Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

188 stemmen
Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

Cercle Brugge moet zondagnamiddag op bezoek op de Bosuil om zich verder te herpakken na een moeilijke competitiestart. Het tankte deze week alvast het nodige vertrouwen met een fraaie triomf in de Conference League, waarin het St. Gallen een 6-2 om de oren gaf.

Het debuut van de Vereniging in een Europese groepfase werd dus een klinkend succes, al was er wel een smetje op de avond. Nog voor rust zag Cercle immers Warleson uitvallen met een ogenschijnlijk zware blessure.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle moet Warleson weken missen

De doelman verdraaide zijn knie toen hij probeerde om een bal te plukken. Er werd gevreesd dat de Braziliaan lange tijd aan de kant zou moeten blijven en die vrees is uiteindelijk ook deels uitgekomen.

Cercle laat weten dat Warleson meerdere weken aan de kant zal moeten blijven. Geen maandenlange afwezigheid dus, maar Cercle zal hem wel moeten missen op de Bosuil en wellicht ook nog enkele matchen na de interlandbreak.

Geen grote schade bij Nazinho

Beter nieuws konden ze dan weer melden over Flavio Nazinho. Ook de Portugese back moest tegen St. Gallen geblesseerd naar de kant, al gaf Miron Muslic meteen na de match al aan dat de schade wellicht niet zo groot was en dat zijn wissel er eerder uit voorzorg kwam.

Uiteindelijk blijkt Nazinho een lichte spierblessure opgelopen te hebben, waardoor hij een 'korte periode' onbeschikbaar zal zijn. Ook hij moet de trip naar Antwerpen missen, maar keert na de interlandbreak wellicht snel terug.

Zal Cercle zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

6
6
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

11
11
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

54
54
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

167
167
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

65
65
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

259
259
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

331
331
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

94
94
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

180
180
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

227
227
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

148
148
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

253
253
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

482
482
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

149
149
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

154
154
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

162
162
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

135
135
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

298
298
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

373
373
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

617
617
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

477
477
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

574
574
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

301
301
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

110
110

Meer sportnieuws