TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

576 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot voor Club, buitenkansje Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met het voorbereiden van hun transferplannen en ondertussen wordt ook weer volop van trainer gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt in januari één van zijn sterkhouders te verliezen. Het doorgaans goed geïnformeerde La Gazzetta dello Sport laat namelijk weten dat smaakmaker Andreas Skov Olsen bovenaan het lijstje van AC Milan staat. De Milanezen willen hun aanvalslinie met minstens één aanwinst versterken en lonken daarbij nadrukkelijk naar de Deen. Het genoemde medium maakt gewag van een prijskaartje van zo'n 15 miljoen euro. Ongeveer drie keer zoveel als wat Club zelf voor Skov Olsen betaalde.

RSC Anderlecht liet het afgelopen zomer na om een nieuwe spelmaker te halen. Sportieve baas Jesper Fredberg zette nochtans lange tijd in om Christian Eriksen, maar die kwam uiteindelijk niet. Mogelijk volgt echter snel een herkansing. Tegenover EkstraBladet laat Eriksen immers verstaan dat hij na het seizoen transfervrij vertrekt bij Manchester United. Fredberg zou dan dus een nieuwe poging kunnen ondernemen, al hij dan tenminste zelf nog op post is.

Beerschot VA is bezig aan een bedroevend seizoen. Desondanks blijft coach Dirk Kuyt op post, zo meldt Het Nieuwsblad. Die beslissing werd genomen op de uitgestelde bestuursvergadering van donderdag. Intern zouden er wel grote twijfels zijn bij zijn functioneren, maar blijkbaar niet voldoende om tot een beslissing te komen om hem te ontslaan. Daarnaast heeft de club momenteel ook andere katten te geselen. Beerschot wil immers eerst en vooral het aandeelhoudersdispuut oplossen.

Buitenland

Manchester City dreigt doelman Ederson te verliezen aan de steenrijke Saudische clubs. In dat geval moet men wel een vervanger nodig hebben. En daarvoor lonkt de club naar Portugal. Volgens SPORT staat Diogo Costa namelijk bovenaan de lijst. De huidige nummer één van de Portugese nationale ploeg staat momenteel nog onder contract bij FC Porto. Bij CaughOffside weet men dat hij wel zo'n 75 miljoen euro moet kosten.

Engeland is nog steeds op zoek naar een nieuwe bondscoach nadat Gareth Southgate opstapte na het EK. Lee Carsley is interim-bondscoach, maar die gaf na de nederlaag tegen Griekenland aan dat hij snel weer een stap wil terugzetten. Nu lijkt evenwel een grote naam op komst. Zo meldt BILD dat er concrete gesprekken lopen met Thomas Tuchel. De Duitser zit zonder werkgever sinds zijn vertrek bij Bayern München, maar daar zou dus snel verandering in kunnen komen.

Vijftien miljoen voor Skov Olsen ...

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

11
11
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

107
107
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

22
22
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

17
17
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

42
42
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

78
78
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

168
168
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

653
653
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

116
116
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

207
207
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

164
164
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

146
146
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

262
262
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

40
40
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

45
45
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

171
171
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

509
509
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

249
249
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

233
233
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

471
471
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

344
344
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

151
151
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws