'Anderlecht gaat voor verrassing van formaat met nieuwe T1'

2197
'Anderlecht gaat voor verrassing van formaat met nieuwe T1'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Brian Riemer nog steeds op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Verschillende namen passeerden de revue al, maar voorlopig is David Hubert nog steeds de interim-trainer.

Journalist Sacha Tavolieri laat nu een verrassende en nieuwe naam vallen. Anderlecht zou aan het onderhandelen zijn met Vladimir Ivic. Een 47-jarige Servische T1 die in het verleden clubs als Krasnodar en Maccabi Tel-Aviv heeft getraind.

LEES OOK: Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

Verrassing van formaat

Anderlecht kijkt dus ook naar trainers die géén ervaring hebben met de Belgische competitie en met Ivic kan toch worden gesproken van een verrassing van formaat. De Serviër heeft ervaring bij het Griekse PAOK, het Israëlische Maccabi Tel Aviv, het Russische Krasnodar en het Engelse Watford.

Tavolieri meldt dat Ivic de afgelopen dagen heeft gesproken met het bestuur van Anderlecht. Hij is echter niet de enige naam. Er zou ook nog een jonge coach zijn die nog onder contract staat bij zijn club. Zijn naam is nog niet onthuld. Anderlecht blijft achter de schermen werken aan de komst van een nieuwe T1.

Europese opsteker

Ondertussen stuntte Anderlecht in de Europa League door te gaan winnen op het veld van Real Sociedad (1-2). Toch hoopt paars-wit zo snel mogelijk een nieuwe T1 aan te stellen. Bekende namen zoals Mark van Bommel, Karel Geraerts en Hein Vanhaezebrouck werden eerder al genoemd.

Zou Vladimir Ivic een goede T1 zijn voor Anderlecht?

Meest recent

'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

11
11
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

30
30
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

36
36
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

50
50
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

37
37
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

240
240
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

40
40
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

249
249
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

238
238
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

197
197
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

158
158
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

103
103
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

192
192
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

191
191
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

247
247
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

116
116
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

136
136
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

215
215
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

166
166
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

413
413
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

114
114
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

488
488

Meer sportnieuws