Revelatie Standard plots onder vuur: "Ik moet erdoor"

door
Revelatie Standard plots onder vuur:

Standard heeft het dit seizoen vooralsnog beter gedaan dan verwacht, want de Rouches leken een lange strijd om het behoud te zullen moeten voeren. Voorlopig zijn ze echter erin geslaagd om weg te blijven uit de gevarenzone. Pas vorig weekend volgde eigenlijk een eerste echte ontgoocheling.

In de klassieker op het veld van Anderlecht gaf Standard immers niet thuis en ging kansloos met 3-0 onderuit. Ook doelman Matthieu Epolo deelde in de malaise. De 19-jarige was één van de revelaties van het seizoen door zes keer de nul te houden, maar ging in het Lotto Park in de fout bij de twee eerste doelpunten.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Epolo onder vuur na foutjes

Daardoor kwam stilaan de eerste kritiek bovendrijven. Ook Arnaud Bodart loopt immers nog steeds in Luik rond en dus gingen stemmen op dat Ivan Leko misschien toch maar moet teruggrijpen naar de meer ervaren voormalige nummer één.

Epolo lijkt echter bijzonder rustig te blijven onder die situatie. "Ik weet zelfs niet of ik kritiek gekregen heb. Ik wist op het einde van de match wel meteen dat er een polemiek zou zijn", vertelt hij aan RTL. "Ik volg Arnaud op en dat is geen makkelijke situatie. Er zal altijd geoordeeld worden, ook als ik een goede match speel."

Rustig blijven onder kritiek

"Sommige supporters zullen me steunen, anderen zullen zeggen dat Arnaud terug moet komen. Maar ik hoop dat ik nog steun zal krijgen. De staf staat wel achter me en ik heb heel wat steunberichtjes gekregen. Het hoort ook bij de job van een profvoetballer. Ik zal erdoor moeten", besluit Epolo.

Hij kan zijn gedachten alvast wat verzetten bij de Jonge Duivels, waar hij opnieuw opgeroepen werd voor de interlands tegen Schotland en Hongarije. Er ligt ook een basisplaats voor het grijpen, want Maarten Vandevoordt werd opgeroepen voor de A-ploeg. Epolo zal daarvoor de concurrentie aan moeten gaan met Senne Lammens (Antwerp) en Tobe Leysen (OHL).

Standard moet vasthouden aan Epolo...

Meest recent

'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

12
12
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

92
92
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

160
160
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

111
111
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

234
234
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

246
246
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

84
84
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

231
231
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

131
131
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

519
519
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

535
535
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

372
372
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

320
320
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

154
154
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

606
606
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

534
534
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

340
340
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

169
169
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

488
488
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

231
231
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

314
314
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

87
87
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

204
204
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

457
457

Meer sportnieuws