'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

3581 stemmen
'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

De Rode Duivels zullen tijdens de komende matchen geen beroep kunnen doen op hun aanvoerder. Kevin De Bruyne gaf immers forfait voor de interlands van oktober en november om zijn lichaam voldoende rust te gunnen. De tol van de overvolle kalender eist dus zijn tol, De Bruyne wordt dan ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij Manchester City.

Het vorige seizoen begon ook al dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

LEES OOK: Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

Fysieke perikelen

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

De Bruyne blijft dan ook een absolute topspeler. Maar ook dit seizoen heeft hij opnieuw af te rekenen met fysieke perikelen. Sinds 19 september ligt hij al in de lappenmand door een kwetsuur aan het dijbeen. Een gevolg van zijn operatie van vorig jaar, maar zeker ook van de overvolle kalender bij de Engelse topclub waar hij zich al regelmatig druk in maakte.

Ronaldo dringt aan

Bovendien beschikt De Bruyne over een aflopend contract in het Etihad Stadium. En dus is de kans niet onbestaande dat hij komende zomer vertrekt bij City. In dat geval lijkt Saudi-Arabië een mogelijke bestemming. De Saudi's toonden eerder al interesse en de spelmaker liet ook verstaan dat hij zo'n lucratieve aanbieding niet zomaar naast zich zal neerleggen.

Nu duikt echter nog een ander element op, namelijk Cristiano Ronaldo. De Portugees was veruit de eerste superster die naar Saudi-Arabië trok, maar won voorlopig amper grote prijzen met zijn club Al-Nassr. En daar wil Ronaldo zo snel mogelijk verandering in brengen. Volgens Mundo Deportivo maande hij het bestuur dan ook aan om door te drukken voor KDB.

Sensationeel bod op komst

Volgens Ronaldo is een draaischijf als De Bruyne exact wat nodig is voor Al-Nassr om te kunnen aanknopen met prijzengewin. En de clubleiding lijkt hem daarin te volgen. Zo beweert TeamTalk dat de Saudi's al een eerste bod aan het voorbereiden zijn. Die aanbieding zou De Bruyne een weeksalaris van liefst 1 miljoen pond, zo'n 1.2 miljoen euro, opleveren.

Een duizelingwekkend loon, waar wel nog steeds minder dan de 3.4 miljoen pond van Ronaldo. Voorlopig is niet duidelijk of dat voldoende is om de Rode Duivel naar de woestijn te lokken. Pas vanaf 1 januari mogen clubs officieel onderhandelen met spelers die een aflopend contract hebben over een transfervrije overgang na het seizoen.

🚀

De Bruyne speelt volgend seizoen in Saudi-Arabië ...

Meest recent

KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

14
14
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

136
136
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

227
227
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

49
49
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

75
75
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

534
534
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

65
65
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

53
53
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

123
123
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

110
110
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

103
103
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

91
91
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

129
129
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

107
107
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

207
207
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

261
261
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

615
615
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

72
72
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

193
193
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

569
569
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

927
927
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

133
133

Meer sportnieuws