'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

door
'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

Club Brugge deed de voorbije jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Ook nu huisvest Jan Breydel nog steeds tal van goudhaantjes die samen een fors kapitaal vertegenwoordigen. Een van hen zou binnenkort wel eens de bankrekening kunnen spijzen.

Afgelopen zomer deden Igor Thiago en Antonio Nusa de kassa rinkelen, terwijl Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen ondanks alle geruchten rond hun persoon uiteindelijk nog op post bleven. Nochtans waagden respectievelijk Galatasaray en Feyenoord vlak voor de deadline nog een ultieme poging om hen los te weken.

LEES OOK: 'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

In de weegschaal met Lang

Tevergeefs dus, al valt het niet uit te sluiten dat ze in januari terug komen aankloppen. Ondanks zijn sterke prestaties blijft het rond Onyedika wat dat betreft vooralsnog stil, maar in het geval van Skov Olsen lijkt er alleszins reeds wat te bewegen. Naar verluidt heeft AC Milan namelijk een oogje laten vallen op de 24-jarige Deen.

Bij de volgende tegenstander van Blauw-Zwart in de Champions League zou Skov Olsen in de weegschaal liggen met oude bekende Noa Lang en Ismaila Sarr om de flanken te versterken. Al staat de voormalige winger van Bologna volgens Gazzetta dello Sport van dat trio momenteel wel bovenaan de verlanglijst in San Siro.

Voorbeeld van De Ketelaere

Niet alleen gelooft men daar dat Skov Olsen dankzij zijn verleden in de Serie A meteen impact kan hebben, met 45 doelpunten en 25 assists in 109 optredens spreken zijn cijfers voor zich. Daarnaast zou ook zijn prijskaartje meevallen: net zoals Lang en Sarr kost de linkspoot volgens de krant 'slechts' een slordige 15 miljoen.

Nochtans wordt de marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, momenteel op 18 miljoen geschat. Bovendien bleek dat bedrag voor Feyenoord niet te volstaan om weg te plukken bij de landskampioen, die met de Rossoneri eerder al eens lucratieve zaken deed omtrent Charles De Ketelaere.

Skov Olsen naar San Siro?

Afwachten dus of Milan bereid is om opnieuw diep in de buidel te tasten. Sowieso lijkt er van concrete interesse voorlopig geen sprake: daarvoor moeten de Italianen eerst verlost geraken van Luka Jovic, Noah Okafor en/of Samuel Chukwueze. Zelf staat Skov Olsen er alvast wel voor open om ergens frisse lucht op te snuiven.

Skov Olsen is meer waard dan 15 miljoen

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

7
7
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

34
34
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

85
85
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

22
22
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

124
124
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

81
81
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

84
84
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

70
70
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

164
164
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

64
64
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

129
129
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1127
1127
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

62
62
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

73
73
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

490
490
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

224
224
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

119
119
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

149
149
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

135
135
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1036
1036
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

128
128
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

61
61
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

380
380
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

875
875

Meer sportnieuws