Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

1350
Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

Antwerp beleefde in 2023 hoogdagen met het behalen van de dubbel, maar sindsdien is de teneur op de Bosuil toch wat gekeerd. De voorbije maanden verschenen er meermaals berichten over financiële problemen, vooral veroorzaakt door het feit dat Ghelamco met moeilijkheden kampt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Antwerp zoekt investeerders

De voorbije jaren draaide Antwerp immers steevast miljoenenverliezen, maar die werden telkens bijgepast door mecenas Paul Gheysens. Dat gaat nu een pak moeilijker en dat zorgde ervoor dat Antwerp de voorbije maanden heel wat sterkhouders moest verkopen. Onder meer Vermeeren, Keita, Ilenikhena en Ekkelenkamp werden te gelde gemaakt en eigenlijk mochten ook Butez en Balikwisha nog weg.

Op die manier moet Antwerp stappen zetten om meer een zelfbedruipende club te worden, maar zover is het nog lang niet. Vers kapitaal is dan ook welkom en de zoektocht naar mogelijke investeerders zou al volop aan de gang zijn. Daarbij worden de pijlen vooral gericht op de Verenigde Staten en het Midden-Oosten.

Fans hopen dat Gheysens aanblijft

De enige vraag die dan nog rest is of Gheysens de club volledig of slechts gedeeltelijk zal verkopen. Zelf zou de zakenman naar verluidt graag bij Antwerp willen blijven en dus slechts een deel van de club uit handen geven, zodat hij kan aanblijven als meerderheidsaandeelhouder.

Dat zouden ook de fans een goed idee vinden. In een poll van VoetbalNieuws geeft 66 procent van de stemmers immers aan dat zij een gedeeltelijke verkoop van de club verkiezen boven een volledige verkoop. Gheysens heeft dus nog wel het nodige krediet bij de achterban.

Denk je dat Antwerp in de komende jaren nog prijzen zal pakken?

Meest recent

Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

1
1
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

24
24
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

33
33
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

55
55
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

47
47
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

51
51
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

143
143
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

97
97
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

197
197
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

218
218
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

72
72
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

401
401
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

431
431
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

130
130
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

121
121
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

200
200
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

193
193
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1690
1690
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

392
392
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

310
310
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

331
331

Meer sportnieuws