Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

door
Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

Antwerp beleefde in 2023 hoogdagen met het behalen van de dubbel, maar sindsdien is de teneur op de Bosuil toch wat gekeerd. De voorbije maanden verschenen er meermaals berichten over financiële problemen, vooral veroorzaakt door het feit dat Ghelamco met moeilijkheden kampt.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp zoekt investeerders

De voorbije jaren draaide Antwerp immers steevast miljoenenverliezen, maar die werden telkens bijgepast door mecenas Paul Gheysens. Dat gaat nu een pak moeilijker en dat zorgde ervoor dat Antwerp de voorbije maanden heel wat sterkhouders moest verkopen. Onder meer Vermeeren, Keita, Ilenikhena en Ekkelenkamp werden te gelde gemaakt en eigenlijk mochten ook Butez en Balikwisha nog weg.

Op die manier moet Antwerp stappen zetten om meer een zelfbedruipende club te worden, maar zover is het nog lang niet. Vers kapitaal is dan ook welkom en de zoektocht naar mogelijke investeerders zou al volop aan de gang zijn. Daarbij worden de pijlen vooral gericht op de Verenigde Staten en het Midden-Oosten.

Fans hopen dat Gheysens aanblijft

De enige vraag die dan nog rest is of Gheysens de club volledig of slechts gedeeltelijk zal verkopen. Zelf zou de zakenman naar verluidt graag bij Antwerp willen blijven en dus slechts een deel van de club uit handen geven, zodat hij kan aanblijven als meerderheidsaandeelhouder.

Dat zouden ook de fans een goed idee vinden. In een poll van VoetbalNieuws geeft 66 procent van de stemmers immers aan dat zij een gedeeltelijke verkoop van de club verkiezen boven een volledige verkoop. Gheysens heeft dus nog wel het nodige krediet bij de achterban.

Denk je dat Antwerp in de komende jaren nog prijzen zal pakken?

Meest recent

'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

20
20
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

63
63
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

57
57
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

190
190
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

29
29
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

93
93
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

81
81
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

63
63
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

207
207
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

212
212
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

365
365
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

53
53
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

169
169
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

87
87
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

82
82
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

281
281
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

134
134
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

482
482
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

189
189
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

94
94
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

443
443
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

184
184
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

743
743
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

72
72

Meer sportnieuws