Waar blijft 'superfitte' Dennis Praet bij Antwerp?

644 stemmen
Waar blijft 'superfitte' Dennis Praet bij Antwerp?

Dennis Praet werd met veel bombarie binnengehaald bij Royal Antwerp FC, maar de Rode Duivel kwam voorlopig nog maar tot veertig minuten in drie wedstrijden. De voormalige Gouden Schoen werd ook genoemd bij RSC Anderlecht afgelopen zomermercato.

Uiteindelijk koos Praet voor een avontuur op de Bosuil terwijl ex-club Anderlecht Leander Dendoncker binnenhaalde. In tegenstelling tot Praet is Dendoncker al wel een vaste waarde én aanvoerder bij paars-wit. Waar blijft Praet bij Royal Antwerp FC?

LEES OOK: Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Carrière herlanceren

Er was een tijd dat Praet steevast in de selectie van de Rode Duivels zat. Bij Leicester City is de middenvelder echter naar de achtergrond verdwenen. Na het aflopen van zijn contract had Praet zijn ogen gericht op een Italiaanse terugkeer, maar er was een gebrek aan interesse.

Aanvankelijk had Antwerp ook een aanbieding neergelegd bij Davy Klaassen, maar die zit inmiddels bij ex-club Ajax. Praet werd vervolgens binnengehaald en de vijftienvoudige Rode Duivel maakte ook indruk tijdens zijn medische testen. Hij was meteen de derde beste in de gehele Antwerp-kern.

Duidelijkheid De Roeck 

Maar voorlopig blijven de fans op hun honger zitten. Er is ook de kwestie waar Jonas De Roeck de middenvelder zal inpassen, maar op een persconferentie voor de match tegen Cercle Brugge verschafte de T1 meer informatie. “Hij heeft in die periode zeker vorderingen gemaakt. Elke week wordt Dennis fitter en fitter”, citeert Het Laatste Nieuws.

Ook een basisplek is niet uitgesloten, maar dat is mogelijk te snel. “Alles is mogelijk. Maar wij bekijken rustig wanneer het volgens ons het juiste moment is. De komende interlandbreak zullen we trouwens gebruiken om de jongens die minder minuten gemaakt hebben tijd te geven om ritme op te doen én om goed door te trainen.”

Denk jij dat Praet nog van waarde zal zijn bij Antwerp?

Meest recent

Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

9
9
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

257
257
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

8
8
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

172
172
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

21
21
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

8
8
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

22
22
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

116
116
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

191
191
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

172
172
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

638
638
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

482
482
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

354
354
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

224
224
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

242
242
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

94
94
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

62
62
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

230
230
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

94
94
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

74
74
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

426
426
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

210
210
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

246
246
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

499
499
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

121
121

Meer sportnieuws