Chelsea-fans vervloeken één man tijdens duel met AA Gent

163 stemmen
Chelsea-fans vervloeken één man tijdens duel met AA Gent

In de Conference League stond AA Gent donderdagavond voor een loodzware verplaatsing naar Chelsea FC. De Blues wisten in de eerste helft logischerwijs op voorsprong te komen. Maar zeker niet alles liep zoals gewenst bij de Londenaren.

Sinds de noodgedwongen verkoop door Roman Abramovich, is Chelsea in Amerikaanse handen gekomen. Die eigenaars houden er echter een bedenkelijk beleid op na. Zo worden massaal spelers aangeworven aan langlopende contracten. Op die manier kan CFC zijn uitgaven spreiden en hoopt men op termijn de nodige winst op hun te boeken.

LEES OOK: 'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Gent ziet af in aanvangsfase

Een groot deel van die spelers wordt eerst verhuurd om hun marktwaarde verder op te krikken. Maar niet voor iedereen werd een oplossing gevonden tijdens de zomermercato. Bijgevolg heeft Chelsea momenteel een wel erg brede spelersselectie. De club besloot dan ook om verschillende jongens niet op te nemen op de Europese lijst.

Bijgevolg startte Chelsea donderdagavond met een veredeld B-elftal tegen de Buffalo's. Maar zelfs dan nog kon coach Enzo Maresca heel wat fraaie spelers tussen de lijnen brengen. Het klasse-verschil in de aanvangsfase was dan ook erg groot. Gent werd volledig overlopen en mocht zelfs van geluk spreken dat enkel Renato Veiga een goaltje meepikte.

Sputterende Badiashile

Naarmate de eerste helft vorderde, loste Chelsea echter zijn greep op de match. De bezoekers konden zowaar enkele kansjes versieren. Bij de Blues was dan ook niet iedereen op de afspraak. Met name verdediger Benoit Badiashile maakte niet bepaald een goede beurt. Op het sociale medium 'X' werd de Fransman dan ook hard aangepakt door de fans van de Londense club.

🚀

De voorsprong van Chelsea aan de rust was verdiend ...

Meest recent

KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

18
18
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

30
30
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

110
110
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

29
29
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

23
23
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

337
337
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

155
155
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

284
284
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

563
563
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

194
194
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

346
346
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

353
353
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

44
44
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

36
36
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

106
106
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

130
130
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

107
107
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

151
151
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

549
549
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

379
379
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

90
90
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

407
407
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

153
153

Meer sportnieuws