'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

361 stemmen
'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

Ondanks de verrassende nederlaag van deze week tegen Lille OSC, blijft Real Madrid één van de absolute topfavorieten voor de eindzege in de Champions League. Coach Carlo Ancelotti beschikt dan ook over een indrukwekkende selectie. Toch wordt alweer werk gemaakt van extra versterking.

In de voorbije seizoenen werd al een generatiewissel ingezet in het Estadio Santiago Bernabeu. De selectie die de Champions League vier keer had gewonnen op vijf jaar, werd stapsgewijs ontmanteld. Steunpilaren als Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Casemiro, Marcelo, ... vertrokken beurt om beurt uit de Spaanse hoofdstad. Afgelopen zomer werden ook Toni Kroos (gestopt) en Nacho (Saudi-Arabië) aan dat lijstje toegevoegd.

De sportieve leiding zorgde echter dat er verse krachten klaarstonden om het vertrek van deze grote namen op te vangen. Zo werden monstertalenten als Vinicius Junior, Eduardo Camavinga, Rodrygo Goes, ... al op jonge leeftijd naar Bernabeu gehaald. Daarnaast werd de geldbuidel opengetrokken voor jonge sterren als Jude Bellingham en Aurélien Tchouaméni.

LEES OOK: 'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Versterking op de backs

In de voorbije mercato ging men nog een stapje verder. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van Paris Saint-Germain. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Desondanks is de transferhonger nog niet gestild.

Nu de aanvalslinie en het middenveld voor enkele jaren gebeiteld zit, is het vizier immers op de verdediging gericht. Met name op de back-posities wil men versterking strikken in de vorm van twee transfervrije sterren. Alphonso Davies, wiens contract bij Bayern München aflopend is, wordt alvast gevolgd voor de linkerflank.

Maatje Bellingham

Voor de rechterzijde zijn de pijlen dan weer gericht op Trent Alexander-Arnold. De Engelse international is een jeugdproduct van Liverpool FC, waar hij nog steeds als één van de steunpilaren geldt. Maar ook zijn contract loopt na het seizoen af. En voorlopig ging Alexander-Arnold niet in op de voorstellen tot een verlenging.

Daar zou Real dus van willen profiteren. Volgens Relevo werd alvast contact gelegd met zijn entourage om een eventuele transfer te bespreken. Dat Alexander-Arnold goed bevriend is met Jude Bellingham, kan ook in het voordeel van de Madrilenen spelen. Al zal Real enkel toeslaan bij een transfervrije opportuniteit, als de Engelsman toch verlengt is zijn komst van de baan.

🚀

Real Madrid heeft nu al de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

0
0
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

28
28
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

68
68
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

14
14
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

52
52
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

548
548
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

383
383
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

167
167
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

50
50
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

249
249
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

90
90
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

89
89
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

104
104
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

170
170
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

43
43
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

157
157
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

220
220
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

67
67
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

336
336
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

238
238
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

794
794
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

236
236
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

90
90
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

87
87

Meer sportnieuws