Revelatie Standard plots onder vuur: "Ik moet erdoor"

159
Revelatie Standard plots onder vuur:

Standard heeft het dit seizoen vooralsnog beter gedaan dan verwacht, want de Rouches leken een lange strijd om het behoud te zullen moeten voeren. Voorlopig zijn ze echter erin geslaagd om weg te blijven uit de gevarenzone. Pas vorig weekend volgde eigenlijk een eerste echte ontgoocheling.

In de klassieker op het veld van Anderlecht gaf Standard immers niet thuis en ging kansloos met 3-0 onderuit. Ook doelman Matthieu Epolo deelde in de malaise. De 19-jarige was één van de revelaties van het seizoen door zes keer de nul te houden, maar ging in het Lotto Park in de fout bij de twee eerste doelpunten.

LEES OOK: Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Epolo onder vuur na foutjes

Daardoor kwam stilaan de eerste kritiek bovendrijven. Ook Arnaud Bodart loopt immers nog steeds in Luik rond en dus gingen stemmen op dat Ivan Leko misschien toch maar moet teruggrijpen naar de meer ervaren voormalige nummer één.

Epolo lijkt echter bijzonder rustig te blijven onder die situatie. "Ik weet zelfs niet of ik kritiek gekregen heb. Ik wist op het einde van de match wel meteen dat er een polemiek zou zijn", vertelt hij aan RTL. "Ik volg Arnaud op en dat is geen makkelijke situatie. Er zal altijd geoordeeld worden, ook als ik een goede match speel."

Rustig blijven onder kritiek

"Sommige supporters zullen me steunen, anderen zullen zeggen dat Arnaud terug moet komen. Maar ik hoop dat ik nog steun zal krijgen. De staf staat wel achter me en ik heb heel wat steunberichtjes gekregen. Het hoort ook bij de job van een profvoetballer. Ik zal erdoor moeten", besluit Epolo.

Hij kan zijn gedachten alvast wat verzetten bij de Jonge Duivels, waar hij opnieuw opgeroepen werd voor de interlands tegen Schotland en Hongarije. Er ligt ook een basisplaats voor het grijpen, want Maarten Vandevoordt werd opgeroepen voor de A-ploeg. Epolo zal daarvoor de concurrentie aan moeten gaan met Senne Lammens (Antwerp) en Tobe Leysen (OHL).

🚀

Standard moet vasthouden aan Epolo...

Meest recent

Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

3
3
Opstellingen: twee wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

22
22
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

22
22
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

74
74
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

190
190
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

185
185
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

34
34
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

232
232
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

48
48
Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

260
260
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

81
81
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

100
100
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

328
328
Razend spannende Ballon d'Or-strijd: dit zijn de topfavorieten

Eind volgende maand wordt de winnaar van de Ballon d'Or bekend gemaakt. Onder meer ter ere van de ...

178
178
Kippenvel op Bosuil: Overmars krijgt pakkend afscheid

Royal Antwerp FC kruist zondagmiddag de degens met vicekampioen Union SG. Die wedstrijd staat in ...

107
107
Valentine Besard slaat Van Gucht met complete verstomming

Het waren spannende dagen voor zowel Ruben Van Gucht als Valentine Besard. De twee zijn ondertussen ...

27
27
Club in de wolken: extra wapens voor clash met Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

425
425
Compper wisselt vier keer, sterkhouders terug bij Union

Union SG wil de interland-periode inzetten als co-leider in de Jupiler Pro League. Maar dan moet het ...

30
30
Hard dilemma Van Bommel: bijrol voor drie grote namen?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

303
303
TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

221
221
Grote frustratie Zulte Waregem: Beale slaat op tafel

Zulte Waregem kon tegen RSC Anderlecht geen vuist maken en ging in het Lotto Park met 3-0 onderuit. ...

249
249
Antwerp-pion flirt plots met buitenlandse transfer

Royal Antwerp FC is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Onder Mavin Compper was de start goed, ...

219
219
‘KV Mechelen hakt knoop door over ontslag Vanderbiest’

Fred Vanderbiest ligt al een tijdje onder vuur bij KV Mechelen. Na een 3 op 21 is het vijf voor ...

624
624
Onrust bij OHL? Spelers slaan keihard terug

Oud-Heverlee Leuven heeft de eerste driepunter van het seizoen te pakken. Timmy Simons lag zwaar ...

94
94
Zulte Waregem verbaast na Anderlecht: “Intimideren door fans”

Zulte Waregem was sterk aan het seizoen begonnen, maar tegen RSC Anderlecht ging Essevee roemloos ...

662
662

Meer sportnieuws