Tedesco sprak met De Bruyne over tirade: “Héél emotioneel”

door
Tedesco sprak met De Bruyne over tirade: “Héél emotioneel”

De tirade van Kevin De Bruyne na de vorige interlandperiode zindert nog na. De aanvoerder van de Rode Duivels maakte zijn ploegmakkers met de grond gelijk. Bondscoach Domenico Tedesco blikte op een persconferentie nog eens terug op de situatie.

Na de verloren Nations League-wedstrijd tegen Frankrijk hield De Bruyne geen blad voor de mond. De spelverdeler van Manchester City liet zich volledig gaan voor de camera’s van VTM en meteen werd zijn toekomst bij de nationale ploeg in vraag gesteld. Tedesco gaf uitsluitsel. 

LEES OOK: Nieuwe flirt met De Bruyne: “Contact met entourage”

Héél emotioneel

De Bruyne wil zeker nog doorgaan tot het WK van 2026. Tedesco heeft ook met zijn aanvoerder gepraat over de tirade. "Kevin is een grote speler, maar ook een grote persoonlijkheid. We hebben een lang telefoongesprek gehad na wat er de laatste match gebeurd is”, citeert Het Nieuwsblad de Italiaanse Duitser.

Volgens Tedesco is er geen commotie in de kleedkamer van de Rode Duivels. “Natuurlijk was hij emotioneel, hij wil altijd winnen. Maar hij heeft nooit namen genoemd in de media. We moeten er gewoon mee omgaan. In de media is het een groot item geworden, maar in de kleedkamer is dat geen groot topic."

Geen De Bruyne

Deze interlandperiode zullen de Rode Duivels het zonder aanvoerder De Bruyne moeten doen. De middenvelder kampt met blessureleed bij Manchester City. Opvallend is dat KDB ook al heeft afgezegd voor de interlandperiode van november, dat bevestigde Tedesco. 

Vind jij De Bruyne een goede aanvoerder voor de Rode Duivels?

Meest recent

Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

33
33
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

17
17
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

38
38
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

100
100
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

124
124
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

50
50
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

48
48
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

173
173
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

439
439
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

119
119
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

94
94
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

407
407
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

142
142
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

153
153
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

231
231
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

71
71
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

359
359
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

85
85
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

250
250
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

317
317
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

147
147
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

339
339
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

213
213

Meer sportnieuws