Revelatie Standard plots onder vuur: "Ik moet erdoor"

door
Revelatie Standard plots onder vuur:

Standard heeft het dit seizoen vooralsnog beter gedaan dan verwacht, want de Rouches leken een lange strijd om het behoud te zullen moeten voeren. Voorlopig zijn ze echter erin geslaagd om weg te blijven uit de gevarenzone. Pas vorig weekend volgde eigenlijk een eerste echte ontgoocheling.

In de klassieker op het veld van Anderlecht gaf Standard immers niet thuis en ging kansloos met 3-0 onderuit. Ook doelman Matthieu Epolo deelde in de malaise. De 19-jarige was één van de revelaties van het seizoen door zes keer de nul te houden, maar ging in het Lotto Park in de fout bij de twee eerste doelpunten.

LEES OOK: Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Epolo onder vuur na foutjes

Daardoor kwam stilaan de eerste kritiek bovendrijven. Ook Arnaud Bodart loopt immers nog steeds in Luik rond en dus gingen stemmen op dat Ivan Leko misschien toch maar moet teruggrijpen naar de meer ervaren voormalige nummer één.

Epolo lijkt echter bijzonder rustig te blijven onder die situatie. "Ik weet zelfs niet of ik kritiek gekregen heb. Ik wist op het einde van de match wel meteen dat er een polemiek zou zijn", vertelt hij aan RTL. "Ik volg Arnaud op en dat is geen makkelijke situatie. Er zal altijd geoordeeld worden, ook als ik een goede match speel."

Rustig blijven onder kritiek

"Sommige supporters zullen me steunen, anderen zullen zeggen dat Arnaud terug moet komen. Maar ik hoop dat ik nog steun zal krijgen. De staf staat wel achter me en ik heb heel wat steunberichtjes gekregen. Het hoort ook bij de job van een profvoetballer. Ik zal erdoor moeten", besluit Epolo.

Hij kan zijn gedachten alvast wat verzetten bij de Jonge Duivels, waar hij opnieuw opgeroepen werd voor de interlands tegen Schotland en Hongarije. Er ligt ook een basisplaats voor het grijpen, want Maarten Vandevoordt werd opgeroepen voor de A-ploeg. Epolo zal daarvoor de concurrentie aan moeten gaan met Senne Lammens (Antwerp) en Tobe Leysen (OHL).

Standard moet vasthouden aan Epolo...

Meest recent

Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

36
36
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

110
110
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

79
79
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

42
42
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

13
13
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

435
435
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

246
246
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

352
352
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

99
99
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

496
496
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

885
885
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

270
270
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

577
577
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

296
296
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

223
223
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

120
120
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

90
90
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

57
57
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

240
240
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

36
36
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

195
195
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

245
245
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

50
50
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

142
142

Meer sportnieuws