'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

door
'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

De Rode Duivels zullen tijdens de komende matchen geen beroep kunnen doen op hun aanvoerder. Kevin De Bruyne gaf immers forfait voor de interlands van oktober en november om zijn lichaam voldoende rust te gunnen. De tol van de overvolle kalender eist dus zijn tol, De Bruyne wordt dan ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij Manchester City.

Het vorige seizoen begon ook al dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

LEES OOK: De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Fysieke perikelen

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

De Bruyne blijft dan ook een absolute topspeler. Maar ook dit seizoen heeft hij opnieuw af te rekenen met fysieke perikelen. Sinds 19 september ligt hij al in de lappenmand door een kwetsuur aan het dijbeen. Een gevolg van zijn operatie van vorig jaar, maar zeker ook van de overvolle kalender bij de Engelse topclub waar hij zich al regelmatig druk in maakte.

Ronaldo dringt aan

Bovendien beschikt De Bruyne over een aflopend contract in het Etihad Stadium. En dus is de kans niet onbestaande dat hij komende zomer vertrekt bij City. In dat geval lijkt Saudi-Arabië een mogelijke bestemming. De Saudi's toonden eerder al interesse en de spelmaker liet ook verstaan dat hij zo'n lucratieve aanbieding niet zomaar naast zich zal neerleggen.

Nu duikt echter nog een ander element op, namelijk Cristiano Ronaldo. De Portugees was veruit de eerste superster die naar Saudi-Arabië trok, maar won voorlopig amper grote prijzen met zijn club Al-Nassr. En daar wil Ronaldo zo snel mogelijk verandering in brengen. Volgens Mundo Deportivo maande hij het bestuur dan ook aan om door te drukken voor KDB.

Sensationeel bod op komst

Volgens Ronaldo is een draaischijf als De Bruyne exact wat nodig is voor Al-Nassr om te kunnen aanknopen met prijzengewin. En de clubleiding lijkt hem daarin te volgen. Zo beweert TeamTalk dat de Saudi's al een eerste bod aan het voorbereiden zijn. Die aanbieding zou De Bruyne een weeksalaris van liefst 1 miljoen pond, zo'n 1.2 miljoen euro, opleveren.

Een duizelingwekkend loon, waar wel nog steeds minder dan de 3.4 miljoen pond van Ronaldo. Voorlopig is niet duidelijk of dat voldoende is om de Rode Duivel naar de woestijn te lokken. Pas vanaf 1 januari mogen clubs officieel onderhandelen met spelers die een aflopend contract hebben over een transfervrije overgang na het seizoen.

De Bruyne speelt volgend seizoen in Saudi-Arabië ...

Meest recent

Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

118
118
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

33
33
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

31
31
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

49
49
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

40
40
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

31
31
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

44
44
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

147
147
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

149
149
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

209
209
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

37
37
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

174
174
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

42
42
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

57
57
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

154
154
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

276
276
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

82
82
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

45
45
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

176
176
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

260
260
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

205
205
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

359
359

Meer sportnieuws