KDB en Lukaku slaan toe: "Tedesco's houding is wraakroepend"

4746 stemmen
KDB en Lukaku slaan toe:

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn momenteel niet aanwezig in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. Die eerstgenoemde wil zich op Napoli focussen terwijl aanvoerder KDB ook al verstek heeft gegeven voor de volgende interlandperiode.

Het komt meer en meer voor dat fitte spelers verstek geven voor de nationale ploeg. Volgens Peter Vandenbempt is dat een situatie dat in de toekomst voor grote problemen kan zorgen voor het interlandvoetbal. Ook bondscoach Domenico Tedesco wordt onder vuur genomen.

LEES OOK: Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Wraakroepend

Vandenbempt vindt de houding van Tedesco niet kunnen. “En net daarom is de houding recent van Domenico Tedesco en ook Didier Deschamps wraakroepend. Duidelijk fitte spelers als Lukaku of Meunier en Mbappé hoeven zich niet te melden, aanvoerder (!) De Bruyne komt over een maand of zes nog eens langs. Als het past.”

De toekomst van het interlandvoetbal komt zo in gevaar, vindt de commentator tegenover Het Nieuwsblad. “Als de sleutelspelers van hun generatie parttime international willen zijn en de bondscoaches hen daarbij faciliteren, dan is het interlandvoetbal inderdaad ten dode opgeschreven.”

Ondertussen lijken toppers zoals Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zo wel de genadeslag te geven aan Tedesco. De Italiaanse keuzeheer zit met zijn handen in het haar en vond geen oplossingen tegen Italië. “Als ze het in Tubeke eindelijk wat op orde hebben, mag dat een prioriteit zijn. Dat het nationale shirt opnieuw ernstig genomen wordt”, klinkt het onheilspellend.

Heeft Vandenbempt hier gelijk?

Meest recent

Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

27
27
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

46
46
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

31
31
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

101
101
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

336
336
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

481
481
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

446
446
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

75
75
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

394
394
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

521
521
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

243
243
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

63
63
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

230
230
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

457
457
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

266
266
'Anderlecht komt te laat: De Cat bereikt voorakkoord'

Na de komst van Giulian Biancone heeft RSC Anderlecht met Léo Pétrot nu al twee ...

718
718
KRC Genk pakt uit: kampioenenmaker viert terugkeer

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

219
219
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

246
246
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

566
566
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

392
392
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

745
745
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

624
624
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

224
224
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

733
733
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

180
180

Meer sportnieuws