrij hard. "Had wel een redding in huis op Barcola voor de rust, maar die bal moest hij hebben. De 1-2 had hij niet en daar kon Casteels absoluut beter doen", stelt men. "Redde goed op een schot van Barcola. Was kansloos op de strafschop van Kolo Muani. Had beter moeten doen bij de 1-2", vat Het Laatste Nieuws samen.

Schaduw van Courtois

Voor Casteels is het tevens de eerste keer dat hij zo'n slipper maakte sinds alle hetze rond Thibaut Courtois. Bij het Nederlandse VI laat men niet na om naar deze affaire te verwijzen. "Dat de Belgische goalie er bij die treffer niet goed uitzag, zal nieuw voer voor discussie geven over het conflict tussen bondscoach Domenico Tedesco en Thibaut Courtois. De goalie van Real Madrid wil niet voor de nationale ploeg in actie komen zolang de Duitser nog bondscoach is", klinkt het.

Courtois had die tweede goal sowieso gestopt ...

Meest recent

"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

9
9
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

123
123
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

102
102
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

99
99
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

67
67
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

102
102
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

118
118
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

110
110
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

79
79
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

213
213
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

135
135
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

164
164
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

252
252
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

248
248
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

49
49
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

230
230
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

414
414
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

112
112
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

672
672
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

333
333
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

511
511
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

438
438
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

447
447
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

80
80

Meer sportnieuws