Genk krijgt belangrijke update voor derby tegen STVV

door
Genk krijgt belangrijke update voor derby tegen STVV

Na 10 speeldagen is KRC Genk de fiere leider in de Jupiler Pro League, al liet het voor de interlandbreak wel een steekje vallen in Kortrijk. Het ideale moment dus voor Thorsten Fink om zijn troepen terug op scherp te stellen.

Donderdag stond er alvast een vriendschappelijke partij tegen Roda JC op het programma. Met een experimenteel elftal sleepten de Limburgers dankzij een omzette strafschop van Tolu Arokodare een 1-1 gelijkspel uit de brand.

LEES OOK: Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

Sor weer speelklaar

Behalve zijn afwezige internationals kon Fink tegen de Nederlanders nog geen beroep doen op Yira Sor en Carlos Cuesta. Die eerste traint omwille van een lichte blessure nog individueel, maar pikt volgende week opnieuw aan.

De pijlsnelle aanvaller zit volgens Het Belang van Limburg dan ook op schema op speelklaar te geraken voor de derby tegen STVV op zondag 20 oktober. Dat beladen duel zou voor Carlos Cuesta dan weer net te vroeg komen.

Wachten op Cuesta

Lang zal Fink de verdediger echter niet meer moeten missen, want na een spierscheur in de kuit hervat ook hij volgende week de trainingen. Op het middenveld is Ibrahima Sory Bangoura volledig hersteld van zijn ziektekiemen.

Hij kwam al in actie tegen Roda JC, dat zich volgens Fink een goede sparringpartner toonde. "Het was een prima trianing. We liepen ook geen blessures op. Daarom ben ik een tevreden coach", wist de Duitser nog te vertellen.

Wie is belangrijker voor Genk?

Meest recent

Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt verdict

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

6
6
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

18
18
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

18
18
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

156
156
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

75
75
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

109
109
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

84
84
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

27
27
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

60
60
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

77
77
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

54
54
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

274
274
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

181
181
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

264
264
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

73
73
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

246
246
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

579
579
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

44
44
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

387
387
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

475
475
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

443
443
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

67
67
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

104
104
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

134
134
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

61
61

Meer sportnieuws