Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

door
Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

Antwerp beleefde in 2023 hoogdagen met het behalen van de dubbel, maar sindsdien is de teneur op de Bosuil toch wat gekeerd. De voorbije maanden verschenen er meermaals berichten over financiële problemen, vooral veroorzaakt door het feit dat Ghelamco met moeilijkheden kampt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Antwerp zoekt investeerders

De voorbije jaren draaide Antwerp immers steevast miljoenenverliezen, maar die werden telkens bijgepast door mecenas Paul Gheysens. Dat gaat nu een pak moeilijker en dat zorgde ervoor dat Antwerp de voorbije maanden heel wat sterkhouders moest verkopen. Onder meer Vermeeren, Keita, Ilenikhena en Ekkelenkamp werden te gelde gemaakt en eigenlijk mochten ook Butez en Balikwisha nog weg.

Op die manier moet Antwerp stappen zetten om meer een zelfbedruipende club te worden, maar zover is het nog lang niet. Vers kapitaal is dan ook welkom en de zoektocht naar mogelijke investeerders zou al volop aan de gang zijn. Daarbij worden de pijlen vooral gericht op de Verenigde Staten en het Midden-Oosten.

Fans hopen dat Gheysens aanblijft

De enige vraag die dan nog rest is of Gheysens de club volledig of slechts gedeeltelijk zal verkopen. Zelf zou de zakenman naar verluidt graag bij Antwerp willen blijven en dus slechts een deel van de club uit handen geven, zodat hij kan aanblijven als meerderheidsaandeelhouder.

Dat zouden ook de fans een goed idee vinden. In een poll van VoetbalNieuws geeft 66 procent van de stemmers immers aan dat zij een gedeeltelijke verkoop van de club verkiezen boven een volledige verkoop. Gheysens heeft dus nog wel het nodige krediet bij de achterban.

🚀

Denk je dat Antwerp in de komende jaren nog prijzen zal pakken?

Meest recent

Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

5
5
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

27
27
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

43
43
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

73
73
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

37
37
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

264
264
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

216
216
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

177
177
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

201
201
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

158
158
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

37
37
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

58
58
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

42
42
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

154
154
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

103
103
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

206
206
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

254
254
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

61
61
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

140
140
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

452
452
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

368
368
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

257
257
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

97
97

Meer sportnieuws