Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

188 stemmen
Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

Cercle Brugge moet zondagnamiddag op bezoek op de Bosuil om zich verder te herpakken na een moeilijke competitiestart. Het tankte deze week alvast het nodige vertrouwen met een fraaie triomf in de Conference League, waarin het St. Gallen een 6-2 om de oren gaf.

Het debuut van de Vereniging in een Europese groepfase werd dus een klinkend succes, al was er wel een smetje op de avond. Nog voor rust zag Cercle immers Warleson uitvallen met een ogenschijnlijk zware blessure.

LEES OOK: 'Cercle verrast en haalt ex-speler Union terug naar JPL'

Cercle moet Warleson weken missen

De doelman verdraaide zijn knie toen hij probeerde om een bal te plukken. Er werd gevreesd dat de Braziliaan lange tijd aan de kant zou moeten blijven en die vrees is uiteindelijk ook deels uitgekomen.

Cercle laat weten dat Warleson meerdere weken aan de kant zal moeten blijven. Geen maandenlange afwezigheid dus, maar Cercle zal hem wel moeten missen op de Bosuil en wellicht ook nog enkele matchen na de interlandbreak.

Geen grote schade bij Nazinho

Beter nieuws konden ze dan weer melden over Flavio Nazinho. Ook de Portugese back moest tegen St. Gallen geblesseerd naar de kant, al gaf Miron Muslic meteen na de match al aan dat de schade wellicht niet zo groot was en dat zijn wissel er eerder uit voorzorg kwam.

Uiteindelijk blijkt Nazinho een lichte spierblessure opgelopen te hebben, waardoor hij een 'korte periode' onbeschikbaar zal zijn. Ook hij moet de trip naar Antwerpen missen, maar keert na de interlandbreak wellicht snel terug.

Zal Cercle zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

5
5
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

86
86
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

42
42
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

73
73
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

307
307
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

275
275
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

285
285
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

76
76
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

502
502
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

99
99
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

337
337
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

47
47
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

271
271
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

848
848
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

227
227
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

331
331
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

463
463
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

93
93
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

567
567
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

112
112
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

328
328

Meer sportnieuws