Chelsea-fans vervloeken één man tijdens duel met AA Gent

door
Chelsea-fans vervloeken één man tijdens duel met AA Gent

In de Conference League stond AA Gent donderdagavond voor een loodzware verplaatsing naar Chelsea FC. De Blues wisten in de eerste helft logischerwijs op voorsprong te komen. Maar zeker niet alles liep zoals gewenst bij de Londenaren.

Sinds de noodgedwongen verkoop door Roman Abramovich, is Chelsea in Amerikaanse handen gekomen. Die eigenaars houden er echter een bedenkelijk beleid op na. Zo worden massaal spelers aangeworven aan langlopende contracten. Op die manier kan CFC zijn uitgaven spreiden en hoopt men op termijn de nodige winst op hun te boeken.

LEES OOK: UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

Gent ziet af in aanvangsfase

Een groot deel van die spelers wordt eerst verhuurd om hun marktwaarde verder op te krikken. Maar niet voor iedereen werd een oplossing gevonden tijdens de zomermercato. Bijgevolg heeft Chelsea momenteel een wel erg brede spelersselectie. De club besloot dan ook om verschillende jongens niet op te nemen op de Europese lijst.

Bijgevolg startte Chelsea donderdagavond met een veredeld B-elftal tegen de Buffalo's. Maar zelfs dan nog kon coach Enzo Maresca heel wat fraaie spelers tussen de lijnen brengen. Het klasse-verschil in de aanvangsfase was dan ook erg groot. Gent werd volledig overlopen en mocht zelfs van geluk spreken dat enkel Renato Veiga een goaltje meepikte.

Sputterende Badiashile

Naarmate de eerste helft vorderde, loste Chelsea echter zijn greep op de match. De bezoekers konden zowaar enkele kansjes versieren. Bij de Blues was dan ook niet iedereen op de afspraak. Met name verdediger Benoit Badiashile maakte niet bepaald een goede beurt. Op het sociale medium 'X' werd de Fransman dan ook hard aangepakt door de fans van de Londense club.

De voorsprong van Chelsea aan de rust was verdiend ...

Meest recent

Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

71
71
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

152
152
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

287
287
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

210
210
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

168
168
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

197
197
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

50
50
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

178
178
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

96
96
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

247
247
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

447
447
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

285
285
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

249
249
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

221
221
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

333
333
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

311
311
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

127
127
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

378
378
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

88
88
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

321
321
Géén Anderlecht: Duranville legt opvallende keuze uit

Julien Duranville maakte al op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund. ...

125
125
Rode Duivels hebben tegenstander voor uitzwaaimatch beet

De Rode Duivels hebben hun voorbereiding op het WK van volgende zomer stilaan helemaal klaar. ...

84
84
Terug naar België of knaltransfer? Cuypers geeft hint

Door de langdurige afwezigheid van Romelu Lukaku was er de voorbije maanden een spitsenkwestie bij ...

210
210
STVV baalt hard: Antwerp plukt smaakmaker weg

STVV blijft iedereen verbazen in de Jupiler Pro League en dat blijft niet onopgemerkt. Stilaan ...

236
236

Meer sportnieuws