'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

door
'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

Ondanks de verrassende nederlaag van deze week tegen Lille OSC, blijft Real Madrid één van de absolute topfavorieten voor de eindzege in de Champions League. Coach Carlo Ancelotti beschikt dan ook over een indrukwekkende selectie. Toch wordt alweer werk gemaakt van extra versterking.

In de voorbije seizoenen werd al een generatiewissel ingezet in het Estadio Santiago Bernabeu. De selectie die de Champions League vier keer had gewonnen op vijf jaar, werd stapsgewijs ontmanteld. Steunpilaren als Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Casemiro, Marcelo, ... vertrokken beurt om beurt uit de Spaanse hoofdstad. Afgelopen zomer werden ook Toni Kroos (gestopt) en Nacho (Saudi-Arabië) aan dat lijstje toegevoegd.

De sportieve leiding zorgde echter dat er verse krachten klaarstonden om het vertrek van deze grote namen op te vangen. Zo werden monstertalenten als Vinicius Junior, Eduardo Camavinga, Rodrygo Goes, ... al op jonge leeftijd naar Bernabeu gehaald. Daarnaast werd de geldbuidel opengetrokken voor jonge sterren als Jude Bellingham en Aurélien Tchouaméni.

LEES OOK: Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Versterking op de backs

In de voorbije mercato ging men nog een stapje verder. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van Paris Saint-Germain. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Desondanks is de transferhonger nog niet gestild.

Nu de aanvalslinie en het middenveld voor enkele jaren gebeiteld zit, is het vizier immers op de verdediging gericht. Met name op de back-posities wil men versterking strikken in de vorm van twee transfervrije sterren. Alphonso Davies, wiens contract bij Bayern München aflopend is, wordt alvast gevolgd voor de linkerflank.

Maatje Bellingham

Voor de rechterzijde zijn de pijlen dan weer gericht op Trent Alexander-Arnold. De Engelse international is een jeugdproduct van Liverpool FC, waar hij nog steeds als één van de steunpilaren geldt. Maar ook zijn contract loopt na het seizoen af. En voorlopig ging Alexander-Arnold niet in op de voorstellen tot een verlenging.

Daar zou Real dus van willen profiteren. Volgens Relevo werd alvast contact gelegd met zijn entourage om een eventuele transfer te bespreken. Dat Alexander-Arnold goed bevriend is met Jude Bellingham, kan ook in het voordeel van de Madrilenen spelen. Al zal Real enkel toeslaan bij een transfervrije opportuniteit, als de Engelsman toch verlengt is zijn komst van de baan.

Real Madrid heeft nu al de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

60
60
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

91
91
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

238
238
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

373
373
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

187
187
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

213
213
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

265
265
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

84
84
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

97
97
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

63
63
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

331
331
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

194
194
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

441
441
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

477
477
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

222
222
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

380
380
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

237
237
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

185
185
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

195
195
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

746
746
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

753
753

Meer sportnieuws