Muslic: "Dat krijg je met de jongste kern van België"

315
Muslic:

Cercle Brugge draait een zeer moeilijk seizoen in de Jupiler Pro League. De Vereniging verloor kansloos met Royal Antwerp FC en na tien speeldagen telt het amper acht punten. Ze staan daardoor voorlaatste. Trainer Miron Muslic sprak na de nederlaag met Sporza.

LEES OOK: Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

Moeilijk seizoen voor Cercle Brugge

Cercle Brugge verloor zes van zijn tien competitieduels. Is de code van Muslic gekraakt? Het lijkt er zo stilaan op, want Cercle Brugge ziet sterretjes in de Belgische eerste klasse. Muslic gaf zijn mening over de huidige gang van zaken.

"We begonnen heel dominant aan de wedstrijd en plots staat het 2-0 door twee individuele fouten. Maar dat is de prijs die je betaalt als je met de jongste kern van België werkt. Op de middellange en lange termijn plukken we daar de vruchten van", zei de trainer.

Muslic houdt de druk af

Cercle Brugge doet het zeer goed in Europa, maar in België moeten ze toch gaan opletten dat ze geen seizoen voor het behoud gaan moeten spelen. Muslic maakt zich voorlopig nog geen grote zorgen, al is dat vooral een manier om de druk af te houden. 

"Vandaag hadden we moeite om te scoren, want er waren wel kansen. We zitten in een moeilijke situatie, want we werken met jonge spelers. Op de korte termijn ziet de situatie er uitdagend uit. We weten dat we hieruit moeten komen en dat zullen we ook doen. Het resultaat was slecht vandaag, maar er waren ook veel goede dingen", besloot Muslic.

Gaat Cercle voor het behoud moeten strijden?

Meest recent

Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

2
2
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

21
21
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

18
18
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

8
8
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

16
16
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

82
82
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

27
27
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

60
60
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

253
253
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

393
393
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

115
115
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

280
280
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

141
141
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

119
119
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

506
506
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

581
581
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

790
790
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

671
671
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226

Meer sportnieuws