Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

door
Cercle moet na Europese triomf sterkhouder weken missen

Cercle Brugge moet zondagnamiddag op bezoek op de Bosuil om zich verder te herpakken na een moeilijke competitiestart. Het tankte deze week alvast het nodige vertrouwen met een fraaie triomf in de Conference League, waarin het St. Gallen een 6-2 om de oren gaf.

Het debuut van de Vereniging in een Europese groepfase werd dus een klinkend succes, al was er wel een smetje op de avond. Nog voor rust zag Cercle immers Warleson uitvallen met een ogenschijnlijk zware blessure.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Cercle moet Warleson weken missen

De doelman verdraaide zijn knie toen hij probeerde om een bal te plukken. Er werd gevreesd dat de Braziliaan lange tijd aan de kant zou moeten blijven en die vrees is uiteindelijk ook deels uitgekomen.

Cercle laat weten dat Warleson meerdere weken aan de kant zal moeten blijven. Geen maandenlange afwezigheid dus, maar Cercle zal hem wel moeten missen op de Bosuil en wellicht ook nog enkele matchen na de interlandbreak.

Geen grote schade bij Nazinho

Beter nieuws konden ze dan weer melden over Flavio Nazinho. Ook de Portugese back moest tegen St. Gallen geblesseerd naar de kant, al gaf Miron Muslic meteen na de match al aan dat de schade wellicht niet zo groot was en dat zijn wissel er eerder uit voorzorg kwam.

Uiteindelijk blijkt Nazinho een lichte spierblessure opgelopen te hebben, waardoor hij een 'korte periode' onbeschikbaar zal zijn. Ook hij moet de trip naar Antwerpen missen, maar keert na de interlandbreak wellicht snel terug.

Zal Cercle zijn afwezigheid kunnen opvangen?

Meest recent

Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

15
15
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

33
33
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

24
24
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

71
71
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

22
22
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

91
91
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

57
57
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

162
162
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

457
457
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

379
379
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

49
49
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

359
359
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

130
130
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

55
55
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

112
112
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

97
97
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

362
362
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

238
238
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

259
259
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

204
204
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

128
128
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

305
305
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

345
345
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

962
962

Meer sportnieuws