Tedesco onder vuur: "Onbegrijpelijk dat hij hem opriep"

803 stemmen
Tedesco onder vuur:

Domenico Tedesco ligt zwaar onder vuur. Het EK was geen succes en in de Nations League blijft hij het tactisch te moeilijk maken. Bertrand Crasson is in de podcast Tof Sport kritisch, net als voormalig Rode Duivel Philippe Vande Walle. Zij zien dat de coach vreemde selectiekeuzes maakt én geen punten scoort met zijn communicatie.

LEES OOK: Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Vreemde keuzes

We haalden al aan dat Tedesco vreemde keuzes maakte in zijn selectie. Van de Walle stak van wal. “Het is onbegrijpelijk dat Tedesco iemand als Vandevoordt nu opriep. Hij speelde goed tot zeer goed bij Racing Genk en werd nooit bij de selectie gehaald. Bij RB Leipzig is hij tweede keeper en daar speelde hij nog geen seconde, maar toch is hij er nu wél bij."

Daarnaast wordt in de studio ook aangehaald dat Cyril Ngonge amper speelt bij Napoli en er bij is. Dat geldt ook voor jongens als Timothy Castagne en Aster Vranckx. Eerder deed hij dat ook al bij Julien Duranville. 

Lukaku en De Bruyne

Crasson sprak dan weer over zijn slechte communicatie. "Kijk, ik snap dat de Nations League geen prioriteit is voor de topspelers. Dit is dan ook een perfect toernooi om dingen uit te testen. Had je aangekondigd dat De Bruyne, Meunier en Lukaku niet moesten meedoen omdat je bepaalde zaken wilt uittesten om hun opvolging voor te voorbereiden, dan was deze commotie er niet geweest."

"Zo kun je spelers als De Winter, Bornauw, Bakayoko, De Ketelaere en anderen voluit laten spelen. Het is nu al vreemd dat dergelijke jongens telkens worden opgeroepen, maar amper spelen. Andere spelers zoals Duranville, Ngonge – spelers die amper spelen bij hun club- krijgen dan ineens de voorkeur op hen. Dat is toch maar allemaal bizar", aldus de ex-rechtsachter.

Lees ook: 

 

Vreemde keuzes van Tedesco?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

105
105
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

647
647
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

114
114
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

206
206
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

162
162
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

145
145
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

261
261
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

170
170
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

248
248
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

232
232
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

469
469
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

149
149
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws