Nog meer zorgen? Hayen ziet Club pijnlijke nederlaag lijden

door
Nog meer zorgen? Hayen ziet Club pijnlijke nederlaag lijden

Club Brugge blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Na tien speeldagen heeft het in de competitie amper 15 op 30, nadat het vorig weekend maar net een nederlaag tegen Union kon afwenden. Er is dus werk aan de winkel voor Nicky Hayen en dat blijkt tijdens deze interlandbreak nog maar eens.

Dit weekend moet Club uiteraard niet in actie komen, maar het plande vrijdagmiddag wel nog een oefenwedstrijd in. Daarvoor kwam Zulte Waregem op bezoek in het Belfius Basecamp. De tweedeklasser haalde het toch ietwat verrassend met 1-2 en dus zal Hayen zich nog wat meer in de haren krabben.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

Club Brugge onderuit tegen Zulte Waregem

De trainer kan immers wel wijzen naar de tien afwezige internationals, maar desondanks kon hij nog een vrij sterk elftal aan de aftrap brengen. Onder meer Romero, Jutgla, Vanaken, Skoras, Mechele en Sabbe stonden toch in de ploeg bij de landskampioen.

Desondanks was Essevee de betere ploeg in de eerste helft. Zij beloonden zichzelf rond het halfuur ook met de openingstreffer van Challouk, die na een hoekschop van dichtbij kon scoren.

Stof tot nadenken voor Hayen

Bij de rust bracht Hayen enkele jongens van Club NXT in de plaats van Jutgla, Vanaken en Mechele, maar Club kwam wel langszij. Talbi ontsnapte en tekende rond het uur voor de gelijkmaker. Club ging op zoek naar de zege, maar door een intikker van Fraser was het toch Essevee dat aan het langste eind trok.

Stof tot nadenken dus voor Hayen en Club Brugge, dat dringend meer constante in zijn prestaties zal moeten leggen. Na de interlandbreak komen er immers snel weer belangrijke wedstrijden aan: uit tegen Westerlo in de competitie, op San Siro tegen AC Milan in de Champions League en daarna de klassieker thuis tegen Anderlecht.

Zal Club Brugge zich na de interlandbreak snel herpakken?

Meest recent

'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

10
10
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

18
18
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

129
129
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

47
47
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

158
158
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

17
17
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

341
341
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

188
188
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

48
48
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

95
95
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

62
62
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

294
294
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

273
273
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

95
95
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

182
182
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

206
206
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

216
216
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

192
192
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

80
80
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

46
46
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

68
68
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

190
190
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

89
89
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

433
433

Meer sportnieuws