Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

door
Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

Cercle Brugge moet zondagnamiddag op bezoek op de Bosuil om zich verder te herpakken na een moeilijke competitiestart. Het tankte deze week alvast het nodige vertrouwen met een fraaie triomf in de Conference League, waarin het St. Gallen een 6-2 om de oren gaf.

Het debuut van de Vereniging in een Europese groepfase werd dus een klinkend succes, al was er wel een smetje op de avond. Nog voor rust zag Cercle immers Warleson uitvallen met een ogenschijnlijk zware blessure.

LEES OOK: De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

Cercle moet Warleson weken missen

De doelman verdraaide zijn knie toen hij probeerde om een bal te plukken. Er werd gevreesd dat de Braziliaan lange tijd aan de kant zou moeten blijven en die vrees is uiteindelijk ook deels uitgekomen.

Cercle laat weten dat Warleson meerdere weken aan de kant zal moeten blijven. Geen maandenlange afwezigheid dus, maar Cercle zal hem wel moeten missen op de Bosuil en wellicht ook nog enkele matchen na de interlandbreak.

Geen grote schade bij Nazinho

Beter nieuws konden ze dan weer melden over Flavio Nazinho. Ook de Portugese back moest tegen St. Gallen geblesseerd naar de kant, al gaf Miron Muslic meteen na de match al aan dat de schade wellicht niet zo groot was en dat zijn wissel er eerder uit voorzorg kwam.

Uiteindelijk blijkt Nazinho een lichte spierblessure opgelopen te hebben, waardoor hij een 'korte periode' onbeschikbaar zal zijn. Ook hij moet de trip naar Antwerpen missen, maar keert na de interlandbreak wellicht snel terug.

Zal Cercle zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

0
0
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

39
39
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

7
7
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

51
51
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

205
205
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

30
30
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

174
174
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

84
84
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

85
85
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

78
78
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

19
19
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

196
196
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

227
227
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

284
284
Standard nekt zichzelf: "Eigenlijk is het een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

100
100
'Barça hoest miljoenen op: eerste zomertransfer binnen'

FC Barcelona staat zaterdagnamiddag voor een belangrijke afspraak in La Liga. De Catalanen willen ...

83
83
Het knalt bij Club Brugge: Leko kegelt speler eruit

Bij Club Brugge is de boodschap plots keihard. Ivan Leko heeft een duidelijke keuze gemaakt en dat ...

519
519
Gecontesteerde scheidsrechter voor Genk-Gent: De Mil reageert

De strijd om de drie resterende tickets voor de Champions' Play-Offs loopt volop en dit weekend ...

299
299
'Taravel grijpt in: groot slachtoffer in basisploeg'

RSC Anderlecht krijgt zaterdagavond het bezoek van OH Leuven. Indien Paars-Wit de drie punten thuis ...

351
351
'Club Brugge maakt balans op: tweetal de uitgang gewezen'

Club Brugge heeft deze week de Champions League met opgeheven hoofd verlaten. Blauw-Zwart kan zich ...

620
620
Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

326
326
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

58
58
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

114
114

Meer sportnieuws