'Napoli gunt oude JPL-bekende in januari toptransfer'

door
'Napoli gunt oude JPL-bekende in januari toptransfer'

Napoli moest in de zomer zeer veel geduld oefenen, maar uiteindelijk slaagden ze er toch in om Romelu Lukaku binnen te halen. Daarmee wisten ze een tweede Belg binnen te halen, want in januari was ook Cyril Ngonge al neergestreken. En de Belgische connectie zou sneller nog wat groter kunnen worden.

Volgens Il Mattino gaat Napoli in januari op zoek naar een nieuwe rechterflankspeler. Die hadden ze eigenlijk al in de zomer willen halen, maar toen lukte dat niet. De zoektocht zou nu echter al gestart zijn voor de winter en het topdoelwit zou een oude bekende van de Jupiler Pro League zijn.

LEES OOK: Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Napoli wil Tchatchoua in januari

Bovenaan het verlanglijstje zou namelijk de naam van Jackson Tchatchoua staan. De 23-jarige is een Kameroens international, maar groeide op in ons land. Hij speelde in de jeugd van onder meer Standard en OHL en brak door bij Charleroi.

Een dik jaar geleden stapte hij op huurbasis over naar Hellas Verona, waar hij meteen indruk maakte. De Italiaanse club lichtte zijn aankoopoptie van 3 miljoen euro in de zomer en had hem toen al met winst kunnen doorverkopen. Onder meer Stade Rennes toonde toen interesse.

Vraagprijs: 12 miljoen euro

Nu zou Napoli zich kunnen melden en Hellas Verona wil dan ook de jackpot vangen. Ze zouden mikken op een transfersom rond de 12 miljoen euro. Maar ze zullen niet te gulzig mogen zijn, want Napoli houdt ook alternatieven in de gaten.

Eén van die alternatieven is naar verluidt Junior Dina Ebimbe (Eintracht Frankfurt). Maar Thatchoua zou dus wel de prioriteit zijn, waarmee het aantal Belgen in Napels op drie zou kunnen komen te staan.

Had je verwacht dat hij het zo goed zou doen in Italië?

Meest recent

'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

18
18
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

17
17
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

98
98
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

69
69
Vroegtijdig einde carrière Mignolet? Vader reageert

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

94
94
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

56
56
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

86
86
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

142
142
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

41
41
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

715
715
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

67
67
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

71
71
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

338
338
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

84
84
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

361
361
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

383
383
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

63
63
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

185
185
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

150
150
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

89
89
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

40
40
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

277
277
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

57
57
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

52
52
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

230
230

Meer sportnieuws