'Mason terug naar Engeland: opvallend detail gemeld'

1037
'Mason terug naar Engeland: opvallend detail gemeld'

Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe hoofdtrainer gekozen. De keuze viel uiteindelijk toch verrassend op David Hubert, die na een succesvolle periode als interimaris nu ook definitief mag aanblijven. Daarmee kiest Anderlecht uiteindelijk toch voor continuïteit, ondanks dat het aanvankelijk zeker voor een nieuwe coach leek te gaan.

Die nieuwe coach leek de voorbije dagen Ryan Mason te gaan worden. De 33-jarige Engelsman was deze week afgezakt naar België om te onderhandelen en een akkoord leek in de maak, maar uiteindelijk moet hij nu toch afdruipen.

LEES OOK: Bruno met geniale zet? Nieuwe patron bij Anderlecht

Mason en Anderlecht beslisten in onderling overleg

Al is dat laatste misschien toch wat te sterk uitgedrukt. Het doorgaans betrouwbare The Athletic meldt immers het opvallende detail dat Anderlecht en Mason in onderling overleg besloten zouden hebben om uiteindelijk toch niet samen te werken. Dat werpt toch een ietwat ander licht op de keuze voor Hubert.

Mason keert nu terug naar Tottenham, waar hij nog steeds zeer graag aan het werk is in de staf van Ange Postecoglou. Hij zal misschien ook beseft hebben dat een aanstelling bij Anderlecht een vergiftigd geschenk geweest zou kunnen zijn.

Vergiftigd geschenk voor Mason

De voorbije dagen bleken heel wat criticasters immers al met geslepen messen klaar te staan. Daarbij werd onder meer de vergelijking getrokken met Scott Parker, een andere Engelsman zonder kennis van de Belgische competitie die een desastreuze passage bij Club Brugge kende.

Daarnaast zagen velen ook weinig meerwaarde in Mason ten opzichte van Hubert, aangezien de ervaring van die eerste zich ook beperkte tot twee korte periode als interim-coach bij Tottenham. Het zullen ongetwijfeld allemaal factoren geweest zijn die beide partijen aan het denken gezet hebben.

Denk je dat Mason afgeschrikt zou zijn door de kritiek?

Meest recent

Kompany slaat ferm op tafel bij Bayern na Viking-stunt

Bayern München was de grote favoriet tegen Champions League-debutant Viking, maar het draaide ...

2
2
Europese coëfficiënt krijgt boost: Anderlecht enige zeperd

De Europese coëfficiënt is belangrijk voor de Belgische clubs. Hoe beter België op de ...

44
44
Ongelofelijke blunder AA Gent? Hoongelach bij Brugse fans

Eén opvallend detail was genoeg om de sociale media aan het praten te krijgen. Terwijl Club ...

66
66
Club maakt zich sterk: opzienbarende Tresoldi-predictie

Na zijn onvergetelijke hattrick tegen Internazionale, gaat de naam van Nicolo Tresoldi heel Europa ...

54
54
Ook UEFA mengt zich: géén City meer in Champions League?

Manchester City speelde de voorbije dagen twee absolute topwedstrijden tegen Liverpool FC en Paris ...

38
38
Brandon Mechele verbaast vriend en vijand vlak na neusbreuk

Brandon Mechele zorgde dinsdagavond voor een opmerkelijk beeld in de stuntzege van Club Brugge op ...

138
138
Verschueren gespot op topmatch: speciale Anderlecht-missie

RSC Anderlecht gaat donderdagavond in de Europa League op bezoek bij Dinamo Zagreb. Voorzitter ...

119
119
"Een goudklomp" - Union stevent op nieuwe jackpot af

Union SG heeft donderdagavond andermaal indruk gemaakt op het Europese toneel. Tegen Real Sociedad ...

179
179
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar Club, JPL-rentree Amuzu'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

86
86
Ferme ontlading in Gent: De Vlieger ziet groot werkpunt

KAA Gent pakte in het slot van de Conference League-clash tegen Aarhus alsnog de drie punten. ...

48
48
Anderlecht in zak en as na drama: “Ergste manier”

RSC Anderlecht leek op weg naar een gelijkspel op het veld van Dinamo Zagreb in de Europa League, ...

131
131
Louis van Gaal vloekt op City: "Daarom werd ik ontslagen"

Louis van Gaal is een iconische hoofdtrainer die successen beleefde bij heel wat Europese topclubs. ...

56
56
KAA Gent stoomt door: Rik De Mil looft en tempert

KAA Gent stoomt ook in Europa door. De leider van de Jupiler Pro League won met het kleinste ...

66
66
Vitor Bruno miste Anderlecht-pion door opvallende reden

RSC Anderlecht keert met nul punten huiswaarts van Zagreb. In de Europa League werd met 1-0 verloren ...

117
117
Nieuw Union-goudhaantje staat op: Hubert grijpt in

Union SG wist in het slot van de wedstrijd een punt uit de brand te slepen tegen Real Sociedad. De ...

70
70
AA Gent niet te stoppen: héél straffe ambitie

AA Gent is voorlopig uitstekend bezig. Ook in Europa verloopt alles op wieltjes. De Buffalo's wonnen ...

125
125
Bruno met geniale zet? Nieuwe patron bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde tegen Dinamo Zagreb een stuk beter dan tegen Cercle Brugge, maar verloor nu ...

280
280
PSV-fan Van Gerwen met persoonlijk drama: "Plots werd het heel stil"

Michael van Gerwen heeft de voorbije jaren al heel wat meegemaakt, maar ook naast de oche is het ...

32
32
STVV klaart de klus: "Zoals FC Barcelona"

STVV heeft zijn Europese campagne afgetrapt met een oververdiende 2-0-zege tegen Iberia. Een ...

36
36
Rits komt met bizar verhaal over Renard en Borguet

Bij RSC Anderlecht lijkt Antoine Sibierski voor een nieuwe wind te zorgen. Paars-Wit heeft duidelijk ...

173
173
Weldra nieuwe Rode Duivel voor KRC Genk?

Mark van Bommel heeft de nodige weelde bij de Rode Duivels. De bondscoach zal ongetwijfeld een ...

157
157
Hubert blinkt: "Eén van mijn fierste momenten als coach"

Union SG is zeer sterk gestart in de Europa League. Na de vlotte zege tegen Viktoria Plzen pakten ze ...

48
48
'Conte op zucht van terugkeer naar Premier League'

Manchester United lijkt steeds nadrukkelijker rekening te houden met een trainerswissel. Volgens ...

63
63
'Anderlecht-ster maakt buitenland gek: miljoenen lonken'

In Kroatië noemen ze hem een van de beste jonge spitsen van Europa. In België kreeg ...

270
270
Straf AA Gent: "Heb hier andere tijden meegemaakt"

AA Gent won met 1-0 van een Aarhus dat veel sterkhouders liet rusten. De Buffalo's blijven zo wel ...

116
116

Meer sportnieuws