‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

696 stemmen
‘Frankrijk in shock: échte reden afwezigheid Mbappé onthuld’

De afgelopen dagen werd er veel gezegd en geschreven over Kylian Mbappé. De aanvaller van Real Madrid zit niet in de selectie van Didier Deschamps en zal aldus ook niet aantreden tegen de Rode Duivels. Mbappé zou geblesseerd zijn, maar de Franse superster speelde vlak voor de interlandperiode wél bij Real Madrid.

Dat zorgde al voor veel onbegrip in Frankrijk en vervolgens werd Mbappé ook nog eens gespot in het Zweedse nachtleven. De goaltjesdief krijgt kritiek en analisten vinden dat hij zijn aanvoerdersband moet inleveren. Journalist Santi Aouna gaat echter nog een stapje verder en onthulde de échte reden voor zijn afwezigheid.

LEES OOK: Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Frankrijk in shock

Mbappé laat de wedstrijden in de Nations League tegen Israël en België aan zich voorbijgaan. Naar verluidt liet de aanvaller dat al een tijdje geleden aan Deschamps weten en zal het in de toekomst nog voorvallen dat Mbappé niet zal uitkomen voor de Franse nationale ploeg.

De sterspeler wil zich namelijk zo goed mogelijk beschermen tegen blessures omdat hij vol voor de Ballon d’Or wil gaan in 2025. Daarom zou Mbappé enkel in de grote wedstrijden voor Frankrijk willen spelen. Een clash tegen de Rode Duivels wordt aldus niet gezien als een interessante affiche.

De ploegmakker van Thibaut Courtois bij Real Madrid zit dit seizoen aan zeven doelpunten en één assist in elf competitieve wedstrijden. Het ziet er naar uit dat hij liever potten breekt bij Real Madrid met het oog op de Ballon d’Or. De spits wil geen blessures oplopen en zo veel mogelijk spelen in clubverband.

Snap jij de keuze van Kylian Mbappé?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

148
148
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

64
64
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

88
88
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

129
129
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

78
78
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

122
122
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

44
44
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

290
290
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

630
630
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

61
61
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

264
264
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

279
279
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

562
562
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

464
464
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

724
724
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

77
77
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

114
114
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

186
186
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

96
96
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

236
236
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

171
171
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

162
162

Meer sportnieuws