Chelsea-fans vervloeken één man tijdens duel met AA Gent

door
Chelsea-fans vervloeken één man tijdens duel met AA Gent

In de Conference League stond AA Gent donderdagavond voor een loodzware verplaatsing naar Chelsea FC. De Blues wisten in de eerste helft logischerwijs op voorsprong te komen. Maar zeker niet alles liep zoals gewenst bij de Londenaren.

Sinds de noodgedwongen verkoop door Roman Abramovich, is Chelsea in Amerikaanse handen gekomen. Die eigenaars houden er echter een bedenkelijk beleid op na. Zo worden massaal spelers aangeworven aan langlopende contracten. Op die manier kan CFC zijn uitgaven spreiden en hoopt men op termijn de nodige winst op hun te boeken.

LEES OOK: Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Gent ziet af in aanvangsfase

Een groot deel van die spelers wordt eerst verhuurd om hun marktwaarde verder op te krikken. Maar niet voor iedereen werd een oplossing gevonden tijdens de zomermercato. Bijgevolg heeft Chelsea momenteel een wel erg brede spelersselectie. De club besloot dan ook om verschillende jongens niet op te nemen op de Europese lijst.

Bijgevolg startte Chelsea donderdagavond met een veredeld B-elftal tegen de Buffalo's. Maar zelfs dan nog kon coach Enzo Maresca heel wat fraaie spelers tussen de lijnen brengen. Het klasse-verschil in de aanvangsfase was dan ook erg groot. Gent werd volledig overlopen en mocht zelfs van geluk spreken dat enkel Renato Veiga een goaltje meepikte.

Sputterende Badiashile

Naarmate de eerste helft vorderde, loste Chelsea echter zijn greep op de match. De bezoekers konden zowaar enkele kansjes versieren. Bij de Blues was dan ook niet iedereen op de afspraak. Met name verdediger Benoit Badiashile maakte niet bepaald een goede beurt. Op het sociale medium 'X' werd de Fransman dan ook hard aangepakt door de fans van de Londense club.

De voorsprong van Chelsea aan de rust was verdiend ...

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

62
62
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

26
26
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

56
56
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

28
28
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

151
151
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

20
20
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

120
120
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

188
188
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

107
107
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

209
209
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

89
89
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

58
58
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

143
143
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

300
300
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

294
294
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

193
193
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

518
518
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

238
238
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

178
178
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

256
256
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

368
368
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

342
342

Meer sportnieuws