Venanzi spreekt klare taal over terugkeer bij Standard

door
Venanzi spreekt klare taal over terugkeer bij Standard

Standard kreeg onlangs goed nieuws, want dankzij een kapitaalsverhoging van 25 miljoen euro ziet de toekomst van de club op korte termijn er weer wat rooskleuriger uit. Op lange termijn is een overname echter de enige oplossing. In dat dossier speelt ook oud-eigenaar Bruno Venanzi een rol.

Venanzi liet immers lange tijd beslag leggen op de aandelen van de club én het stadion, omdat hij nog miljoenen te goed had van 777 Partners voor de overname. Dat obstakel werd onlangs wel deels uit de weg geruimd, want Venanzi vond met huidige eigenaar A-CAP een akkoord om op zijn minst de aandelen vrij te geven.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Venanzi keert niet meer terug bij Standard

Zo kwam de zakenman plots toch weer op de voorgrond te staan, twee jaar nadat hij Standard verkocht had. Het deed vragen rijzen of Venanzi misschien zou willen terugkeren op Sclessin. Daarover spreekt hij nu echter klare taal.

"Neen, dat is voor mij geen persoonlijke doelstelling meer", vertelt hij immers aan RTL. "Ik heb op dit moment andere ambities, zoals het bijstaan van jonge ondernemers en ik houd me ook bezig met een sociaal project. Ik denk dat die zaken me beter liggen."

Hopen op snelle overname

Uiteraard blijft Venanzi wel Standard een warm hart toedragen. "Ik verkies om supporter te blijven, zoals ik altijd geweest ben. Het belangrijkste is dat Standard snel een overnemer vindt, die stabiliteit kan brengen en het DNA van de club kan bewaren."

De kans lijkt zeer groot dat Standard straks opnieuw in buitenlandse handen zal vallen. Het overnameproces is volop aan de gang en er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en het Midden-Oosten. Meer details over de kandidaten zijn er echter nog niet bekend.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend
308

Jammer dat Venanzi niet meer terug wil keren?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

46
46
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

30
30
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

214
214
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

63
63
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

168
168
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

167
167
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

65
65
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

171
171
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

506
506
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

114
114
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

62
62
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

570
570
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

391
391
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

72
72
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

96
96
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

550
550
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

440
440
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

157
157
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

126
126
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

417
417
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

308
308
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

399
399

Meer sportnieuws