Europese volgers smullen van één Duivel: "Wat een monster!"

706
Europese volgers smullen van één Duivel:

In de Nations League kruisten de Rode Duivels maandagavond andermaal de degens met Frankrijk. Uiteindelijk waren het ook de bezoekers die voor rust op voorsprong konden komen. Maar de Belgen maakten vervolgens verdiend gelijk en speelden een uitstekende eerste helft.

Voor de ploeg van bondscoach Domenico Tedesco was het alweer de derde keer op amper een half jaar tijd dat Frankrijk de tegenstander van dienst vormde. Op het EK haalde de vice-wereldkampioen het al met 1-0. De heenmatch in de Nations League werd met 2-0 eveneens gewonnen door Les Bleus.

LEES OOK: Doku krijgt er in Engeland snoeihard van langs

Sterke Belgen

Een zege tegen het buurland zou dan ook bijzonder deugd doen. En de Duivels begonnen opvallend sterk aan de wedstrijd. Met de nodige snelheid en diepgang werden de Franse verdedigers tot wanhoop gedreven. Enkel in de afwerking voor doel lieten de Belgen het aanvankelijk afweten.

Halfweg de eerste helft kreeg de thuisploeg zelfs een penalty toegewezen. Die werd echter hoog over getrapt door Youri Tielemans. Een erg dure misser, want niet veel later ging de bal aan de overkant ook op de stip na hands van Wout Faes. Randal Kolo Muani toonde zich wél doeltreffend.

Flitsende Doku

Dankzij een doelpunt van Openda werd het vlak voor rust echter toch 1-1. Dik verdiend gezien de sterke eerste helft van België. Verschillende spelers lieten dan ook een sterke indruk achter. Vooral Jérémy Doku liet de supporters bij momenten genieten van zijn flitsende acties, terwijl zijn tegenstanders naar adem hapten. Zijn afwerking en voorzetten moeten weliswaar beter, maar aan de bal was het opnieuw smullen geblazen. Op het sociale medium 'X' oogstte hij dan ook een pak lof van volgers over heel Europa.

Doku is momenteel het grootste talent bij de Duivels ...

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

49
49
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

19
19
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

13
13
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

88
88
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

23
23
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

48
48
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

29
29
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

162
162
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

40
40
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

190
190
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

116
116
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

72
72
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

206
206
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

191
191
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

249
249
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

141
141
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

256
256
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

305
305
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

255
255
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

333
333
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

510
510
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws