'Real blijft maar gaan: nieuwe Galactico onderweg'

118 stemmen
'Real blijft maar gaan: nieuwe Galactico onderweg'

Real Madrid heeft niet de allerbeste seizoensstart achter de rug. Het staat in La Liga tweede achter FC Barcelona en verloor in de Champions League verrassend van Lille OSC. Bovendien heeft de club ook nog eens met het nodige blessureleed te maken. En dus wordt er alweer naar versterking gespeurd.

Real pakte in de zomer uit met de komst van Kylian Mbappé en Endrick, maar zag ook enkele gewaardeerde krachten vertrekken. Toni Kroos besloot immers om zijn kicksen aan de haak te hangen. Nacho Fernandez zwichtte op zijn beurt voor de miljoenen vanuit Saudi-Arabië. Voor beide spelers werden evenwel geen directe vervangers gehaald.

In het geval van Nacho was dat een opmerkelijke keuze. Niet dat de ervaren Spanjaard zo'n belangrijke steunpilaar was, maar in de breedte vormde hij wel een belangrijke kracht. Zo kon hij op verschillende posities in de achterhoede depanneren. En dat terwijl de opties in de defensie sowieso al redelijk beperkt zijn.

LEES OOK: ‘Volgt Theate plots Rode Duivel? Transferstrijd barst los’

Toptarget Alexander-Arnold

Real lijkt dan ook spijt te hebben van de beslissing om geen vervanger te halen. Inmiddels viel Dani Carvajal namelijk maandenlang uit met een zware beslissing, waardoor de spoeling in de verdediging wel heel erg dun wordt. En dus zou de clubleiding willen reageren op de transfermarkt met de komst van een nieuwe Galactico.

Bovenaan het verlanglijstje staat naast een centrale verdediger voor de breedte ook een nieuwe rechtsback. Daarbij geldt Trent Alexander-Arnold als hét topdoelwit. Maar Real zou de Engelsman enkel willen aantrekken indien hij zijn aflopende contract niet verlengt. En dus worden ook al alternatieve opties onderzocht.

Nederlandse alternatief

Zo meldt Florian Plettenberg, transferwachter bij Sky Germany, dat Real de situatie van Jeremie Frimpong van dichtbij volgt. De Nederlandse international is bij Bayer Leverkusen uitgegroeid tot één van de beste vleugelbacks in de Bundesliga. Bovendien zou in zijn contract een afkoopclausule van 'slechts' 40 miljoen euro staan.

Frimpong heeft evenwel niet de intentie om in januari van club te veranderen, een transfer lijkt pas ten vroegste komend seizoen aan de orde. Maar Real lijkt bereid om te wachten tot dan, zeker omdat ook de ontwikkelingen rond Alexander-Arnold nauwgezet gevolgd blijven worden. Leverkusen is in ieder geval op de hoogte van de Madrileense belangstelling.

🚀

Real wint dit jaar opnieuw de Champions League ...

Meest recent

Europese loting: RSCA, Union & Gent kennen tegenstanders

Nu het WK helemaal achter de rug is, kan de blik opnieuw op het clubvoetbal worden gericht. Een ...

2
2
'Mannaert hakt knoop door: opvolger Garcia al bekend?'

Daags na de WK-finale is het doek officieel gevallen voor Rudi Garcia, die zopas "in onderling ...

123
123
Officieel: einde verhaal voor Garcia bij Rode Duivels

De kogel is door de kerk: het aflopend contract van Rudi Garcia als bondscoach van de Rode Duivels ...

425
425
'Leko klopt op tafel: code rood bij Club Brugge'

Het succes dreigt deze zomer weer zijn tol te eisen bij Club Brugge, waar tal van sterkhouders op ...

356
356
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

50
50
'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

203
203
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

287
287
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

629
629
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

36
36
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

605
605
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

409
409
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

319
319
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

803
803
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

168
168
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

183
183
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

630
630
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

745
745
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

354
354
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

81
81
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

430
430
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

964
964
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

221
221
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

340
340
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

728
728

Meer sportnieuws