Tedesco hemelt twee verrassende Duivels op: “Echt trots!”

543 stemmen
Tedesco hemelt twee verrassende Duivels op: “Echt trots!”

De Rode Duivels speelden 2-2 gelijk tegen Italië in de Nations League. Domenico Tedesco zag dat zijn manschappen in de eerste helft naar de slachtbank werden geleid, maar dan viel die rode kaart.

Nog voor rust werd de aansluitingstreffer gescoord en in de tweede helft kwamen de Rode Duivels helemaal langszij. Een overwinning zat er uiteindelijk niet in. Na afloop sprak bondscoach Tedesco met Het Nieuwsblad.

LEES OOK: 'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

Twee Duivels opgehemeld

Tedesco weet dat het team nog aan automatismen ontbreekt. “Het kan altijd beter. We hebben één training gehad om daarop te oefenen. Ik zag vorige week een statistiek waarin ze over het EK spraken en wij waren het team dat de hoogste druk zette. Maar er zijn automatismen voor nodig. Voor een nationaal team is dat gewoon niet mogelijk. Ik zeg het nog eens: de rode kaart heeft ons daar ook natuurlijk enorm geholpen.” 

De Italiaanse keuzeheer is toch tevreden over zijn manschappen en wijst vooral naar twee Rode Duivels: Zeno Debast (ex-Anderlecht) en Maxim De Cuyper (Club Brugge). “Ik vond dat we daarna in balbezit een goede structuur hadden. Zeno Debast en Maxim De Cuyper, bijvoorbeeld. Ik ben echt trots op dit team, op deze jonge spelers. Maar verbeteren kan uiteraard altijd. En dit is ons doel. We zullen al proberen iets te brengen tegen Frankrijk, ook al hebben we maar één training.”

Veel kritiek

De bondscoach krijgt echter weer de wind van voren na het gelijkspel tegen Italië. De eerste helft was niet om aan te zien en de Rode Duivels werden overrompeld door de Italianen. Vooral zijn tactische keuzes worden ferm in vraag gesteld. Hoelang kan de bondscoach dit nog blijven volhouden?

Vind jij dat Tedesco meteen moet worden ontslagen?

Meest recent

Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

5
5
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

323
323
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

53
53
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

89
89
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

186
186
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

52
52
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

319
319
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

76
76
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

144
144
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

87
87
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

62
62
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

208
208
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

24
24
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

78
78
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

62
62
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

189
189
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

162
162
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

37
37
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

59
59
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

68
68
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

409
409
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

206
206
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

61
61
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

280
280
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

173
173

Meer sportnieuws