Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

1350 stemmen
Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

Antwerp beleefde in 2023 hoogdagen met het behalen van de dubbel, maar sindsdien is de teneur op de Bosuil toch wat gekeerd. De voorbije maanden verschenen er meermaals berichten over financiële problemen, vooral veroorzaakt door het feit dat Ghelamco met moeilijkheden kampt.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Antwerp zoekt investeerders

De voorbije jaren draaide Antwerp immers steevast miljoenenverliezen, maar die werden telkens bijgepast door mecenas Paul Gheysens. Dat gaat nu een pak moeilijker en dat zorgde ervoor dat Antwerp de voorbije maanden heel wat sterkhouders moest verkopen. Onder meer Vermeeren, Keita, Ilenikhena en Ekkelenkamp werden te gelde gemaakt en eigenlijk mochten ook Butez en Balikwisha nog weg.

Op die manier moet Antwerp stappen zetten om meer een zelfbedruipende club te worden, maar zover is het nog lang niet. Vers kapitaal is dan ook welkom en de zoektocht naar mogelijke investeerders zou al volop aan de gang zijn. Daarbij worden de pijlen vooral gericht op de Verenigde Staten en het Midden-Oosten.

Fans hopen dat Gheysens aanblijft

De enige vraag die dan nog rest is of Gheysens de club volledig of slechts gedeeltelijk zal verkopen. Zelf zou de zakenman naar verluidt graag bij Antwerp willen blijven en dus slechts een deel van de club uit handen geven, zodat hij kan aanblijven als meerderheidsaandeelhouder.

Dat zouden ook de fans een goed idee vinden. In een poll van VoetbalNieuws geeft 66 procent van de stemmers immers aan dat zij een gedeeltelijke verkoop van de club verkiezen boven een volledige verkoop. Gheysens heeft dus nog wel het nodige krediet bij de achterban.

Denk je dat Antwerp in de komende jaren nog prijzen zal pakken?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

2
2
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

446
446
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

20
20
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

140
140
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

77
77
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

345
345
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

392
392
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

66
66
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

116
116
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

626
626
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

81
81
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

137
137
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

107
107
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

137
137
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

215
215
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

269
269
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

631
631
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73

Meer sportnieuws