TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

576 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Het doorgaans goed geïnformeerde La Gazzetta dello Sport laat namelijk weten dat smaakmaker Andreas Skov Olsen bovenaan het lijstje van AC Milan staat. De Milanezen willen hun aanvalslinie met minstens één aanwinst versterken en lonken daarbij nadrukkelijk naar de Deen. Het genoemde medium maakt gewag van een prijskaartje van zo'n 15 miljoen euro. Ongeveer drie keer zoveel als wat Club zelf voor Skov Olsen betaalde.

RSC Anderlecht liet het afgelopen zomer na om een nieuwe spelmaker te halen. Sportieve baas Jesper Fredberg zette nochtans lange tijd in om Christian Eriksen, maar die kwam uiteindelijk niet. Mogelijk volgt echter snel een herkansing. Tegenover EkstraBladet laat Eriksen immers verstaan dat hij na het seizoen transfervrij vertrekt bij Manchester United. Fredberg zou dan dus een nieuwe poging kunnen ondernemen, al hij dan tenminste zelf nog op post is.

Beerschot VA is bezig aan een bedroevend seizoen. Desondanks blijft coach Dirk Kuyt op post, zo meldt Het Nieuwsblad. Die beslissing werd genomen op de uitgestelde bestuursvergadering van donderdag. Intern zouden er wel grote twijfels zijn bij zijn functioneren, maar blijkbaar niet voldoende om tot een beslissing te komen om hem te ontslaan. Daarnaast heeft de club momenteel ook andere katten te geselen. Beerschot wil immers eerst en vooral het aandeelhoudersdispuut oplossen.

Buitenland

Manchester City dreigt doelman Ederson te verliezen aan de steenrijke Saudische clubs. In dat geval moet men wel een vervanger nodig hebben. En daarvoor lonkt de club naar Portugal. Volgens SPORT staat Diogo Costa namelijk bovenaan de lijst. De huidige nummer één van de Portugese nationale ploeg staat momenteel nog onder contract bij FC Porto. Bij CaughOffside weet men dat hij wel zo'n 75 miljoen euro moet kosten.

Engeland is nog steeds op zoek naar een nieuwe bondscoach nadat Gareth Southgate opstapte na het EK. Lee Carsley is interim-bondscoach, maar die gaf na de nederlaag tegen Griekenland aan dat hij snel weer een stap wil terugzetten. Nu lijkt evenwel een grote naam op komst. Zo meldt BILD dat er concrete gesprekken lopen met Thomas Tuchel. De Duitser zit zonder werkgever sinds zijn vertrek bij Bayern München, maar daar zou dus snel verandering in kunnen komen.

Vijftien miljoen voor Skov Olsen ...

Meest recent

Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

21
21
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

27
27
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

100
100
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

29
29
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

82
82
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

35
35
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

85
85
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

174
174
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

394
394
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

196
196
Waarschuwing Garcia: "Als hij speelt, is België kansloos"

De Rode Duivels staan voor een zware dobber in de 1/16de finales van het WK 2026. Zo wacht een duel ...

670
670
Definitief einde carrière? Broos reageert na WK-eliminatie

Voor Zuid-Afrika zit het wereldkampioenschap erop. Bafana Bafana sneuvelde zondagavond in de 1/16de ...

52
52
'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

Club Brugge wist de voorbije zomermercato's steevast miljoenen op te halen met de verkoop van ...

450
450
Vanaken bevrijder Rode Duivels? Wilmots gaat op rem staan

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland dan toch zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels. En de ...

962
962
Scaloni doet boekje open: Messi toont klasse met groots gebaar

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

106
106
Nieuwe WK-rel hangt alweer in de lucht bij Rode Duivels

Bij de Rode Duivels leek de rust eindelijk terug. Toch hangt er alweer een nieuwe WK-rel in de ...

247
247
Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

191
191
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

353
353
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

88
88
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

52
52
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

46
46
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

636
636
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

81
81
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

289
289
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

60
60

Meer sportnieuws