TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

576
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Het doorgaans goed geïnformeerde La Gazzetta dello Sport laat namelijk weten dat smaakmaker Andreas Skov Olsen bovenaan het lijstje van AC Milan staat. De Milanezen willen hun aanvalslinie met minstens één aanwinst versterken en lonken daarbij nadrukkelijk naar de Deen. Het genoemde medium maakt gewag van een prijskaartje van zo'n 15 miljoen euro. Ongeveer drie keer zoveel als wat Club zelf voor Skov Olsen betaalde.

RSC Anderlecht liet het afgelopen zomer na om een nieuwe spelmaker te halen. Sportieve baas Jesper Fredberg zette nochtans lange tijd in om Christian Eriksen, maar die kwam uiteindelijk niet. Mogelijk volgt echter snel een herkansing. Tegenover EkstraBladet laat Eriksen immers verstaan dat hij na het seizoen transfervrij vertrekt bij Manchester United. Fredberg zou dan dus een nieuwe poging kunnen ondernemen, al hij dan tenminste zelf nog op post is.

Beerschot VA is bezig aan een bedroevend seizoen. Desondanks blijft coach Dirk Kuyt op post, zo meldt Het Nieuwsblad. Die beslissing werd genomen op de uitgestelde bestuursvergadering van donderdag. Intern zouden er wel grote twijfels zijn bij zijn functioneren, maar blijkbaar niet voldoende om tot een beslissing te komen om hem te ontslaan. Daarnaast heeft de club momenteel ook andere katten te geselen. Beerschot wil immers eerst en vooral het aandeelhoudersdispuut oplossen.

Buitenland

Manchester City dreigt doelman Ederson te verliezen aan de steenrijke Saudische clubs. In dat geval moet men wel een vervanger nodig hebben. En daarvoor lonkt de club naar Portugal. Volgens SPORT staat Diogo Costa namelijk bovenaan de lijst. De huidige nummer één van de Portugese nationale ploeg staat momenteel nog onder contract bij FC Porto. Bij CaughOffside weet men dat hij wel zo'n 75 miljoen euro moet kosten.

Engeland is nog steeds op zoek naar een nieuwe bondscoach nadat Gareth Southgate opstapte na het EK. Lee Carsley is interim-bondscoach, maar die gaf na de nederlaag tegen Griekenland aan dat hij snel weer een stap wil terugzetten. Nu lijkt evenwel een grote naam op komst. Zo meldt BILD dat er concrete gesprekken lopen met Thomas Tuchel. De Duitser zit zonder werkgever sinds zijn vertrek bij Bayern München, maar daar zou dus snel verandering in kunnen komen.

Vijftien miljoen voor Skov Olsen ...

Meest recent

Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel bijzonder ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

38
38
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

52
52
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

98
98
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

102
102
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

989
989
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

237
237
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

216
216
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

228
228
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

74
74
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

192
192
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

209
209
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

89
89
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

73
73
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

30
30
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

119
119
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

308
308
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

194
194
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

443
443
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

369
369
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

153
153
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

170
170
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

262
262
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

241
241
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

300
300

Meer sportnieuws