Twee ‘vergeten’ Rode Duivels: maken ze nog kans op selectie?

door
Twee ‘vergeten’ Rode Duivels: maken ze nog kans op selectie?

Bondscoach Domenico Tedesco heeft zijn selectie voor de interlands tegen Italië en Frankrijk naar buiten gebracht. Daar zaten weer enkele verrassende namen in met vier debutanten.

Zoals aangekondigd zijn Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku er niet bij. Voor die laatste is er niet echt een vervanger opgeroepen. Loïs Openda is de enige pure centrumspits in de selectie. Tedesco gaf een persconferentie en liet zich uit over zijn opties in de aanval. Twee ‘vergeten’ Rode Duivels mogen nog steeds hopen op een selectie.

LEES OOK: Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Veel opties?

Volgens Tedesco heeft hij veel opties voorin. "We hebben veel spelers die als centrumspits kunnen spelen. Naast Loïs Openda ook Cyril Ngonge, Charles De Ketelaere, Leandro Trossard of zelfs Dodi Lukebakio”, citeert Het Nieuwsblad de bondscoach van de Rode Duivels.

Routiniers zoals Michy Batshuayi en Christian Benteke zijn nog niet afgeschreven, laat Tedesco weten. Batshuayi maakt het mooie weer bij Galatasaray terwijl Benteke de topschutter is in de Amerikaanse MLS. "Maar ik wil nu deze jongens de kans geven om zich te tonen”, klinkt het.

Goals gezocht

Lukaku is bij de Rode Duivels een garantie voor goals, maar vervanger Openda moet zijn draai nog vinden bij de Belgische nationale ploeg. Bij RB Leipzig vindt hij de weg naar doel blindelings, maar in een Belgisch truitje loopt het een pak minder.

Batshuayi was in het verleden altijd goed voor een doelpunt ondanks zijn invallersrol bij de Rode Duivels. Ook Benteke heeft al bewezen een neus voor goals te hebben. Big Ben is momenteel één van de smaakmakers in de MLS.

Moeten Batshuayi en/of Benteke weer een kans krijgen bij de Rode Duivels?

Meest recent

Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

24
24
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

119
119
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

248
248
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

191
191
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

159
159
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

186
186
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

46
46
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

166
166
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

93
93
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

239
239
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

437
437
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

275
275
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

243
243
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

208
208
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

324
324
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

308
308
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

377
377
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

320
320
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

124
124
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

83
83
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

208
208
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

236
236

Meer sportnieuws