'Napoli gunt oude JPL-bekende in januari toptransfer'

65 stemmen
'Napoli gunt oude JPL-bekende in januari toptransfer'

Napoli moest in de zomer zeer veel geduld oefenen, maar uiteindelijk slaagden ze er toch in om Romelu Lukaku binnen te halen. Daarmee wisten ze een tweede Belg binnen te halen, want in januari was ook Cyril Ngonge al neergestreken. En de Belgische connectie zou sneller nog wat groter kunnen worden.

Volgens Il Mattino gaat Napoli in januari op zoek naar een nieuwe rechterflankspeler. Die hadden ze eigenlijk al in de zomer willen halen, maar toen lukte dat niet. De zoektocht zou nu echter al gestart zijn voor de winter en het topdoelwit zou een oude bekende van de Jupiler Pro League zijn.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Napoli wil Tchatchoua in januari

Bovenaan het verlanglijstje zou namelijk de naam van Jackson Tchatchoua staan. De 23-jarige is een Kameroens international, maar groeide op in ons land. Hij speelde in de jeugd van onder meer Standard en OHL en brak door bij Charleroi.

Een dik jaar geleden stapte hij op huurbasis over naar Hellas Verona, waar hij meteen indruk maakte. De Italiaanse club lichtte zijn aankoopoptie van 3 miljoen euro in de zomer en had hem toen al met winst kunnen doorverkopen. Onder meer Stade Rennes toonde toen interesse.

Vraagprijs: 12 miljoen euro

Nu zou Napoli zich kunnen melden en Hellas Verona wil dan ook de jackpot vangen. Ze zouden mikken op een transfersom rond de 12 miljoen euro. Maar ze zullen niet te gulzig mogen zijn, want Napoli houdt ook alternatieven in de gaten.

Eén van die alternatieven is naar verluidt Junior Dina Ebimbe (Eintracht Frankfurt). Maar Thatchoua zou dus wel de prioriteit zijn, waarmee het aantal Belgen in Napels op drie zou kunnen komen te staan.

Had je verwacht dat hij het zo goed zou doen in Italië?

Meest recent

Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

1
1
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

26
26
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

47
47
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

39
39
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

148
148
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

293
293
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

346
346
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

272
272
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

210
210
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

71
71
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

230
230
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

213
213
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

42
42
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

131
131
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

312
312
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

161
161
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

370
370
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

109
109
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

535
535
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

534
534
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

344
344
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

98
98
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

183
183
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

980
980
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

48
48

Meer sportnieuws