Na Club en Anderlecht gaan ook AA Gent-fans uit de bocht

door
Na Club en Anderlecht gaan ook AA Gent-fans uit de bocht

Qua resultaten kunnen de Belgische clubs zeer tevreden zijn over hun Europese week, maar op een ander vlak is het een gitzwarte week voor ons voetbal. De Belgische fans hebben de voorbije dagen allesbehalve een goede indruk gemaakt tijdens de wedstrijden van hun team.

LEES OOK: Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

Belgische fans misdragen zich massaal

Het begon al op woensdag, toen fans van Club Brugge tijdens de match op Sturm Graz vuurpijlen op het veld gooiden en er ook opnieuw beelden opdoken van een supporter die een nazigroet bracht. Donderdag gingen vervolgens ook de meegereisde Anderlecht-supporters tegen Real Sociedad stevig uit de bocht.

Nu blijken ook een handvol supporters van AA Gent zich misdragen te hebben. De Buffalo's gingen donderdagavond in de Conference League op bezoek bij Chelsea. De trip naar Stamford Bridge moest een feest worden voor Gent, maar dat werd dus toch wat verstoord.

Ook supporters AA Gent maken het te bont

Op sociale media zijn beelden opgedoken van hoe Gentse supporters in de tribunes met objecten gooien naar een aanpalend vak met Chelsea-fans. Er werd gegooid met plastic bekers, maar er is ook te zien hoe één fan een losgerukt zitje richting de Engelse supporters slingert.

Daarnaast vernielden supporters van Gent ook een banner ter ere van Bobby Tambling, een Chelsea-legende die lange tijd topschutter aller tijden van de club was. Het imago van het Belgische voetbal lijkt deze week dus toch wel een deuk gekregen te hebben.

Moeten die fans daarvoor gestraft worden?

Meest recent

UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

18
18
Antwerp tóch genekt door arbitrage? "Als we dat toelaten ..."

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

11
11
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

145
145
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

68
68
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

359
359
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

267
267
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

78
78
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

256
256
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

477
477
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

74
74
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

61
61
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

41
41
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

342
342
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

521
521
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

266
266
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

87
87
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

75
75
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

445
445
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

210
210
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

310
310
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

200
200
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

141
141
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

199
199
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

111
111
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

237
237

Meer sportnieuws