'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

door
'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

De Rode Duivels zullen tijdens de komende matchen geen beroep kunnen doen op hun aanvoerder. Kevin De Bruyne gaf immers forfait voor de interlands van oktober en november om zijn lichaam voldoende rust te gunnen. De tol van de overvolle kalender eist dus zijn tol, De Bruyne wordt dan ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij Manchester City.

Het vorige seizoen begon ook al dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

LEES OOK: 'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Fysieke perikelen

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

De Bruyne blijft dan ook een absolute topspeler. Maar ook dit seizoen heeft hij opnieuw af te rekenen met fysieke perikelen. Sinds 19 september ligt hij al in de lappenmand door een kwetsuur aan het dijbeen. Een gevolg van zijn operatie van vorig jaar, maar zeker ook van de overvolle kalender bij de Engelse topclub waar hij zich al regelmatig druk in maakte.

Ronaldo dringt aan

Bovendien beschikt De Bruyne over een aflopend contract in het Etihad Stadium. En dus is de kans niet onbestaande dat hij komende zomer vertrekt bij City. In dat geval lijkt Saudi-Arabië een mogelijke bestemming. De Saudi's toonden eerder al interesse en de spelmaker liet ook verstaan dat hij zo'n lucratieve aanbieding niet zomaar naast zich zal neerleggen.

Nu duikt echter nog een ander element op, namelijk Cristiano Ronaldo. De Portugees was veruit de eerste superster die naar Saudi-Arabië trok, maar won voorlopig amper grote prijzen met zijn club Al-Nassr. En daar wil Ronaldo zo snel mogelijk verandering in brengen. Volgens Mundo Deportivo maande hij het bestuur dan ook aan om door te drukken voor KDB.

Sensationeel bod op komst

Volgens Ronaldo is een draaischijf als De Bruyne exact wat nodig is voor Al-Nassr om te kunnen aanknopen met prijzengewin. En de clubleiding lijkt hem daarin te volgen. Zo beweert TeamTalk dat de Saudi's al een eerste bod aan het voorbereiden zijn. Die aanbieding zou De Bruyne een weeksalaris van liefst 1 miljoen pond, zo'n 1.2 miljoen euro, opleveren.

Een duizelingwekkend loon, waar wel nog steeds minder dan de 3.4 miljoen pond van Ronaldo. Voorlopig is niet duidelijk of dat voldoende is om de Rode Duivel naar de woestijn te lokken. Pas vanaf 1 januari mogen clubs officieel onderhandelen met spelers die een aflopend contract hebben over een transfervrije overgang na het seizoen.

De Bruyne speelt volgend seizoen in Saudi-Arabië ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

26
26
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

8
8
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

25
25
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

23
23
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

35
35
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

32
32
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

48
48
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

133
133
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

223
223
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

123
123
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

189
189
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

318
318
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

66
66
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

163
163
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

41
41
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

305
305
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

412
412
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

137
137
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

219
219
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

205
205

Meer sportnieuws