'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

door
'Transferstrijd De Bruyne: duizelingwekkend bod onderweg'

De Rode Duivels zullen tijdens de komende matchen geen beroep kunnen doen op hun aanvoerder. Kevin De Bruyne gaf immers forfait voor de interlands van oktober en november om zijn lichaam voldoende rust te gunnen. De tol van de overvolle kalender eist dus zijn tol, De Bruyne wordt dan ook steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij Manchester City.

Het vorige seizoen begon ook al dramatisch voor de spelmaker. Nadat hij een groot deel van de voorbereiding al had gemist met blessureleed, viel hij in de openingsmatch van de PL opnieuw geblesseerd uit. En de schade was behoorlijk groot. De Bruyne moest zelfs een operatie ondergaan en stond voor de een maandenlange revalidatie.

LEES OOK: Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

Fysieke perikelen

Vlak na de jaarwissel kon hij dan toch zijn rentree maken. En die comeback werd een groot succes. Zo tikte De Bruyne uiteindelijk af 6 doelpunten en 18 assists op de teller, en dat terwijl hij slechts 26 wedstrijden speelde. Op die manier had hij toch een behoorlijk aandeel in het behalen van de Engelse landstitel, zijn zesde al bij Man City.

De Bruyne blijft dan ook een absolute topspeler. Maar ook dit seizoen heeft hij opnieuw af te rekenen met fysieke perikelen. Sinds 19 september ligt hij al in de lappenmand door een kwetsuur aan het dijbeen. Een gevolg van zijn operatie van vorig jaar, maar zeker ook van de overvolle kalender bij de Engelse topclub waar hij zich al regelmatig druk in maakte.

Ronaldo dringt aan

Bovendien beschikt De Bruyne over een aflopend contract in het Etihad Stadium. En dus is de kans niet onbestaande dat hij komende zomer vertrekt bij City. In dat geval lijkt Saudi-Arabië een mogelijke bestemming. De Saudi's toonden eerder al interesse en de spelmaker liet ook verstaan dat hij zo'n lucratieve aanbieding niet zomaar naast zich zal neerleggen.

Nu duikt echter nog een ander element op, namelijk Cristiano Ronaldo. De Portugees was veruit de eerste superster die naar Saudi-Arabië trok, maar won voorlopig amper grote prijzen met zijn club Al-Nassr. En daar wil Ronaldo zo snel mogelijk verandering in brengen. Volgens Mundo Deportivo maande hij het bestuur dan ook aan om door te drukken voor KDB.

Sensationeel bod op komst

Volgens Ronaldo is een draaischijf als De Bruyne exact wat nodig is voor Al-Nassr om te kunnen aanknopen met prijzengewin. En de clubleiding lijkt hem daarin te volgen. Zo beweert TeamTalk dat de Saudi's al een eerste bod aan het voorbereiden zijn. Die aanbieding zou De Bruyne een weeksalaris van liefst 1 miljoen pond, zo'n 1.2 miljoen euro, opleveren.

Een duizelingwekkend loon, waar wel nog steeds minder dan de 3.4 miljoen pond van Ronaldo. Voorlopig is niet duidelijk of dat voldoende is om de Rode Duivel naar de woestijn te lokken. Pas vanaf 1 januari mogen clubs officieel onderhandelen met spelers die een aflopend contract hebben over een transfervrije overgang na het seizoen.

De Bruyne speelt volgend seizoen in Saudi-Arabië ...

Meest recent

Stand UEL: Genk mag blijven dromen van 1/8ste finales

Nog één speeldag te gaan en de League Phase van de Europa League zit erop. Hoog tijd ...

1
1
Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

KRC Genk heeft voor het eerst sinds eind november weer kunnen winnen. In de Europa League klopte het ...

33
33
'Club Brugge de waanzin voorbij: transfersom van 48 miljoen'

Als het van de clubleiding afhangt, houdt Club Brugge zijn sterkhouders tijdens de huidige ...

187
187
UEL: Pijnlijke avond Belgische keepers, Lille in de penarie

In de Europa League werd donderdagavond de voorlaatste speeldag van de League Phase afgewerkt. De ...

29
29
Schokkende details incidenten Utrecht-Genk: "Nog nooit meegemaakt"

In de Europa League ging KRC Genk donderdagavond op bezoek bij FC Utrecht. Maar de match moest bijna ...

442
442
Zulte Waregem slaat toe: aanwinst tekent tot 2028

Zulte Waregem heeft de selectie van coach Sven Vandenbroeck verder versterkt. Zo kondigde Essevee ...

54
54
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

128
128
Utrecht-Genk uitgesteld: peperspray ingezet, uitfans niet meer binnen

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

809
809
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

80
80
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

33
33
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

57
57
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

552
552
'Man United wild van JPL-chouchou: droomtransfer in zicht'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

393
393
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

1201
1201
KVM met rug tegen muur gezet: steunpilaar dropt transfereis

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

367
367
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

42
42
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

195
195
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

496
496
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

333
333
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

869
869
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

243
243
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

643
643
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

107
107
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

622
622
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

408
408

Meer sportnieuws