Alweer rellen: Beveren-fans maken het na derbynederlaag bont

door
Alweer rellen: Beveren-fans maken het na derbynederlaag bont

De Belgische voetbalsupporters laten zich de laatste week niet van hun beste kant zien. Het kwam op verschillende momenten al tot rellen en andere incidenten. Zaterdagnamiddag was het nog maar eens prijs.

Vorige week liep de Antwerpse derby helemaal uit de hand nadat de Beerschot-fans vuurpijlen op het veld begonnen te gooien. En ook tijdens de midweek waren er heel wat problemen met Belgische fans. Een fan van Club Brugge bracht een nazigroet tijdens de match op Sturm Graz.

LEES OOK: 'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Ook Beveren-fans rellen

Anderlecht-fans maakten het dan weer héél bont tijdens de uitmatch op Real Sociedad, terwijl er ook beelden opdoken van Gentse supporters die objecten gooiden richting Chelsea-fans. Zaterdag was het nu ook in de Challenger Pro League prijs.

Daar ging SK Beveren pijnlijk onderuit in de Wase derby tegen Lokeren-Temse. De bezoekers hadden dit seizoen nog geen wedstrijd gewonnen en speelde lange tijd met tien, maar haalden het wel met 0-1. Dat konden de fans van Beveren niet verkroppen.

Confrontatie met politie na nederlaag

Het Laatste Nieuws weet dat het na de wedstrijd tot confrontaties met de politie kwam in de straten rond de Freethiel. Er werden rookbommen gegooid richting de agenten.

Die zetten na een tijdje een charge in, waarop de Beverse relschoppers het wel snel op een lopen zetten. Daarmee kwam er wel een einde aan de confrontatie, maar het zet de problemen met supportersgeweld in ons land toch weer in de verf.

Moet er harder ingegrepen worden tegen supportersgeweld?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

2
2
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

13
13
Leko hakt knoop door: Mignolet versus Van den Heuvel

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

3
3
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

25
25
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

225
225
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

141
141
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

89
89
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

78
78
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

316
316
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

413
413
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

301
301
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

116
116
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

87
87
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

72
72
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

131
131
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

28
28
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1224
1224
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

74
74
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

180
180
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

304
304
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

75
75
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

406
406

Meer sportnieuws