'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

361 stemmen
'Barça en co in shock: Real werkt aan nieuwe transferbom'

Ondanks de verrassende nederlaag van deze week tegen Lille OSC, blijft Real Madrid één van de absolute topfavorieten voor de eindzege in de Champions League. Coach Carlo Ancelotti beschikt dan ook over een indrukwekkende selectie. Toch wordt alweer werk gemaakt van extra versterking.

In de voorbije seizoenen werd al een generatiewissel ingezet in het Estadio Santiago Bernabeu. De selectie die de Champions League vier keer had gewonnen op vijf jaar, werd stapsgewijs ontmanteld. Steunpilaren als Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Casemiro, Marcelo, ... vertrokken beurt om beurt uit de Spaanse hoofdstad. Afgelopen zomer werden ook Toni Kroos (gestopt) en Nacho (Saudi-Arabië) aan dat lijstje toegevoegd.

De sportieve leiding zorgde echter dat er verse krachten klaarstonden om het vertrek van deze grote namen op te vangen. Zo werden monstertalenten als Vinicius Junior, Eduardo Camavinga, Rodrygo Goes, ... al op jonge leeftijd naar Bernabeu gehaald. Daarnaast werd de geldbuidel opengetrokken voor jonge sterren als Jude Bellingham en Aurélien Tchouaméni.

LEES OOK: Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Versterking op de backs

In de voorbije mercato ging men nog een stapje verder. Na jarenlange speculaties werd de komst van Kylian Mbappé afgerond. De Franse topaanvaller kwam transfervrij over van Paris Saint-Germain. In zijn schaduw werd ook het Braziliaanse goudhaantje Endrick aan de selectie toegevoegd. Desondanks is de transferhonger nog niet gestild.

Nu de aanvalslinie en het middenveld voor enkele jaren gebeiteld zit, is het vizier immers op de verdediging gericht. Met name op de back-posities wil men versterking strikken in de vorm van twee transfervrije sterren. Alphonso Davies, wiens contract bij Bayern München aflopend is, wordt alvast gevolgd voor de linkerflank.

Maatje Bellingham

Voor de rechterzijde zijn de pijlen dan weer gericht op Trent Alexander-Arnold. De Engelse international is een jeugdproduct van Liverpool FC, waar hij nog steeds als één van de steunpilaren geldt. Maar ook zijn contract loopt na het seizoen af. En voorlopig ging Alexander-Arnold niet in op de voorstellen tot een verlenging.

Daar zou Real dus van willen profiteren. Volgens Relevo werd alvast contact gelegd met zijn entourage om een eventuele transfer te bespreken. Dat Alexander-Arnold goed bevriend is met Jude Bellingham, kan ook in het voordeel van de Madrilenen spelen. Al zal Real enkel toeslaan bij een transfervrije opportuniteit, als de Engelsman toch verlengt is zijn komst van de baan.

Real Madrid heeft nu al de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

27
27
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

39
39
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

108
108
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

473
473
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

13
13
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

387
387
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

73
73
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

183
183
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

700
700
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

108
108
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

193
193
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

204
204
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

536
536
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

452
452
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

893
893
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

318
318
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

501
501
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

283
283
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

179
179
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

431
431
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

518
518
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

108
108
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

341
341
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

747
747

Meer sportnieuws