Twee ‘vergeten’ Rode Duivels: maken ze nog kans op selectie?

626 stemmen
Twee ‘vergeten’ Rode Duivels: maken ze nog kans op selectie?

Bondscoach Domenico Tedesco heeft zijn selectie voor de interlands tegen Italië en Frankrijk naar buiten gebracht. Daar zaten weer enkele verrassende namen in met vier debutanten.

Zoals aangekondigd zijn Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku er niet bij. Voor die laatste is er niet echt een vervanger opgeroepen. Loïs Openda is de enige pure centrumspits in de selectie. Tedesco gaf een persconferentie en liet zich uit over zijn opties in de aanval. Twee ‘vergeten’ Rode Duivels mogen nog steeds hopen op een selectie.

LEES OOK: Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Veel opties?

Volgens Tedesco heeft hij veel opties voorin. "We hebben veel spelers die als centrumspits kunnen spelen. Naast Loïs Openda ook Cyril Ngonge, Charles De Ketelaere, Leandro Trossard of zelfs Dodi Lukebakio”, citeert Het Nieuwsblad de bondscoach van de Rode Duivels.

Routiniers zoals Michy Batshuayi en Christian Benteke zijn nog niet afgeschreven, laat Tedesco weten. Batshuayi maakt het mooie weer bij Galatasaray terwijl Benteke de topschutter is in de Amerikaanse MLS. "Maar ik wil nu deze jongens de kans geven om zich te tonen”, klinkt het.

Goals gezocht

Lukaku is bij de Rode Duivels een garantie voor goals, maar vervanger Openda moet zijn draai nog vinden bij de Belgische nationale ploeg. Bij RB Leipzig vindt hij de weg naar doel blindelings, maar in een Belgisch truitje loopt het een pak minder.

Batshuayi was in het verleden altijd goed voor een doelpunt ondanks zijn invallersrol bij de Rode Duivels. Ook Benteke heeft al bewezen een neus voor goals te hebben. Big Ben is momenteel één van de smaakmakers in de MLS.

Moeten Batshuayi en/of Benteke weer een kans krijgen bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

4
4
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

8
8
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

22
22
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

178
178
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

75
75
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

171
171
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

84
84
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

191
191
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

113
113
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

280
280
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

163
163
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

134
134
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

393
393
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

122
122
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

299
299
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

125
125
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

282
282
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

231
231
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

315
315
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

127
127
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

247
247
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1271
1271
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

553
553
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

276
276
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

280
280

Meer sportnieuws