Revelatie Standard plots onder vuur: "Ik moet erdoor"

door
Revelatie Standard plots onder vuur:

Standard heeft het dit seizoen vooralsnog beter gedaan dan verwacht, want de Rouches leken een lange strijd om het behoud te zullen moeten voeren. Voorlopig zijn ze echter erin geslaagd om weg te blijven uit de gevarenzone. Pas vorig weekend volgde eigenlijk een eerste echte ontgoocheling.

In de klassieker op het veld van Anderlecht gaf Standard immers niet thuis en ging kansloos met 3-0 onderuit. Ook doelman Matthieu Epolo deelde in de malaise. De 19-jarige was één van de revelaties van het seizoen door zes keer de nul te houden, maar ging in het Lotto Park in de fout bij de twee eerste doelpunten.

LEES OOK: Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

Epolo onder vuur na foutjes

Daardoor kwam stilaan de eerste kritiek bovendrijven. Ook Arnaud Bodart loopt immers nog steeds in Luik rond en dus gingen stemmen op dat Ivan Leko misschien toch maar moet teruggrijpen naar de meer ervaren voormalige nummer één.

Epolo lijkt echter bijzonder rustig te blijven onder die situatie. "Ik weet zelfs niet of ik kritiek gekregen heb. Ik wist op het einde van de match wel meteen dat er een polemiek zou zijn", vertelt hij aan RTL. "Ik volg Arnaud op en dat is geen makkelijke situatie. Er zal altijd geoordeeld worden, ook als ik een goede match speel."

Rustig blijven onder kritiek

"Sommige supporters zullen me steunen, anderen zullen zeggen dat Arnaud terug moet komen. Maar ik hoop dat ik nog steun zal krijgen. De staf staat wel achter me en ik heb heel wat steunberichtjes gekregen. Het hoort ook bij de job van een profvoetballer. Ik zal erdoor moeten", besluit Epolo.

Hij kan zijn gedachten alvast wat verzetten bij de Jonge Duivels, waar hij opnieuw opgeroepen werd voor de interlands tegen Schotland en Hongarije. Er ligt ook een basisplaats voor het grijpen, want Maarten Vandevoordt werd opgeroepen voor de A-ploeg. Epolo zal daarvoor de concurrentie aan moeten gaan met Senne Lammens (Antwerp) en Tobe Leysen (OHL).

🚀

Standard moet vasthouden aan Epolo...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

49
49
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

24
24
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

94
94
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

198
198
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

359
359
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

267
267
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

210
210
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

85
85
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

137
137
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws