'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

door
'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

Club Brugge deed de voorbije jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Ook nu huisvest Jan Breydel nog steeds tal van goudhaantjes die samen een fors kapitaal vertegenwoordigen. Een van hen zou binnenkort wel eens de bankrekening kunnen spijzen.

Afgelopen zomer deden Igor Thiago en Antonio Nusa de kassa rinkelen, terwijl Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen ondanks alle geruchten rond hun persoon uiteindelijk nog op post bleven. Nochtans waagden respectievelijk Galatasaray en Feyenoord vlak voor de deadline nog een ultieme poging om hen los te weken.

LEES OOK: Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de weegschaal met Lang

Tevergeefs dus, al valt het niet uit te sluiten dat ze in januari terug komen aankloppen. Ondanks zijn sterke prestaties blijft het rond Onyedika wat dat betreft vooralsnog stil, maar in het geval van Skov Olsen lijkt er alleszins reeds wat te bewegen. Naar verluidt heeft AC Milan namelijk een oogje laten vallen op de 24-jarige Deen.

Bij de volgende tegenstander van Blauw-Zwart in de Champions League zou Skov Olsen in de weegschaal liggen met oude bekende Noa Lang en Ismaila Sarr om de flanken te versterken. Al staat de voormalige winger van Bologna volgens Gazzetta dello Sport van dat trio momenteel wel bovenaan de verlanglijst in San Siro.

Voorbeeld van De Ketelaere

Niet alleen gelooft men daar dat Skov Olsen dankzij zijn verleden in de Serie A meteen impact kan hebben, met 45 doelpunten en 25 assists in 109 optredens spreken zijn cijfers voor zich. Daarnaast zou ook zijn prijskaartje meevallen: net zoals Lang en Sarr kost de linkspoot volgens de krant 'slechts' een slordige 15 miljoen.

Nochtans wordt de marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, momenteel op 18 miljoen geschat. Bovendien bleek dat bedrag voor Feyenoord niet te volstaan om weg te plukken bij de landskampioen, die met de Rossoneri eerder al eens lucratieve zaken deed omtrent Charles De Ketelaere.

Skov Olsen naar San Siro?

Afwachten dus of Milan bereid is om opnieuw diep in de buidel te tasten. Sowieso lijkt er van concrete interesse voorlopig geen sprake: daarvoor moeten de Italianen eerst verlost geraken van Luka Jovic, Noah Okafor en/of Samuel Chukwueze. Zelf staat Skov Olsen er alvast wel voor open om ergens frisse lucht op te snuiven.

Skov Olsen is meer waard dan 15 miljoen

Meest recent

'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

36
36
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

32
32
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

333
333
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

187
187
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

41
41
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

50
50
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

138
138
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

133
133
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

102
102
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

413
413
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

35
35
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

186
186
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

290
290
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

32
32
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

54
54
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

304
304
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

309
309
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

157
157
Nieuwe tegenstander Rode Duivels: Iran haakt af voor WK

De voorbije dagen escaleerde het conflict tussen enerzijds de Verenigde Staten en Israël en ...

279
279
Bayern maakt indruk: Kompany duidelijk over zijn rol

Bayern München blijft door zijn seizoen razen. Het plaatste zich dinsdagavond al zo goed als ...

101
101
'Zulte Waregem slaat fraaie slag met revelatie'

Zulte Waregem moet in de komende weken nog knokken om de Relegation Play-Off te onlopen. Nochtans ...

101
101
'Doku klopt op tafel: schokkende transfer op komst?'

Woensdagavond is het in de Champions League uitkijken naar de clash tussen Real Madrid en Manchester ...

142
142
'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

121
121
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

68
68

Meer sportnieuws