'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

917 stemmen
'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

Club Brugge deed de voorbije jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Ook nu huisvest Jan Breydel nog steeds tal van goudhaantjes die samen een fors kapitaal vertegenwoordigen. Een van hen zou binnenkort wel eens de bankrekening kunnen spijzen.

Afgelopen zomer deden Igor Thiago en Antonio Nusa de kassa rinkelen, terwijl Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen ondanks alle geruchten rond hun persoon uiteindelijk nog op post bleven. Nochtans waagden respectievelijk Galatasaray en Feyenoord vlak voor de deadline nog een ultieme poging om hen los te weken.

LEES OOK: Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de weegschaal met Lang

Tevergeefs dus, al valt het niet uit te sluiten dat ze in januari terug komen aankloppen. Ondanks zijn sterke prestaties blijft het rond Onyedika wat dat betreft vooralsnog stil, maar in het geval van Skov Olsen lijkt er alleszins reeds wat te bewegen. Naar verluidt heeft AC Milan namelijk een oogje laten vallen op de 24-jarige Deen.

Bij de volgende tegenstander van Blauw-Zwart in de Champions League zou Skov Olsen in de weegschaal liggen met oude bekende Noa Lang en Ismaila Sarr om de flanken te versterken. Al staat de voormalige winger van Bologna volgens Gazzetta dello Sport van dat trio momenteel wel bovenaan de verlanglijst in San Siro.

Voorbeeld van De Ketelaere

Niet alleen gelooft men daar dat Skov Olsen dankzij zijn verleden in de Serie A meteen impact kan hebben, met 45 doelpunten en 25 assists in 109 optredens spreken zijn cijfers voor zich. Daarnaast zou ook zijn prijskaartje meevallen: net zoals Lang en Sarr kost de linkspoot volgens de krant 'slechts' een slordige 15 miljoen.

Nochtans wordt de marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, momenteel op 18 miljoen geschat. Bovendien bleek dat bedrag voor Feyenoord niet te volstaan om weg te plukken bij de landskampioen, die met de Rossoneri eerder al eens lucratieve zaken deed omtrent Charles De Ketelaere.

Skov Olsen naar San Siro?

Afwachten dus of Milan bereid is om opnieuw diep in de buidel te tasten. Sowieso lijkt er van concrete interesse voorlopig geen sprake: daarvoor moeten de Italianen eerst verlost geraken van Luka Jovic, Noah Okafor en/of Samuel Chukwueze. Zelf staat Skov Olsen er alvast wel voor open om ergens frisse lucht op te snuiven.

Skov Olsen is meer waard dan 15 miljoen

Meest recent

De Bilde komt met héél straf transfernieuws bij Union SG

Union SG gaat deze zomer weer heel wat spelers de club zien verlaten. De Brusselaars weten dat een ...

2
2
Sibierski gaat (deels) terug naar vorig RSCA-beleid

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een 5-1-nederlaag tegen Union SG. RSCA pakte een ...

90
90
Van Gucht doet opmerkelijke onthulling rond Blanka Vlasić

Ruben Van Gucht trekt andermaal alle aandacht naar zich toe. Terwijl hij binnenkort een dochter ...

12
12
STVV zoekt opvolger Vrancken: dit zijn 10 kandidaten

Wouter Vrancken verlaat STVV, wat iedereen al een tijdje zag aankomen. De Kanaries willen op korte ...

78
78
Maziz deelt sneertje uit aan bestuur van OH Leuven

Bij OH Leuven gaan ze de nodige spelers van de hand doen. Eén van hen is alvast Youssef ...

19
19
Talentenfabriek KRC Genk: nog jaren plezier voor de fans

KRC Genk kan zijn seizoen enkel nog redden met een (ondertussen onverhoopt?) Europees ticket, al was ...

53
53
Wie wordt trainer van Anderlecht? Dit zijn 10 kandidaten

Het seizoen is voorbij in de Jupiler Pro League. Eindelijk, zullen ze denken bij RSC Anderlecht. De ...

827
827
'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

202
202
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

85
85
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

123
123
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

173
173
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

185
185
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

133
133
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

185
185
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

142
142
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

277
277
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

345
345
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

50
50
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

249
249
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

717
717
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

307
307
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

122
122
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

63
63
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

102
102
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1092
1092

Meer sportnieuws