TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Het doorgaans goed geïnformeerde La Gazzetta dello Sport laat namelijk weten dat smaakmaker Andreas Skov Olsen bovenaan het lijstje van AC Milan staat. De Milanezen willen hun aanvalslinie met minstens één aanwinst versterken en lonken daarbij nadrukkelijk naar de Deen. Het genoemde medium maakt gewag van een prijskaartje van zo'n 15 miljoen euro. Ongeveer drie keer zoveel als wat Club zelf voor Skov Olsen betaalde.

RSC Anderlecht liet het afgelopen zomer na om een nieuwe spelmaker te halen. Sportieve baas Jesper Fredberg zette nochtans lange tijd in om Christian Eriksen, maar die kwam uiteindelijk niet. Mogelijk volgt echter snel een herkansing. Tegenover EkstraBladet laat Eriksen immers verstaan dat hij na het seizoen transfervrij vertrekt bij Manchester United. Fredberg zou dan dus een nieuwe poging kunnen ondernemen, al hij dan tenminste zelf nog op post is.

Beerschot VA is bezig aan een bedroevend seizoen. Desondanks blijft coach Dirk Kuyt op post, zo meldt Het Nieuwsblad. Die beslissing werd genomen op de uitgestelde bestuursvergadering van donderdag. Intern zouden er wel grote twijfels zijn bij zijn functioneren, maar blijkbaar niet voldoende om tot een beslissing te komen om hem te ontslaan. Daarnaast heeft de club momenteel ook andere katten te geselen. Beerschot wil immers eerst en vooral het aandeelhoudersdispuut oplossen.

Buitenland

Manchester City dreigt doelman Ederson te verliezen aan de steenrijke Saudische clubs. In dat geval moet men wel een vervanger nodig hebben. En daarvoor lonkt de club naar Portugal. Volgens SPORT staat Diogo Costa namelijk bovenaan de lijst. De huidige nummer één van de Portugese nationale ploeg staat momenteel nog onder contract bij FC Porto. Bij CaughOffside weet men dat hij wel zo'n 75 miljoen euro moet kosten.

Engeland is nog steeds op zoek naar een nieuwe bondscoach nadat Gareth Southgate opstapte na het EK. Lee Carsley is interim-bondscoach, maar die gaf na de nederlaag tegen Griekenland aan dat hij snel weer een stap wil terugzetten. Nu lijkt evenwel een grote naam op komst. Zo meldt BILD dat er concrete gesprekken lopen met Thomas Tuchel. De Duitser zit zonder werkgever sinds zijn vertrek bij Bayern München, maar daar zou dus snel verandering in kunnen komen.

Vijftien miljoen voor Skov Olsen ...

Meest recent

De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

39
39
Drie debutanten bij Duivels: "Hij is de meest verrassende"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

35
35
Maguire anti-held United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

16
16
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

108
108
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

76
76
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

95
95
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

88
88
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

119
119
'Zure deal voor Club: ruim 20 miljoen door neus geboord'

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

198
198
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

47
47
Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

225
225
Club Brugge houdt de adem in: Leko werkt aan ‘comebackbom’

Ivan Leko lijkt bij Club Brugge aan een opvallende comeback te werken. De trainer wil een ...

492
492
Garcia negeert JPL-smaakmaker: "Als je mijn mening vraagt ..."

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdagmiddag zijn selectie bekend voor het komende oefenkamp van de ...

174
174
Gevecht om Play-Off I: doemscenario voor één kandidaat?

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

380
380
Taravel reageert op selectie Rode Duivels: "Hazard?"

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat eindelijk weer een Rode Duivel in de rangen. Al hadden dat er ...

88
88
Geel gevaar in JPL: wie riskeert een schorsing in PO's?

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Nadien gaat het pas ...

133
133
'Anderlecht bindt transferstrijd aan met Atlético'

RSC Anderlecht heeft voorlopig nog altijd geen technisch directeur aangeworven, maar dat belet de ...

133
133
Alarm bij AA Gent: bemoedigend signaal voor KRC Genk

Mathematisch kan het nog. De vier woorden die de Rode Duivels jarenlang moed inpeperden, vaak ...

345
345
Donkere wolken pakken zich samen boven Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht kende een jaar met hoge pieken en stevige dalen. De VRT-man dook recent op in tal ...

64
64
Taravel wanhoop nabij: Anderlecht slikt bittere pil

Om nog naast de top zes te vallen moet het zondag al serieus mislopen voor RSC Anderlecht, dat op de ...

247
247
Garcia houdt adem in: Leko geeft update over Vanaken

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie hoopt Club Brugge nog over Union naar de koppositie ...

185
185
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

374
374
Garcia legt keuze Godts uit: ingewikkelde relatie KBVB

Mika Godts kent dit seizoen een schitterend seizoen bij Ajax. Op clubniveau vallen de resultaten ...

78
78
Must see: reactie De Cat én Anderlecht na selectie

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd geselecteerd voor de Rode Duivels. Bondscoach Rudi Garcia nam ...

205
205
Garcia speelt open kaart over Vermant, Hazard en Lavia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor de Rode Duivels bekendgemaakt. De Belgische nationale ...

204
204

Meer sportnieuws