'City laat steunpilaar gaan: vervanger van 75 miljoen'

1177
'City laat steunpilaar gaan: vervanger van 75 miljoen'

Door de interland-break krijgen de clubleiders in de komende dagen een uitgelezen kans om de komende transferperiode voor te bereiden. Dat is ook bij Manchester City het geval. De Engelse kampioen zou één van zijn jarenlange steunpilaren willen vervangen.

City was sterk aan het nieuwe seizoen begonnen. Na het behalen van de Community Shield, startte de titelverdediger met een perfecte reeks aan de Premier League. Maar sinds de vorige interland-periode heeft de Engelse titelverdediger al de nodige steken laten vallen. De leidersplaats is zelfs overgenomen door Liverpool FC.

Heel onlogisch is dat echter niet. Zo moest coach Pep Guardiola enkele cruciale pionnen missen wegens blessureleed. Kevin De Bruyne bijvoorbeeld, moest de voorbije duels noodgedwongen aan zich voorbij laten gaan. Maar vooral het uitvallen van Rodri is een streep door de rekening.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Ederson naar uitgang?

De clubleiding zou dan ook naar winterse versterking voor het middenveld speuren om de maandenlange afwezigheid van Rodri op te vangen. Maar er wordt ondertussen ook al gewerkt op langere termijn. Na het seizoen dreigt City namelijk enkele steunpilaren kwijt te spelen.

De contracten van De Bruyne en Ilkay Gündogan zijn bijvoorbeeld aflopend. Daarnaast wordt steeds meer rekening gehouden met een vertrek van Ederson. De Braziliaan is al jaren het vaste sluitstuk, maar wordt al een tijdje het hof gemaakt vanuit Saudi-Arabië. Een lucratief vertrek na het seizoen behoort dan ook tot de opties.

Portugese nummer één

In dat geval moet City wel een vervanger nodig hebben. En daarvoor lonkt men net zoals bij Ederson, die werd weggeplukt bij SL Benfica, naar Portugal. Volgens SPORT staat Diogo Costa namelijk bovenaan de lijst. De huidige nummer één van de Portugese nationale ploeg staat momenteel nog onder contract bij FC Porto. Bij CaughOffside weet men dat hij wel zo'n 75 miljoen euro moet kosten.

Ederson hoort bij de 5 beste doelmannen ter wereld ...

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

30
30
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

44
44
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

39
39
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

24
24
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

120
120
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

78
78
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

47
47
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

52
52
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

23
23
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

15
15
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

222
222
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

66
66
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

120
120
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

94
94
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

110
110
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

98
98
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

329
329
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

64
64
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

70
70
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

349
349
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

305
305
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

242
242
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

193
193
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

210
210

Meer sportnieuws