‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

696 stemmen
‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

De afgelopen dagen werd er veel gezegd en geschreven over Kylian Mbappé. De aanvaller van Real Madrid zit niet in de selectie van Didier Deschamps en zal aldus ook niet aantreden tegen de Rode Duivels. Mbappé zou geblesseerd zijn, maar de Franse superster speelde vlak voor de interlandperiode wél bij Real Madrid.

Dat zorgde al voor veel onbegrip in Frankrijk en vervolgens werd Mbappé ook nog eens gespot in het Zweedse nachtleven. De goaltjesdief krijgt kritiek en analisten vinden dat hij zijn aanvoerdersband moet inleveren. Journalist Santi Aouna gaat echter nog een stapje verder en onthulde de échte reden voor zijn afwezigheid.

LEES OOK: UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Frankrijk in shock

Mbappé laat de wedstrijden in de Nations League tegen Israël en België aan zich voorbijgaan. Naar verluidt liet de aanvaller dat al een tijdje geleden aan Deschamps weten en zal het in de toekomst nog voorvallen dat Mbappé niet zal uitkomen voor de Franse nationale ploeg.

De sterspeler wil zich namelijk zo goed mogelijk beschermen tegen blessures omdat hij vol voor de Ballon d’Or wil gaan in 2025. Daarom zou Mbappé enkel in de grote wedstrijden voor Frankrijk willen spelen. Een clash tegen de Rode Duivels wordt aldus niet gezien als een interessante affiche.

De ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid zit dit seizoen aan zeven doelpunten en één assist in elf competitieve wedstrijden. Het ziet er naar uit dat hij liever potten breekt bij Real Madrid met het oog op de Ballon d’Or. De spits wil geen blessures oplopen en zo veel mogelijk spelen in clubverband.

Snap jij de keuze van Kylian Mbappé?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

123
123
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

41
41
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

249
249
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

98
98
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

552
552
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

142
142
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

457
457
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

154
154
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

289
289
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

892
892
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

380
380
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

288
288
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

417
417
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

362
362
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

263
263
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

192
192
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

440
440
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

349
349
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

201
201
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

234
234
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

174
174
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

106
106
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

486
486

Meer sportnieuws