Delorge geeft oorzaak voor zure uitschuiver AA Gent

door
Delorge geeft oorzaak voor zure uitschuiver AA Gent

AA Gent heeft een vrij tegenvallende week achter de rug. Enkele dagen na de logische nederlaag op het veld van Chelsea FC, liepen de Buffalo's ook in eigen land averij op. Zo bleven de Oost-Vlamingen zondag op een 1-1-gelijkspel steken tegen STVV.

De ploeg van coach Wouter Vrancken was bezig aan een goede reeks in de eigen competitie. Na een knappe 9 op 12 tegen KV Mechelen, Club Brugge, Cercle Brugge en OH Leuven, waren de Buffalo's weer opgeklommen naar de bovenste regionen van het klassement.

Bovendien was de Europese nederlaag op Chelsea op voorhand al ingecalculeerd. Gent mocht zelfs tevreden zijn dat het twee keer kon scoren op Stamford Bridge. De Oost-Vlamingen trokken zondag dan ook met het nodige vertrouwen richting de Haspengouw.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Fysiek afgetroefd

Maar tegen een gretig STVV bleken de Buffalo's op hun limieten te botsen. Felice Mazzu, die in Sint-Truiden nog steeds pronkt met een ongeslagen rapport, had zijn pionnetjes opnieuw netjes geschikt. Het was echter vooral op fysiek vlak dat de bezoekers de duimen moesten leggen.

Ook Mathias Delorge gaf achteraf toe dat de vermoeidheid zijn tol eiste. "Ik had het gevoel dat er erg veel moest gelopen worden – het spel ging constant op en af. Totaal geen gesloten wedstrijd, dat was erg vermoeiend", reageerde de middenvelder op de clubwebsite.

Te veel onzuiverheden

Dat Gent wat vermoeid oogde is niet onlogisch gezien het bijzonder drukke programma. Al kropen er ook te veel slordigheden in het spel. "Het was niet gemakkelijk om tegen hen te voetballen, met hun hoge druk en het gegeven dat ze alles goed vastzetten. In het begin lukte dat bij ons ook, maar gaandeweg sloop er te veel onzuiverheid in ons spel", gaf Delorge toe.

Is de kern van Gent breed genoeg om op drie fronten te strijden?

Meest recent

Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

19
19
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

19
19
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

23
23
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

29
29
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

19
19
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

114
114
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

59
59
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

211
211
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

305
305
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

84
84
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

152
152
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

328
328
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

158
158
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

333
333
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

141
141
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

339
339
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

324
324
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

293
293
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

574
574
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

597
597
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

104
104
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

212
212
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

575
575
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

565
565
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331

Meer sportnieuws