Tedesco onder vuur: "Onbegrijpelijk dat hij hem opriep"

803 stemmen
Tedesco onder vuur:

Domenico Tedesco ligt zwaar onder vuur. Het EK was geen succes en in de Nations League blijft hij het tactisch te moeilijk maken. Bertrand Crasson is in de podcast Tof Sport kritisch, net als voormalig Rode Duivel Philippe Vande Walle. Zij zien dat de coach vreemde selectiekeuzes maakt én geen punten scoort met zijn communicatie.

LEES OOK: "Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Vreemde keuzes

We haalden al aan dat Tedesco vreemde keuzes maakte in zijn selectie. Van de Walle stak van wal. “Het is onbegrijpelijk dat Tedesco iemand als Vandevoordt nu opriep. Hij speelde goed tot zeer goed bij Racing Genk en werd nooit bij de selectie gehaald. Bij RB Leipzig is hij tweede keeper en daar speelde hij nog geen seconde, maar toch is hij er nu wél bij."

Daarnaast wordt in de studio ook aangehaald dat Cyril Ngonge amper speelt bij Napoli en er bij is. Dat geldt ook voor jongens als Timothy Castagne en Aster Vranckx. Eerder deed hij dat ook al bij Julien Duranville. 

Lukaku en De Bruyne

Crasson sprak dan weer over zijn slechte communicatie. "Kijk, ik snap dat de Nations League geen prioriteit is voor de topspelers. Dit is dan ook een perfect toernooi om dingen uit te testen. Had je aangekondigd dat De Bruyne, Meunier en Lukaku niet moesten meedoen omdat je bepaalde zaken wilt uittesten om hun opvolging voor te voorbereiden, dan was deze commotie er niet geweest."

"Zo kun je spelers als De Winter, Bornauw, Bakayoko, De Ketelaere en anderen voluit laten spelen. Het is nu al vreemd dat dergelijke jongens telkens worden opgeroepen, maar amper spelen. Andere spelers zoals Duranville, Ngonge – spelers die amper spelen bij hun club- krijgen dan ineens de voorkeur op hen. Dat is toch maar allemaal bizar", aldus de ex-rechtsachter.

Lees ook: 

 

Vreemde keuzes van Tedesco?

Meest recent

Recordtransfer Tzolis op koers: insider heeft cruciaal nieuws

Met een geweldige campagne in de Play-Offs loodste Christos Tzolis Club Brugge naar zijn 20ste ...

19
19
Collectieve ergernis op WK: "Hopelijk trekt FIFA het niet door"

Het wereldkampioenschap draait stilaan op toerental. Zaterdagavond en zondagnacht/ochtend staan ...

34
34
"Puur voetbal" - Alderweireld verklaart liefde voor één Duivel

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

38
38
Miljoenen views: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

31
31
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

51
51
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

421
421
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

479
479
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

115
115
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

335
335
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

167
167
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

262
262
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

205
205
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1112
1112
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

83
83
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

450
450
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

292
292
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

684
684
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

793
793
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

86
86
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

174
174
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

829
829
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

98
98
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

75
75
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

72
72
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

45
45

Meer sportnieuws