Venanzi spreekt klare taal over terugkeer bij Standard

door
Venanzi spreekt klare taal over terugkeer bij Standard

Standard kreeg onlangs goed nieuws, want dankzij een kapitaalsverhoging van 25 miljoen euro ziet de toekomst van de club op korte termijn er weer wat rooskleuriger uit. Op lange termijn is een overname echter de enige oplossing. In dat dossier speelt ook oud-eigenaar Bruno Venanzi een rol.

Venanzi liet immers lange tijd beslag leggen op de aandelen van de club én het stadion, omdat hij nog miljoenen te goed had van 777 Partners voor de overname. Dat obstakel werd onlangs wel deels uit de weg geruimd, want Venanzi vond met huidige eigenaar A-CAP een akkoord om op zijn minst de aandelen vrij te geven.

LEES OOK: KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

Venanzi keert niet meer terug bij Standard

Zo kwam de zakenman plots toch weer op de voorgrond te staan, twee jaar nadat hij Standard verkocht had. Het deed vragen rijzen of Venanzi misschien zou willen terugkeren op Sclessin. Daarover spreekt hij nu echter klare taal.

"Neen, dat is voor mij geen persoonlijke doelstelling meer", vertelt hij immers aan RTL. "Ik heb op dit moment andere ambities, zoals het bijstaan van jonge ondernemers en ik houd me ook bezig met een sociaal project. Ik denk dat die zaken me beter liggen."

Hopen op snelle overname

Uiteraard blijft Venanzi wel Standard een warm hart toedragen. "Ik verkies om supporter te blijven, zoals ik altijd geweest ben. Het belangrijkste is dat Standard snel een overnemer vindt, die stabiliteit kan brengen en het DNA van de club kan bewaren."

De kans lijkt zeer groot dat Standard straks opnieuw in buitenlandse handen zal vallen. Het overnameproces is volop aan de gang en er werd al gewag gemaakt van interesse uit de Verenigde Staten en het Midden-Oosten. Meer details over de kandidaten zijn er echter nog niet bekend.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Meunier zet deur open: JPL-topclub loert
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert
535

Jammer dat Venanzi niet meer terug wil keren?

Meest recent

"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

21
21
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

70
70
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

19
19
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

95
95
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

315
315
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

73
73
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

86
86
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

253
253
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

370
370
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

238
238
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

272
272
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

53
53
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

217
217
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

135
135
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

84
84
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

862
862
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

538
538
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

204
204
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

110
110
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

192
192
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

401
401
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

95
95
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60

Meer sportnieuws