'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

3581
'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

De Rode Duivels zullen tijdens de komende matchen geen beroep kunnen doen op hun aanvoerder. Kevin De Bruyne gaf immers forfait voor de interlands van oktober en november om zijn lichaam voldoende rust te gunnen. De tol van de overvolle kalender eist dus zijn tol, De Bruyne wordt dan ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij Manchester City.

Het vorige seizoen begon ook al dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

LEES OOK: De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

Fysieke perikelen

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

De Bruyne blijft dan ook een absolute topspeler. Maar ook dit seizoen heeft hij opnieuw af te rekenen met fysieke perikelen. Sinds 19 september ligt hij al in de lappenmand door een kwetsuur aan het dijbeen. Een gevolg van zijn operatie van vorig jaar, maar zeker ook van de overvolle kalender bij de Engelse topclub waar hij zich al regelmatig druk in maakte.

Ronaldo dringt aan

Bovendien beschikt De Bruyne over een aflopend contract in het Etihad Stadium. En dus is de kans niet onbestaande dat hij komende zomer vertrekt bij City. In dat geval lijkt Saudi-Arabië een mogelijke bestemming. De Saudi's toonden eerder al interesse en de spelmaker liet ook verstaan dat hij zo'n lucratieve aanbieding niet zomaar naast zich zal neerleggen.

Nu duikt echter nog een ander element op, namelijk Cristiano Ronaldo. De Portugees was veruit de eerste superster die naar Saudi-Arabië trok, maar won voorlopig amper grote prijzen met zijn club Al-Nassr. En daar wil Ronaldo zo snel mogelijk verandering in brengen. Volgens Mundo Deportivo maande hij het bestuur dan ook aan om door te drukken voor KDB.

Sensationeel bod op komst

Volgens Ronaldo is een draaischijf als De Bruyne exact wat nodig is voor Al-Nassr om te kunnen aanknopen met prijzengewin. En de clubleiding lijkt hem daarin te volgen. Zo beweert TeamTalk dat de Saudi's al een eerste bod aan het voorbereiden zijn. Die aanbieding zou De Bruyne een weeksalaris van liefst 1 miljoen pond, zo'n 1.2 miljoen euro, opleveren.

Een duizelingwekkend loon, waar wel nog steeds minder dan de 3.4 miljoen pond van Ronaldo. Voorlopig is niet duidelijk of dat voldoende is om de Rode Duivel naar de woestijn te lokken. Pas vanaf 1 januari mogen clubs officieel onderhandelen met spelers die een aflopend contract hebben over een transfervrije overgang na het seizoen.

🚀

De Bruyne speelt volgend seizoen in Saudi-Arabië ...

Meest recent

Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

21
21
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

40
40
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

15
15
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

13
13
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

94
94
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

8
8
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

23
23
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

200
200
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

57
57
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

111
111
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

55
55
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

51
51
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

248
248
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

119
119
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

346
346
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

23
23
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

530
530
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

272
272
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

396
396
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

396
396
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

470
470
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

618
618
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

502
502
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

494
494
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

80
80

Meer sportnieuws