‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

696 stemmen
‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

De afgelopen dagen werd er veel gezegd en geschreven over Kylian Mbappé. De aanvaller van Real Madrid zit niet in de selectie van Didier Deschamps en zal aldus ook niet aantreden tegen de Rode Duivels. Mbappé zou geblesseerd zijn, maar de Franse superster speelde vlak voor de interlandperiode wél bij Real Madrid.

Dat zorgde al voor veel onbegrip in Frankrijk en vervolgens werd Mbappé ook nog eens gespot in het Zweedse nachtleven. De goaltjesdief krijgt kritiek en analisten vinden dat hij zijn aanvoerdersband moet inleveren. Journalist Santi Aouna gaat echter nog een stapje verder en onthulde de échte reden voor zijn afwezigheid.

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Frankrijk in shock

Mbappé laat de wedstrijden in de Nations League tegen Israël en België aan zich voorbijgaan. Naar verluidt liet de aanvaller dat al een tijdje geleden aan Deschamps weten en zal het in de toekomst nog voorvallen dat Mbappé niet zal uitkomen voor de Franse nationale ploeg.

De sterspeler wil zich namelijk zo goed mogelijk beschermen tegen blessures omdat hij vol voor de Ballon d’Or wil gaan in 2025. Daarom zou Mbappé enkel in de grote wedstrijden voor Frankrijk willen spelen. Een clash tegen de Rode Duivels wordt aldus niet gezien als een interessante affiche.

De ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid zit dit seizoen aan zeven doelpunten en één assist in elf competitieve wedstrijden. Het ziet er naar uit dat hij liever potten breekt bij Real Madrid met het oog op de Ballon d’Or. De spits wil geen blessures oplopen en zo veel mogelijk spelen in clubverband.

Snap jij de keuze van Kylian Mbappé?

Meest recent

Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

143
143
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

22
22
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

116
116
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

131
131
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

72
72
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

242
242
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

173
173
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

349
349
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

392
392
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

88
88
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

199
199
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

122
122
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

90
90
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

194
194
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

308
308
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

431
431
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

198
198
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

609
609
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

67
67
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

395
395
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

271
271
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

408
408
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

285
285
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

188
188
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

244
244

Meer sportnieuws