'Mason terug naar Engeland: opvallend detail gemeld'

1037 stemmen
'Mason terug naar Engeland: opvallend detail gemeld'

Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe hoofdtrainer gekozen. De keuze viel uiteindelijk toch verrassend op David Hubert, die na een succesvolle periode als interimaris nu ook definitief mag aanblijven. Daarmee kiest Anderlecht uiteindelijk toch voor continuïteit, ondanks dat het aanvankelijk zeker voor een nieuwe coach leek te gaan.

Die nieuwe coach leek de voorbije dagen Ryan Mason te gaan worden. De 33-jarige Engelsman was deze week afgezakt naar België om te onderhandelen en een akkoord leek in de maak, maar uiteindelijk moet hij nu toch afdruipen.

LEES OOK: Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Mason en Anderlecht beslisten in onderling overleg

Al is dat laatste misschien toch wat te sterk uitgedrukt. Het doorgaans betrouwbare The Athletic meldt immers het opvallende detail dat Anderlecht en Mason in onderling overleg besloten zouden hebben om uiteindelijk toch niet samen te werken. Dat werpt toch een ietwat ander licht op de keuze voor Hubert.

Mason keert nu terug naar Tottenham, waar hij nog steeds zeer graag aan het werk is in de staf van Ange Postecoglou. Hij zal misschien ook beseft hebben dat een aanstelling bij Anderlecht een vergiftigd geschenk geweest zou kunnen zijn.

Vergiftigd geschenk voor Mason

De voorbije dagen bleken heel wat criticasters immers al met geslepen messen klaar te staan. Daarbij werd onder meer de vergelijking getrokken met Scott Parker, een andere Engelsman zonder kennis van de Belgische competitie die een desastreuze passage bij Club Brugge kende.

Daarnaast zagen velen ook weinig meerwaarde in Mason ten opzichte van Hubert, aangezien de ervaring van die eerste zich ook beperkte tot twee korte periode als interim-coach bij Tottenham. Het zullen ongetwijfeld allemaal factoren geweest zijn die beide partijen aan het denken gezet hebben.

Denk je dat Mason afgeschrikt zou zijn door de kritiek?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

16
16
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

26
26
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

18
18
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

84
84
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

368
368
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

853
853
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

480
480
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

153
153
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

803
803
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

554
554
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

155
155

Meer sportnieuws