UEFA in het nauw gedreven: Mbappé en Lukaku eisen actie

door
UEFA in het nauw gedreven: Mbappé en Lukaku eisen actie

De voetbalbobo's luisteren niet naar de fans en de voetballers, waardoor de spelers maar zelf het heft in handen nemen. Spelers gaan meer en meer zelf hun agenda samenstellen. Dat is slecht nieuws voor de nationale ploegen én het Europese clubvoetbal.

LEES OOK: Ongelooflijk: Noorwegen scoort 11 keer in één match

Véél te druk programma

In de Europa League speelden heel wat ploegen met een veredeld B-elftal vanwege het zeer drukke programma. Een mooie steek naar de UEFA, die de Europese matchen nog maar eens uitbreidde. Er is ook verzadiging merkbaar bij de voetbalfans, want Europese duels zijn steeds vaker niet dan wel uitverkocht. 

Daarnaast worden er ook steeds meer matchen gespeeld voor de nationale elftallen. Onder meer de compleet nutteloze Nations League is er daar een van. Geen kat die er wakker van ligt en al zeker de spelers niet. In België krijgen spelers als Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne onterechte kritiek, in Frankrijk is het de beurt aan Kylian Mbappé. Daarnaast zijn er nog héél veel spelers bij toplanden die een 'pijntje' hebben. Het is de dood van een competitie als matchen als België - Frankrijk in de Nations League met twee halve B-ploegen wordt afgewerkt. Een duidelijk signaal van de spelers.

Geen Mbappé bij Frankrijk

Marcel Desailly is een ex-voetballer én was in het verleden een trotse international bij Frankrijk. Hij begrijp Mbappé maar al te goed. "Ik denk dat het zorgvuldig is overwogen, wetende dat er veel van Kylian wordt gevraagd bij zijn nieuwe club, Real Madrid. Is de Nations League nu echt zo belangrijk? We hebben genoeg potentie in Frankrijk", zei de voormalige verdediger.

Lees ook: 

Goed signaal van de spelers?

Meest recent

De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

33
33
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

23
23
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

38
38
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

88
88
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

203
203
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

438
438
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

579
579
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

336
336
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

258
258
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

102
102
Onrustwekkend nieuws over Homawoo na zware botsing

Standard is er vrijdagavond opnieuw niet in geslaagd om een wedstrijd te winnen, maar daar zullen ze ...

0
0
Raar tafereel: 5 Beerschot-fans afgevoerd na bizarre aanval

Beerschot is goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. Ze pronken met een elf op ...

156
156
Standard baalt en laat in slot zege liggen tegen KV Mechelen

Vincent Euvrard wacht nog altijd op zijn eerste overwinning als trainer van Standard. Ook in zijn ...

161
161
Leverkusen verrijst na ontslag Ten Hag, debuut Vermeeren

Vrijdagavond werd er ook in enkele van de grote competities weer gevoetbald. In de Bundesliga is ...

170
170
Zware kritiek op mercato Anderlecht: Renard reageert

Bij Anderlecht lijkt het stof stilaan te gaan liggen na enkele woelige weken. Het ontslag van ...

406
406
Lokeren veegt eindelijk nul weg, ook Beerschot pakt zege

Vrijdagavond werd er ook in de Challenger Pro League opnieuw gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

69
69
Onrust bij Club: Van der Elst vreest keepersramp

Zaterdag gaat Club Brugge in zijn volgende competitiewedstrijd op bezoek bij La Louvière en ...

162
162
Sclessin meteen muisstil na akelig moment

De Jupiler Pro League werd vrijdagavond weer op gang getrapt na een pauze van twee weken. De zevende ...

0
0
Fans woedend op DAZN, Bouchez geeft opvallend advies

Er was de voorbije weken heel wat te doen over waar de wedstrijden uit de Belgische competitie te ...

960
960
Alarm bij Rode Duivels: sleutelspeler haakt af in oktober

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op de voorbije interlandperiode, waarin Liechtenstein ...

137
137
Droomstart voorbij: Lammens krijgt klap bij Man Utd

Senne Lammens versierde iets minder dan twee weken geleden zijn droomtransfer. De doelman verruilde ...

227
227
Renard vernedert Rits: drama barst los bij Anderlecht

Olivier Renard, niet Besnik Hasi, trekt de harde lijn: Mats Rits verdwijnt richting Futures zonder ...

869
869
Verrassing bij Anderlecht: bizarre optie voor de punt

RSC Anderlecht maakt zich op voor een heel belangrijk drieluik. Ze moeten aan de bak tegen KRC Genk ...

368
368
Chelsea weet niet van stoppen en legt ex-speler Antwerp vast

Chelsea kende de voorbije maanden een sportieve heropleving na enkele magere jaren. De Blues zetten ...

63
63
'Borguet en Renard slaan na Simic wéér toe'

Tim Borguet en Olivier Renard kenden een heel moeilijke mercato. RSC Anderlecht lijkt allerminst ...

466
466

Meer sportnieuws