Tedesco onder vuur: "Onbegrijpelijk dat hij hem opriep"

803 stemmen
Tedesco onder vuur:

Domenico Tedesco ligt zwaar onder vuur. Het EK was geen succes en in de Nations League blijft hij het tactisch te moeilijk maken. Bertrand Crasson is in de podcast Tof Sport kritisch, net als voormalig Rode Duivel Philippe Vande Walle. Zij zien dat de coach vreemde selectiekeuzes maakt én geen punten scoort met zijn communicatie.

LEES OOK: Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Vreemde keuzes

We haalden al aan dat Tedesco vreemde keuzes maakte in zijn selectie. Van de Walle stak van wal. “Het is onbegrijpelijk dat Tedesco iemand als Vandevoordt nu opriep. Hij speelde goed tot zeer goed bij Racing Genk en werd nooit bij de selectie gehaald. Bij RB Leipzig is hij tweede keeper en daar speelde hij nog geen seconde, maar toch is hij er nu wél bij."

Daarnaast wordt in de studio ook aangehaald dat Cyril Ngonge amper speelt bij Napoli en er bij is. Dat geldt ook voor jongens als Timothy Castagne en Aster Vranckx. Eerder deed hij dat ook al bij Julien Duranville. 

Lukaku en De Bruyne

Crasson sprak dan weer over zijn slechte communicatie. "Kijk, ik snap dat de Nations League geen prioriteit is voor de topspelers. Dit is dan ook een perfect toernooi om dingen uit te testen. Had je aangekondigd dat De Bruyne, Meunier en Lukaku niet moesten meedoen omdat je bepaalde zaken wilt uittesten om hun opvolging voor te voorbereiden, dan was deze commotie er niet geweest."

"Zo kun je spelers als De Winter, Bornauw, Bakayoko, De Ketelaere en anderen voluit laten spelen. Het is nu al vreemd dat dergelijke jongens telkens worden opgeroepen, maar amper spelen. Andere spelers zoals Duranville, Ngonge – spelers die amper spelen bij hun club- krijgen dan ineens de voorkeur op hen. Dat is toch maar allemaal bizar", aldus de ex-rechtsachter.

Lees ook: 

 

Vreemde keuzes van Tedesco?

Meest recent

Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

5
5
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

25
25
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

71
71
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

110
110
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

263
263
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

65
65
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

660
660
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

246
246
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

84
84
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

407
407
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

256
256
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

225
225
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

303
303
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

408
408
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

114
114
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

557
557
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

240
240
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

1004
1004
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

234
234
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

470
470
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

56
56
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

723
723
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

268
268
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

164
164
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1539
1539

Meer sportnieuws