'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

door
'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

Club Brugge deed de voorbije jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Ook nu huisvest Jan Breydel nog steeds tal van goudhaantjes die samen een fors kapitaal vertegenwoordigen. Een van hen zou binnenkort wel eens de bankrekening kunnen spijzen.

Afgelopen zomer deden Igor Thiago en Antonio Nusa de kassa rinkelen, terwijl Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen ondanks alle geruchten rond hun persoon uiteindelijk nog op post bleven. Nochtans waagden respectievelijk Galatasaray en Feyenoord vlak voor de deadline nog een ultieme poging om hen los te weken.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

In de weegschaal met Lang

Tevergeefs dus, al valt het niet uit te sluiten dat ze in januari terug komen aankloppen. Ondanks zijn sterke prestaties blijft het rond Onyedika wat dat betreft vooralsnog stil, maar in het geval van Skov Olsen lijkt er alleszins reeds wat te bewegen. Naar verluidt heeft AC Milan namelijk een oogje laten vallen op de 24-jarige Deen.

Bij de volgende tegenstander van Blauw-Zwart in de Champions League zou Skov Olsen in de weegschaal liggen met oude bekende Noa Lang en Ismaila Sarr om de flanken te versterken. Al staat de voormalige winger van Bologna volgens Gazzetta dello Sport van dat trio momenteel wel bovenaan de verlanglijst in San Siro.

Voorbeeld van De Ketelaere

Niet alleen gelooft men daar dat Skov Olsen dankzij zijn verleden in de Serie A meteen impact kan hebben, met 45 doelpunten en 25 assists in 109 optredens spreken zijn cijfers voor zich. Daarnaast zou ook zijn prijskaartje meevallen: net zoals Lang en Sarr kost de linkspoot volgens de krant 'slechts' een slordige 15 miljoen.

Nochtans wordt de marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, momenteel op 18 miljoen geschat. Bovendien bleek dat bedrag voor Feyenoord niet te volstaan om weg te plukken bij de landskampioen, die met de Rossoneri eerder al eens lucratieve zaken deed omtrent Charles De Ketelaere.

Skov Olsen naar San Siro?

Afwachten dus of Milan bereid is om opnieuw diep in de buidel te tasten. Sowieso lijkt er van concrete interesse voorlopig geen sprake: daarvoor moeten de Italianen eerst verlost geraken van Luka Jovic, Noah Okafor en/of Samuel Chukwueze. Zelf staat Skov Olsen er alvast wel voor open om ergens frisse lucht op te snuiven.

Skov Olsen is meer waard dan 15 miljoen

Meest recent

'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

53
53
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

8
8
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

173
173
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

14
14
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

27
27
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

25
25
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

63
63
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

50
50
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

39
39
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

350
350
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

104
104
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

63
63
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

201
201
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

122
122
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

54
54
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

156
156
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

16
16
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

479
479
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

155
155
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

52
52
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

120
120
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

295
295
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

374
374
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

697
697

Meer sportnieuws