'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

door
'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

Ondanks de verrassende nederlaag van deze week tegen Lille OSC, blijft Real Madrid één van de absolute topfavorieten voor de eindzege in de Champions League. Coach Carlo Ancelotti beschikt dan ook over een indrukwekkende selectie. Toch wordt alweer werk gemaakt van extra versterking.

In de voorbije seizoenen werd al een generatiewissel ingezet in het Estadio Santiago Bernabeu. De selectie die de Champions League vier keer had gewonnen op vijf jaar, werd stapsgewijs ontmanteld. Steunpilaren als Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Casemiro, Marcelo, ... vertrokken beurt om beurt uit de Spaanse hoofdstad. Afgelopen zomer werden ook Toni Kroos (gestopt) en Nacho (Saudi-Arabië) aan dat lijstje toegevoegd.

De sportieve leiding zorgde echter dat er verse krachten klaarstonden om het vertrek van deze grote namen op te vangen. Zo werden monstertalenten als Vinicius Junior, Eduardo Camavinga, Rodrygo Goes, ... al op jonge leeftijd naar Bernabeu gehaald. Daarnaast werd de geldbuidel opengetrokken voor jonge sterren als Jude Bellingham en Aurélien Tchouaméni.

LEES OOK: 'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Versterking op de backs

In de voorbije mercato ging men nog een stapje verder. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van Paris Saint-Germain. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Desondanks is de transferhonger nog niet gestild.

Nu de aanvalslinie en het middenveld voor enkele jaren gebeiteld zit, is het vizier immers op de verdediging gericht. Met name op de back-posities wil men versterking strikken in de vorm van twee transfervrije sterren. Alphonso Davies, wiens contract bij Bayern München aflopend is, wordt alvast gevolgd voor de linkerflank.

Maatje Bellingham

Voor de rechterzijde zijn de pijlen dan weer gericht op Trent Alexander-Arnold. De Engelse international is een jeugdproduct van Liverpool FC, waar hij nog steeds als één van de steunpilaren geldt. Maar ook zijn contract loopt na het seizoen af. En voorlopig ging Alexander-Arnold niet in op de voorstellen tot een verlenging.

Daar zou Real dus van willen profiteren. Volgens Relevo werd alvast contact gelegd met zijn entourage om een eventuele transfer te bespreken. Dat Alexander-Arnold goed bevriend is met Jude Bellingham, kan ook in het voordeel van de Madrilenen spelen. Al zal Real enkel toeslaan bij een transfervrije opportuniteit, als de Engelsman toch verlengt is zijn komst van de baan.

Real Madrid heeft nu al de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

28
28
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

37
37
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

80
80
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

16
16
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

236
236
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

171
171
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

211
211
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

43
43
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

204
204
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

133
133
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

44
44
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

76
76
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

807
807
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

505
505
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

185
185
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

97
97
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

181
181
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

377
377
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

92
92
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

306
306
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

147
147
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

292
292
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

284
284
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

233
233

Meer sportnieuws