'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

door
'Club Brugge casht op sterkhouder: prijskaartje bekend'

Club Brugge deed de voorbije jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Ook nu huisvest Jan Breydel nog steeds tal van goudhaantjes die samen een fors kapitaal vertegenwoordigen. Een van hen zou binnenkort wel eens de bankrekening kunnen spijzen.

Afgelopen zomer deden Igor Thiago en Antonio Nusa de kassa rinkelen, terwijl Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen ondanks alle geruchten rond hun persoon uiteindelijk nog op post bleven. Nochtans waagden respectievelijk Galatasaray en Feyenoord vlak voor de deadline nog een ultieme poging om hen los te weken.

LEES OOK: 'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

In de weegschaal met Lang

Tevergeefs dus, al valt het niet uit te sluiten dat ze in januari terug komen aankloppen. Ondanks zijn sterke prestaties blijft het rond Onyedika wat dat betreft vooralsnog stil, maar in het geval van Skov Olsen lijkt er alleszins reeds wat te bewegen. Naar verluidt heeft AC Milan namelijk een oogje laten vallen op de 24-jarige Deen.

Bij de volgende tegenstander van Blauw-Zwart in de Champions League zou Skov Olsen in de weegschaal liggen met oude bekende Noa Lang en Ismaila Sarr om de flanken te versterken. Al staat de voormalige winger van Bologna volgens Gazzetta dello Sport van dat trio momenteel wel bovenaan de verlanglijst in San Siro.

Voorbeeld van De Ketelaere

Niet alleen gelooft men daar dat Skov Olsen dankzij zijn verleden in de Serie A meteen impact kan hebben, met 45 doelpunten en 25 assists in 109 optredens spreken zijn cijfers voor zich. Daarnaast zou ook zijn prijskaartje meevallen: net zoals Lang en Sarr kost de linkspoot volgens de krant 'slechts' een slordige 15 miljoen.

Nochtans wordt de marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, momenteel op 18 miljoen geschat. Bovendien bleek dat bedrag voor Feyenoord niet te volstaan om weg te plukken bij de landskampioen, die met de Rossoneri eerder al eens lucratieve zaken deed omtrent Charles De Ketelaere.

Skov Olsen naar San Siro?

Afwachten dus of Milan bereid is om opnieuw diep in de buidel te tasten. Sowieso lijkt er van concrete interesse voorlopig geen sprake: daarvoor moeten de Italianen eerst verlost geraken van Luka Jovic, Noah Okafor en/of Samuel Chukwueze. Zelf staat Skov Olsen er alvast wel voor open om ergens frisse lucht op te snuiven.

Skov Olsen is meer waard dan 15 miljoen

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

60
60
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

170
170
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

56
56
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

642
642
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

177
177
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

144
144
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

147
147
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

195
195
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

91
91
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

97
97
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

65
65
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

335
335
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

70
70
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

254
254
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

91
91
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

75
75
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

196
196
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

219
219
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

328
328
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

106
106
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

480
480

Meer sportnieuws