Nieuwe 'cash cow' bij Club: aanwinst schittert internationaal

door
Nieuwe 'cash cow' bij Club: aanwinst schittert internationaal

Club Brugge haalde ook afgelopen zomer weer de nodige miljoenen op tijdens de transferperiode. En ook in de nabije toekomst mogen een aantal grote uitgaande transfers verwacht worden bij de regerende kampioen. Eén van de zomeraanwinsten is zich immers serieus in de kijker aan het spelen.

De regerende landskampioen heeft een behoorlijk kalme transferperiode achter de rug aan uitgaande zijde. Igor Thiago en Antonio Nusa werden weliswaar voor de nodige miljoenen verkocht, voorts bleven alle sterkhouders op post. Ook het verwachte vertrek van Andreas Skov Olsen en Raphael Onyedika bleef uiteindelijk uit.

Aan inkomende zijde wist Club zich dan weer al vroegtijdig van versterking te voorzien. Al zijn niet al die nieuwkomers voorlopig een succes. Hugo Siquet heeft het bijvoorbeeld lastig met de aanpassen aan een nieuw systeem. Zaid Romero moet dan weer zijn meerdere erkennen in Joel Ordoñez.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Tzolis is schot in de roos

Daar tegenover groeide Gustaf Nilsson echter al snel uit tot een sterkhouder en geldt indien fit als de vaste diepe spits in het elftal van coach Nicky Hayen. Ondertussen is ook Ardon Jashari er helemaal aan het doorkomen. Maar vooral het aanwerven van Christos Tzolis is tot dusver een groot succes.

Club volgde de Griek al jarenlang van dichtbij. Na zijn superseizoen bij Fortuna Düsseldorf besloot de Belgische kampioen uiteindelijk om zo'n 6 miljoen euro neer te leggen voor zijn komst. Voorlopig is de aanvaller die investering meer dan waard. Hij tekende al voor 4 goals en 2 assists, bovendien geldt hij als één van de grote smaakmakers.

Indruk gemaakt bij Griekenland

Behoudens een onverwachte terugval bestaat er dan ook weinig twijfel over dat de 22-jarige Griek op termijn voor een riante winst verkocht zal worden. En Tzolis is zijn marktwaarde alvast aanzienlijk aan het opkrikken. Ook bij de nationale ploeg maakte hij in de voorbije dagen immers flink indruk. Afgelopen donderdag startte hij in de basis in de ploeg die een stuntzege boekte op het veld van Engeland.

Zondag hoorde hij dan weer bij de grote uitblinkers tijdens de 2-0-overwinning tegen Ierland. Tzolis tekende voor één assists en trapte het meeste sleutelpasses. Maar hij verrichte ook een pak fysiek werk. Zo won hij de meeste duels én heroverde hij de meeste ballen. Een prestatie die ongetwijfeld ook zal opgemerkt zijn door verschillende scouts.

Tzolis gaat minstens 25 miljoen opbrengen ...

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

19
19
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

19
19
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

32
32
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

160
160
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

76
76
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

107
107
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

190
190
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

120
120
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

78
78
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

270
270
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

894
894
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

97
97
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

79
79
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

91
91
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

349
349
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

481
481
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

395
395
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

725
725
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

211
211
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

269
269
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

541
541
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

376
376
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

288
288

Meer sportnieuws