Mea culpa na nederlaag Genk: "Neem het mezelf kwalijk"

door
Mea culpa na nederlaag Genk:

KRC Genk heeft na zeven overwinningen op rij weer kennis gemaakt met de nederlaag. De leider liet zich verrassen door KV Kortrijk, dat een vroege achterstand nog omkeerde met twee doelpunten op drie minuten tijd. Daarna kon Genk niet meer terugslaan.

Nochtans had het daarvoor wel de kansen, maar afwerken lukte niet. Kortrijk-doelman Gunnarsson kende een begenadigde dag, maar Genk moet ook in eigen boezem kijken. Vooral topschutter Tolu Arokodare faalde in de afwerking en miste maar liefst vier grote kansen.

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Tolu laat de kansen liggen

"We waren hier ongelukkig. We hadden onze kansen. Ik had mijn kansen. Ik heb ze niet omgezet", stak de Nigeriaan bij Het Laatste Nieuws de hand in eigen boezem. "Als wij - en zéker ikzelf - een beetje klinischer waren geweest, dan hadden we hier nooit verloren. Ik moet streng zijn voor mezelf."

Nochtans vindt Tolu dit seizoen wel vlotjes de weg naar de netten. Hij zit al aan zes doelpunten in de Jupiler Pro League, maar desondanks vindt hij dat hij toch beter moet doen.

Tolu steekt hand in eigen boezem

" Het team rekent op mij om te scoren en ik had hier echt beter moeten doen. Ik sta nu al twee matchen droog. Het is de tweede match dat ik het laat liggen en we daardoor punten morsen. Ik blijf wel in de positie dat ik kansen krijg, ja. Maar ik moet ze ook afmaken. Ik neem dit mezelf kwalijk. Ik ga hiermee aan de slag ga werken aan mijn afwerking", was hij hard.

Het vertrouwen van Genk krijgt daardoor bij het ingaan van de interlandbreak wel een deukje, al is er zeker geen man overboord. Het blijft immers sowieso leider in de Jupiler Pro League, al kunnen eerste achtervolgers Antwerp en AA Gent straks naderen tot op drie punten.

Had hij moeten scoren?

Meest recent

Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

0
0
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

23
23
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

56
56
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

24
24
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

108
108
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

150
150
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

85
85
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

121
121
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

50
50
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

459
459
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

38
38
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

95
95
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

262
262
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

63
63
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

394
394
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

407
407
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

104
104
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

404
404
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

110
110
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

209
209
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

102
102
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

266
266
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

63
63
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

279
279
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

295
295

Meer sportnieuws