Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

door
Moet Antwerp volledig verkocht worden? Dit denken de fans

Antwerp beleefde in 2023 hoogdagen met het behalen van de dubbel, maar sindsdien is de teneur op de Bosuil toch wat gekeerd. De voorbije maanden verschenen er meermaals berichten over financiële problemen, vooral veroorzaakt door het feit dat Ghelamco met moeilijkheden kampt.

LEES OOK: Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Antwerp zoekt investeerders

De voorbije jaren draaide Antwerp immers steevast miljoenenverliezen, maar die werden telkens bijgepast door mecenas Paul Gheysens. Dat gaat nu een pak moeilijker en dat zorgde ervoor dat Antwerp de voorbije maanden heel wat sterkhouders moest verkopen. Onder meer Vermeeren, Keita, Ilenikhena en Ekkelenkamp werden te gelde gemaakt en eigenlijk mochten ook Butez en Balikwisha nog weg.

Op die manier moet Antwerp stappen zetten om meer een zelfbedruipende club te worden, maar zover is het nog lang niet. Vers kapitaal is dan ook welkom en de zoektocht naar mogelijke investeerders zou al volop aan de gang zijn. Daarbij worden de pijlen vooral gericht op de Verenigde Staten en het Midden-Oosten.

Fans hopen dat Gheysens aanblijft

De enige vraag die dan nog rest is of Gheysens de club volledig of slechts gedeeltelijk zal verkopen. Zelf zou de zakenman naar verluidt graag bij Antwerp willen blijven en dus slechts een deel van de club uit handen geven, zodat hij kan aanblijven als meerderheidsaandeelhouder.

Dat zouden ook de fans een goed idee vinden. In een poll van VoetbalNieuws geeft 66 procent van de stemmers immers aan dat zij een gedeeltelijke verkoop van de club verkiezen boven een volledige verkoop. Gheysens heeft dus nog wel het nodige krediet bij de achterban.

Denk je dat Antwerp in de komende jaren nog prijzen zal pakken?

Meest recent

Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

4
4
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

14
14
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

38
38
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

9
9
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

26
26
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

32
32
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

28
28
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

60
60
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

28
28
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

129
129
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

99
99
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

92
92
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

46
46
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

656
656
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

23
23
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

52
52
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

83
83
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

189
189
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

106
106
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

48
48
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

68
68
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

39
39
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

129
129
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

122
122

Meer sportnieuws