Revelatie Standard plots onder vuur: "Ik moet erdoor"

159 stemmen
Revelatie Standard plots onder vuur:

Standard heeft het dit seizoen vooralsnog beter gedaan dan verwacht, want de Rouches leken een lange strijd om het behoud te zullen moeten voeren. Voorlopig zijn ze echter erin geslaagd om weg te blijven uit de gevarenzone. Pas vorig weekend volgde eigenlijk een eerste echte ontgoocheling.

In de klassieker op het veld van Anderlecht gaf Standard immers niet thuis en ging kansloos met 3-0 onderuit. Ook doelman Matthieu Epolo deelde in de malaise. De 19-jarige was één van de revelaties van het seizoen door zes keer de nul te houden, maar ging in het Lotto Park in de fout bij de twee eerste doelpunten.

LEES OOK: Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Epolo onder vuur na foutjes

Daardoor kwam stilaan de eerste kritiek bovendrijven. Ook Arnaud Bodart loopt immers nog steeds in Luik rond en dus gingen stemmen op dat Ivan Leko misschien toch maar moet teruggrijpen naar de meer ervaren voormalige nummer één.

Epolo lijkt echter bijzonder rustig te blijven onder die situatie. "Ik weet zelfs niet of ik kritiek gekregen heb. Ik wist op het einde van de match wel meteen dat er een polemiek zou zijn", vertelt hij aan RTL. "Ik volg Arnaud op en dat is geen makkelijke situatie. Er zal altijd geoordeeld worden, ook als ik een goede match speel."

Rustig blijven onder kritiek

"Sommige supporters zullen me steunen, anderen zullen zeggen dat Arnaud terug moet komen. Maar ik hoop dat ik nog steun zal krijgen. De staf staat wel achter me en ik heb heel wat steunberichtjes gekregen. Het hoort ook bij de job van een profvoetballer. Ik zal erdoor moeten", besluit Epolo.

Hij kan zijn gedachten alvast wat verzetten bij de Jonge Duivels, waar hij opnieuw opgeroepen werd voor de interlands tegen Schotland en Hongarije. Er ligt ook een basisplaats voor het grijpen, want Maarten Vandevoordt werd opgeroepen voor de A-ploeg. Epolo zal daarvoor de concurrentie aan moeten gaan met Senne Lammens (Antwerp) en Tobe Leysen (OHL).

🚀

Standard moet vasthouden aan Epolo...

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

25
25
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

29
29
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

28
28
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

127
127
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

59
59
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

219
219
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

229
229
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

289
289
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

441
441
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

315
315
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

381
381
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

145
145
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

102
102
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

221
221
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

279
279
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

804
804
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

528
528
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

292
292

Meer sportnieuws