Delorge geeft oorzaak voor zure uitschuiver AA Gent

door
Delorge geeft oorzaak voor zure uitschuiver AA Gent

AA Gent heeft een vrij tegenvallende week achter de rug. Enkele dagen na de logische nederlaag op het veld van Chelsea FC, liepen de Buffalo's ook in eigen land averij op. Zo bleven de Oost-Vlamingen zondag op een 1-1-gelijkspel steken tegen STVV.

De ploeg van coach Wouter Vrancken was bezig aan een goede reeks in de eigen competitie. Na een knappe 9 op 12 tegen KV Mechelen, Club Brugge, Cercle Brugge en OH Leuven, waren de Buffalo's weer opgeklommen naar de bovenste regionen van het klassement.

Bovendien was de Europese nederlaag op Chelsea op voorhand al ingecalculeerd. Gent mocht zelfs tevreden zijn dat het twee keer kon scoren op Stamford Bridge. De Oost-Vlamingen trokken zondag dan ook met het nodige vertrouwen richting de Haspengouw.

LEES OOK: Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Fysiek afgetroefd

Maar tegen een gretig STVV bleken de Buffalo's op hun limieten te botsen. Felice Mazzu, die in Sint-Truiden nog steeds pronkt met een ongeslagen rapport, had zijn pionnetjes opnieuw netjes geschikt. Het was echter vooral op fysiek vlak dat de bezoekers de duimen moesten leggen.

Ook Mathias Delorge gaf achteraf toe dat de vermoeidheid zijn tol eiste. "Ik had het gevoel dat er erg veel moest gelopen worden – het spel ging constant op en af. Totaal geen gesloten wedstrijd, dat was erg vermoeiend", reageerde de middenvelder op de clubwebsite.

Te veel onzuiverheden

Dat Gent wat vermoeid oogde is niet onlogisch gezien het bijzonder drukke programma. Al kropen er ook te veel slordigheden in het spel. "Het was niet gemakkelijk om tegen hen te voetballen, met hun hoge druk en het gegeven dat ze alles goed vastzetten. In het begin lukte dat bij ons ook, maar gaandeweg sloop er te veel onzuiverheid in ons spel", gaf Delorge toe.

Is de kern van Gent breed genoeg om op drie fronten te strijden?

Meest recent

Transferbommetje: "Heb geen gesprekken gevoerd met AA Gent"

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. Er werd snel een overeenkomst gevonden met ...

0
0
Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

28
28
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

180
180
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

14
14
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

223
223
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

47
47
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

99
99
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

24
24
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

52
52
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

74
74
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

56
56
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

39
39
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

78
78
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

35
35
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

68
68
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

693
693
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

231
231
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

289
289
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

90
90
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

545
545
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

94
94
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

112
112
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

167
167

Meer sportnieuws